Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dudustd

dudustd

Dołączył 16 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1953
  • Znaleziska 478
  • Mikroblog 1475
  • Obserwujący 45
  • Obserwowane 32
dudustd
dudustd 22.03.2023, 09:53:19
  • 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
(O!) Wołam użytkowników plusujących następujący wpis: https://wykop.pl/wpis/70780791/siema-mireczki-w-piatek-dostalem-telefon-z-firmy-z#250719083

@Shinek, @DVNK, @tooph, @Alilo, @MajsterOfWihajster, @Salido, @danzaxkuduro, @For_Emma, @konrad1, @MaciejPN, @gharman, @reno62, @geebon, @Pitzonik, @pavelo, @straggler2, @Peter_Mountain, @Wraczek, @Syn_Tracza, @Otworz, @tyszdom, @CLAMARANOP
@dudustd +1490
@Wierzbek: Widzę, ze jakieś zainteresowanie jest wiec wieczorem lub jutro napisze dłuższy wpis gdzie opisze jak wyglądała nauka i jak wyglądały rozmowy. Plusnij wpis to zawołam
więcej
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@mxmln, @Miop, @Keran, @klejnot_wisly, @theNword, @Caban1908, @wdrwdrwdr, @Matfju, @Skalpel123456, @MichaelWulf, @MMM22, @Aserehehaehe, @Mjau, @emper, @Crimson_Ghost, @kjomputken, @Kajtosz, @Wierzbek, @zwaldemar, @liczaon, @Spawacz-slusarz-akrobata, @mixererek, @dhg666, @pieprzone_plus_18,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@ares7, @react_dev, @zgbietko, @zwykly_mirek, @Davidvia0, @jantje_van_sluis, @Ferdynand_Lipski, @hsossd, @Pawlako93, @damienbudzik, @PLPL, @Smilu, @Gizbert, @Firedancer, @verybadday, @Sztukawojny, @OKOKONIA, @mam_rower, @Sugi_HMV, @ctrl_alt_del, @SergeantReal, @SzympekSzympkowiak, @tolowercase, @Heidi12,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@Satyn, @VerneJulius, @Pietruchoowy, @HajLajf, @SandalzJezusa, @spierre_delay, @Patiomkin, @letarae, @pobo, @waniliowe-ptasie-mleczko, @wyimaginowanychlopiec, @traveller, @waponm, @Paincracy, @Sniper10200, @SpokojnyPan, @zerik, @CitizenCT500, @rosio23, @Rorschach_, @nikt_t4ki, @zergowy_pomiot, @Antek1204, @Ommadawn,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@Tekila_, @siurasek, @Akki_ee, @wenszu87, @umiarkowany_ekstremista, @poczciwykomentator, @wnukgorala, @Me_how1, @BlazejBaklazan, @Czarnakurtka, @MartiniRossi, @przypominam_sie, @ZeglarzRybak, @Kimtchie, @mlodyernest, @mile5, @Hitokiri, @lasalette, @lukaszmaly254366, @Poli_Monoteista, @HalfGod, @szczypawka, @barryzer0, @loputocrack,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@garif, @terror_blade, @Puczinni, @Piotropatra, @B8us, @BystraPanda, @ThePaueu, @Pogostemon, @ondraszek, @homealone, @svenHan, @qbaszy, @Rzartownis, @MrXavery, @Macrin, @vrdst, @trueparadise, @Hyiddad, @chlopak_twojej_matki, @dan-tom69, @foneswein, @USSCallisto, @kortr, @Hexus,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@rom4n, @PlugawyBuntownik, @Blakiii, @bydlaku470, @Mr_Av3r4ge, @winoacab, @psychol-denty, @Kranuwa, @iLao, @TroszkeUroczy, @entby, @Puddii, @creditiridium, @Ritowel11, @kotjinks, @OxygenJunkie, @Asuma, @xaxaxa, @kone, @suchyy, @titusfox, @MLeko29, @refreshmaker, @dorkas,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@bartek7498, @AB47, @Byku-z-Plastiku, @Ksiaze_Iktorn, @Kokoszkawert, @zbigniew23, @ByloSobieZycie, @Altair_rozpruwacz, @Krawcunia, @70K3R, @Nie_wszystek-umre, @jatutylkopacze, @Niebadzsmokiem, @NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie, @Pipeinski, @2eolnc, @michaal, @ebuebaba, @mannoroth, @sqim, @lysykindeb4l, @Don_Kosito, @Kalifat, @ramzes90,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@lgor, @Mytovskyy, @edgarddavids, @armin43, @Tomidor, @sirpe_dallos, @reddocksw, @Guybrush, @Somebody_happy, @mazur13, @NiePanikuj, @matluck, @Pytongino, @KurczakPozogi, @losowy_fajny_login, @WyKoPieCieZLE, @v1st, @DrTRAPH0USE, @Kezer, @Infernocoppu, @Navigatorek, @tenzwykly, @Impact123, @spaw_kolanowy,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@whhiefvocjs, @bylo_sobie_zycie, @HawkZ, @ghost717, @AdiLDZ, @AcceptableGarbageDispenser, @nohejka20, @rysiul86, @LulxdPL, @katarzyna-woznia123, @syndyk_masy_upadlosciowej, @Fakyeah2, @MaczugiKetchupowe, @Dywanix, @derylio1, @blazko, @niga69, @DarkusIntrowertikus, @smut, @Camis, @Bojownik_Wolnosci, @Terkan, @white_noiz, @buldozer123,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@kockodo, @dream_big, @Gent, @Trujok, @NorbIK, @kielak10, @agresyny, @Mlody_mirek99, @Nutrition, @nie_twoj_login_666, @OsobaNiewygrywajaca, @rastaffan, @Tracz693, @Bitszkopt, @Mocarny_wpierdziel, @Richard0, @wapien, @konradoryginalny, @szubik, @hyubi_bubi, @Castellan_Creed, @NalesnikowyPalladyn, @kamilmajster, @xD______xD,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@kaziuwichura, @dawid110d, @Norman_Prajs, @4nietwojinteres4, @necropoleis, @ZaadoptujBuldziaka, @Heretnik, @WschodZachodPolnocPoludnie, @sztach, @LeCegua, @le_eF, @PanTrytytka, @Kamileg, @cocaine01, @packa_, @7uras, @rivers666, @DDexter, @martrix, @brouwer, @zazdraszczam, @Cender, @MrBarman, @Johnabruzzi87,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@BlueScreeen, @campino66, @rdsx, @Rabe, @matekr, @mprzemo, @tomeczek11, @MUFC, @InOut, @maczek007, @DBR9, @tomgacz, @PrzegranyNPC, @fioletowy11, @youngmlody3456, @666666666, @jenczydupa, @dwacycki, @faziliano69, @PitiWRC, @szubar, @pitSkaw, @cornyRDW, @emimem18,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@SmoQ89, @robom85, @Drzewo_choinkowe, @Vahn, @fruwa_wiec_bociek, @tikej, @beerkoff, @PanHagrid, @leel, @Relkin, @kalantin, @amn1337, @dead_inside19, @rexxaris, @woj_st, @spyro477, @zielony_sernik, @Xenesthis, @oczek_13, @Apollowho, @jalop, @heow, @Gapsiu, @Rules,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@Droppa, @LMLOGID, @j4cek, @Furbjacz, @bazar5, @Vomi, @Ag3SbS3, @Titufe, @Paayor, @speedygonzales1, @Obsrana_D--a_Biskupa, @WebDevIsMyPassion, @gicu616, @majkel_trututu, @Pawaello1, @strike_lucky, @qOnn, @maszszluga, @svobod, @tomek0005, @CzwartyTen, @benekzwidzewa, @ziomallox, @adabot,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@dzikz, @niezly_softcore, @andrzejpralka, @maxyking, @marekpe, @hedgie, @sweter_welurowy, @trippieseven, @ProDziekan69, @mor3nko, @mendium, @solufka, @Cebulak_jpg, @vardum, @Adkon, @angelNH, @Qaktus, @Faraday00, @brovcio, @unizony_czlonek, @F3NRIR, @r9292, @Sc3eaM, @zielony_bialy_niebieski,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@ShockingBlue, @Nahinn, @Arthusp, @deenes, @Chlewnia_z_choroszczy, @sewekn111, @Prim0, @marta_ef, @Michu9521, @IAAMWWA, @KononBarbarzynca, @NapoleonV, @szczepanx, @L722, @Saret54, @delena, @wojtek_bez_portek, @BartekBart, @mandamin, @Vadiss, @arcypatelniagrozy, @urwis69, @perceptives, @OracleCloud,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@cismat, @nom4dsky, @majkele30, @ignosce, @mario1313, @saguaren, @mkmkm, @michal_0107, @czempion9, @Robinho19, @SOIOWER, @Janas132, @chaddeveloper, @UkrywamSie, @voliereen, @King_of_Disko, @tomxczak, @Podko, @tira_misu, @SuperBasshunters, @gdziesomojeokulary, @matracas, @MikoSh, @Voilaszek,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@DFWAFDS, @CortesPOL, @10minutzagodzine, @Nawoja, @KawoszAlfa, @Interpretator, @Wegetujemy, @bergi12, @motylus, @extraordinary_seaman, @boxguy, @Grzesio87, @Dirty_Digger, @dzientorby, @prawilnymireczek, @celmo, @Dudziin, @fronndes, @cesarzMilosci, @czekoxada, @TereFereRikiTiki, @Nieidealnyja, @Pendunate, @kamil3232,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@Markov331, @starship_avocado, @powro91, @Prynce, @Sotk72, @zyczliwy_anonim, @grzyboo, @zupakalafiorowazkluskami, @baszmar, @turboolek, @Majki2342, @mister_wujas, @darkhorse, @Zenek_, @psycha, @Ins0maniaC, @Ukryty-kot, @rafffcio, @wachlarz149, @rennaissance, @Eliver, @samot, @ChwilowaPomaranczka, @616_,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@butmin123, @BelieveMe, @SunnO, @shido86, @h1gh, @adam_m4, @fox2020, @Zmico, @Borntobefit, @LifeReboot, @Pijokot, @Dovydas, @InivaridU, @Pawell_17, @Mulek05, @borobro, @mlody1912, @umami, @herek22, @ruhenbauer, @Tytys_B---a, @Pr0ktolog, @Wojtassw, @nopilpl,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@proxd, @Mirkosolo, @PiotrasPiotrula, @DominoG, @Desxon, @lsentoR, @Kobaltco, @mrpain, @Dziodziadzia, @MPWKZB, @AlmostDivine, @Puszczykk, @v3ctor, @klintoniusz, @adalbertnords, @Maciejo94, @julfra0835, @Ludzki_Pan, @GrabkaMan, @biskupo, @danie_blyskawiczne, @Ciukacz, @Karakumby, @Von_Kaevum,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@ArtoWski, @Rethnor, @acowarddiesathousandtimes, @ROCKNROLLLA, @Rysiekkkk, @mariusz3514556, @barteczek1337, @Zxcpo2, @V3ntu, @pete111, @deadlift, @Miklos, @maciejmie, @Achajos, @wojcix29, @bykuzplastiku, @szutini, @Amaurosis, @dizzapointed, @McDrive, @ona-wypalona, @Redzi1124, @c7lowiek, @Nyurek,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@Upomnienie_z_grzywnom, @Obruni, @Matuhiro, @Frydzio7, @tensometr, @Mazan, @Maister37, @Bastianek7, @maltir, @afera_konska, @sp00ky_, @Mortez, @Cmee_, @64757061, @Gediof, @Szturmowiec, @adamsien, @lucas0, @homerox2000, @DixoQ, @Memphiskaper1, @Mullek, @Bartoszek11, @DobrzeiSmacznie,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@TheForsakenGirl, @Vasterek4, @Szeroki_Mentzen, @DooWo, @0000000, @adamek07, @THE2012END, @Antyk45, @Zielu_69, @Ducati600, @ferranger, @gnoll21, @czajek, @matt08, @Odi_, @Veslov, @MattMan, @mary_czary, @escoban, @zartysieskonczyly, @SamuraiOrigami, @NieufnaKioskarka, @tutajMB, @araenth,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@MythicFall, @SzakalCFC, @slawek666, @le1t00, @ulath, @kwolek, @Jane_k, @BoyBen, @Grybsiu, @ramparamparam, @tfihs, @Sykol, @chtrzy, @zielonzielon, @ZielonyWtychSprawach, @gouozborzec, @ka3marx, @whoami_99, @Pipenelk, @DuzyOgurek, @MalpkaJeanPaul, @Pienio69, @Yurakamisa, @JohnyCape,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@wqon, @chinski_pierozek, @CzerstwyMakowiec, @Cienkisosmieeszany, @rz3zni4, @uwiezionywrapie, @filip6464, @vito_corleone, @Hektar4, @nagiel, @crs333, @CinoFCJ, @szorell, @kyniu6, @JustynM, @mazurb, @O2O2122, @Gnojowisko3000, @AnonElbrus, @virussss, @ksardas, @JohnyKappa, @Statystycznie_niepoprawny, @gosuvart,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 09:54:56 via Wykop
  • 0
@Kutacz_2000, @Dart9, @maxter82, @cytrynowysok, @avx123, @misiekss, @sen-sensor, @wolfu, @sqbi_, @Sebciou, @brzoza_PL, @PennerBlack, @Killua, @cebulotron, @Wojciech_Skupien, @Olncze1, @Wtx007, @AMBIWALENTNYPSIUR, @yami, @Lesnicowy, @lignocainum, @siergiejafganov, @Balactatun, @elvp,
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 10:27:08 via Wykop
  • 0
@KollA: 35k£ brutto. Wychodzi około 2.3 na rękę miesięcznie
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 13:38:33 via Wykop
  • 2
@TwujKoshmar: jakbyś przeczytał tekst to byś wiedział, ze w moim przypadku to się bardzo opłaciło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 15:00:30 via Wykop
  • 1
@somebody: Nie No ręcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
22.03.2023, 19:45:26 via Wykop
  • 3
@KeepCalm: przecież to oczywisty troll, dlatego mu nawet nie odpisywałem
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
23.03.2023, 06:29:13 via Wykop
  • 1
@k4lafior: Tak, northcoders właśnie.
Nie pytałem wszystkich, lecz tych co miałem w grupie stacjonarnej nie płacili.
Tak, z pracy zrezygnowałem, dorabiałem czasem w weekendy
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
23.03.2023, 06:37:27 via Wykop
  • 1
@jakismadrynickpolacinsku: Czas i konsekwencja
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
23.03.2023, 15:04:58 via Wykop
  • 1
@Grubszy123: Żeby to raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogolnie tłumaczyłem sobie to tak ze mam niewiele do stracenia i sporo do zyskania. Jedyne co inwestujesz to czas, który w normalnych warunkach bym pewnie przeznaczył na jakieś p------y, a tak nauczyłem się ciekawych rzeczy a za niedługo jeszcze zaczną mi za to płacić.
  • Odpowiedz
wykop
wykop
21.01.2023, 10:16:15
  • 270
Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.

Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać
wykop - Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z ta...
  • 336
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 21.01.2023, 10:21:02 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rtone
rtone
13.01.2023, 20:22:32
  • 638
Mam taki stary folder z filmami #testoviron pobrany z vichan w czasach kiedy testo był niszą - ok 130 filmów. Nie jestem znawcą ale wielu nie widziałem nigdzie indziej. Jest to coś warte? xd
rtone - Mam taki stary folder z filmami #testoviron pobrany z vichan w czasach kiedy ...

źródło: comment_1673641263WIfjn0TMzfKjcUMhYi8lSK.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 14.01.2023, 07:14:54 via iOS
  • 1
@rtone: Yaktyk
  • Odpowiedz
hidedeepinside
hidedeepinside
hidedeepinside
11.01.2023, 22:38:34
  • 0
Witam,
Mam do Was pytanie, moze ktos mial podobny przypadek. Znajomy w niedlugim czasie przylatuje w odwiedziny i pomyslalem, ze skoro i tak leci moglby mi przywiezc leki. Leki niestety sa na recepte, na ktorej widnieja moje dane. I tutaj mam pytanie : Czy bedzie mial jakiekolwiek problemy z przewiezieniem tych lekow ? Infolinia Ryanaira i ich chat jest bezuzyteczny wiec moze Wy macie jakies doswiadczenie z takim czyms. Bardzo zalezy mi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 12.01.2023, 11:59:37 via iOS
  • 0
@hidedeepinside: Musiał byś mieć naprawdę ogromnego pecha by ktoś to sprawdzał. Z żona woziliśmy różne leki bez recepty w tym antybiotyki a raz nawet xanax i nigdy nikt nie robił z tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S.....n
konto usunięte 10.01.2023, 09:58:19
  • 0
Jak sytuacja na lotnisku #leeds Są duże kolejki. Mam lot za kilkanaście dni, ale transport publiczny tak ustawiony że najszybciej jak mogę być to 30 minut przed odlotem. Trochę się cykam
#uk
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 10.01.2023, 23:26:29 via iOS
  • 2
@Sylwester_Zwalon: Jak jesteś cebula, tak jak i ja zreszta to stan na High St lub moorfield Road i przejdź z buta, ja idę 15 minut spokojnym tempem. Testowane przezemnie minimum 5 razy. 0 problemów, a elzbietki w kieszeni.
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 11.01.2023, 08:09:59 via iOS
  • 0
@Sylwester_Zwalon: Oczywiście
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 11.01.2023, 13:35:46
  • 0
@Sylwester_Zwalon: W Man tez zostawialem tak, na Wytenshawe gdzies pomiedzy domami, tez nigdy nic sie nie stalo, mysle ze miales pecha lub wybitnie zle miejsce wybrales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
05.01.2023, 10:20:45
  • 42
Powoli wchodze w swiat makaronow.
Ciasto:
Jedno jajko na kazde 100 gram maki + jedno zoltko do calosci.
Moj tag #nietylkomielonka
#gotujzwykopem #jedzzwykopem #uk
mielonkazdzika - Powoli wchodze w swiat makaronow.
Ciasto:
Jedno jajko na kazde 100...

