Wykopowicze,
w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.
Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać
w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.
Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać











@Shinek, @DVNK, @tooph, @Alilo, @MajsterOfWihajster, @Salido, @danzaxkuduro, @For_Emma, @konrad1, @MaciejPN, @gharman, @reno62, @geebon, @Pitzonik, @pavelo, @straggler2, @Peter_Mountain, @Wraczek, @Syn_Tracza, @Otworz, @tyszdom, @CLAMARANOP
Nie pytałem wszystkich, lecz tych co miałem w grupie stacjonarnej nie płacili.
Tak, z pracy zrezygnowałem, dorabiałem czasem w weekendy