źródło: comment_1672914034ZSeGONSAdAJjcAaWHGWPIo.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 05.01.2023, 15:17:49 via iOS
  • 0
@mielonkazdzika: Robiłem jakiś czas rożnego rodzaju makarony lecz teraz jedyne co robię to na lasagne i to tylko z tego powodu ze mogę sobie zrobić jeden wielki płat na cała brytfannę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z cała reszta szkoda zachodu, jeśli kupi się dobrej jakości makaron to jest nawet lepszy niż taki domowy, no ale po jakimś czasie myśle ze sam do tego dojdziesz
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 04.01.2023, 22:31:50 via iOS
  • 0
Siema perfumowe mirki, mam flakon Valentino Uomo Intense z batchem 2018, ile to mniej więcej może być warte? W butli zostało około 70ml
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd
Autor
04.01.2023, 22:35:38 via iOS
  • 0
@dyniel: Dzieki bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JagniecymFuterkiemWalekPokryty
JagniecymFuterkiemWalekPokryty
03.01.2023, 14:53:41
  • 2
Hej wszystkim. Zastanawiam się nad podróżą samochodem do PL w tym roku. Na ten moment raczej stawiam na podróż promem, ale jak na szybko zerknęłam na strony, to wydają mi się dość drogie, a może po prostu nie umiem znaleźć...
Co możecie doradzić ze swojego doświadczenia? Gdzie szukać najtańszych promów? Z jakim wyprzedzeniem i które descynacje będą raczej tańsze niż droższe? Najlepiej to chyba do Holandii płynąć?
Dzięki!

#uk #
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 03.01.2023, 21:33:11
  • 0
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: Z reguly najtansze sa promy nocne, ja jezdze raczej tylko dover-calais, raz jechalem pociagiem z folkestone. W moim przypadku robie Leeds-Wroclaw na strzala, 23 prom, odrazu spanko, pobudka o 2 i popoludniu jestem na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale ja to kocham jezdzic, takze dla mnie taka trasa to sama przyjemnosc, lecz wiem ze dla wiekszosci to katorga. Wracajac do promow - nigdy
  • Odpowiedz
S.....n
konto usunięte 01.01.2023, 19:33:24
  • 1
Dostałem wezwanie do zapłaty bo stanąłem po godzinie 20 na 15 min pod sklepem w niewłaściwym miejscu xD
Pójdę do sztumu jak oleję? Wiem że będą wysyłać kolejne listy, moze trafić to do sądu?
#uk
S.....n - Dostałem wezwanie do zapłaty bo stanąłem po godzinie 20 na 15 min pod sklep...

źródło: comment_1672601601W6XAEY5AXhTxmTzGApOfvp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 01.01.2023, 20:29:32 via iOS
  • 2
@Sylwester_Zwalon: Nie płać, jeśli to jest jeden mandat od tej firmy to gowno Ci zrobią, bo założenie sprawy jest droższe niż mandat, ja dostałem z 3 takie mandaty w życiu i żadnego nie zapłaciłem. Ostatni około 5 lat temu.
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 18.12.2022, 11:28:40 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niochland
niochland
18.12.2022, 11:39:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
G.....k
G.....k
konto usunięte 15.12.2022, 14:08:32
  • 3
W mojej obecnej pracy zostały mi mniej niż 3 tygodnie wypowiedzenia. Obserwuję następców i coraz częściej dochodzę do wniosku, że pracę dostają ci, którzy potrafią odpowiednio bajerować podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Niestety, przychodzi czas rozpoczęcia pracy i taki bajerant z bogatym CV okazuje się śmierdzącym leniem, który jest zainteresowany tylko zabawą z telefonem, żarciem, przerwami na fajkę/vape'a i p--------o z innymi. Praca jest dla niego na ostatnim miejscu, wszystko z nią związane nudzi
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 15.12.2022, 18:01:42 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 15.12.2022, 18:09:37 via iOS
  • 1
@Gnojokok: W pełni Cię rozumiem, miałem podobnie lecz po pewnym czasie zrozumiałem, ze żeby normalnie funkcjonować w tym kraju muszę prace traktować podobnie jak lokalsi i od tamtej pory 0 zmartwień związanych z praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 15.12.2022, 18:14:14 via iOS
  • 0
@ternal_sptmb: Dałbym tysiąc plusów najchętniej ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd 16.10.2022, 10:40:35 via iOS
  • 0
Siema mireczki, ma ktoś jakiś sposób by pozbyć się zapachu trupa z zamrażarki? Wywaliło mi korki i lodówka była wyłączona przez 4 dni a w niej mięso. Jak lodówkę doprowadziłem do stanu używalności tak zamrażarka od miesiąca śmierdzi dalej. Soda, ocet cytryna, kawa nie działają. Jakieś porady zanim w--------e ja na złom? #kiciochpyta #dom #lodowka #diy #smrod #trup
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu
16.10.2022, 10:44:43
  • 2
@dudustd: wybielacz
  • Odpowiedz
dudustd
dudustd
Autor
04.11.2022, 15:53:56
  • 2
@rhqq: tak tylko daje znac, ze ozonator sprawdzil sie wysmienicie i po 3 x 1h sesjach po trupie nie ma sladu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zwykly ozonator domowy pewnie z jakiegos ali czy innego euroagd
  • Odpowiedz

477

Pożar stadionu Bredford z 1985. Nie znałem tej historii

Pokaż treści 18+

Pożar stadionu Bredford z 1985. Nie znałem tej historii

Bradford fire 11.5.1985.mpg

Musisz_je_tak_skrobac_bo_zmarzniete
z
dailymotion.com
dodany: 21.06.2022, 13:07:54
  • 76
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    tragedia
  • #
    pozar
dudustd
dudustd 22.06.2022, 11:20:13 via iOS
  • 0
@paliwoda: O c--j, jak trzeba mieć smutne życie by siedzieć na wykopie i wytykać komuś ze zapisał 50m a nie 50 m xD, o chuju złoty nieuku wściekniety xD
dudustd
dudustd 18.06.2022, 21:32:55
  • 25
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #akwarystyka
dudustd - #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #akwarystyka

źródło: comment_1655587956kEnJUZmWfO6lt5kVPDO84q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudustd
dudustd 08.02.2022, 18:47:37 via iOS
  • 2
Cześć piekarnicze mirki, mam pytanko ponieważ robię już 3 chleb na zakwasie i znowu to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) wychodzą mi strasznie duże dziury wewnątrz chleba i moje pytanie jest co robię źle?
Mąka pszenna 575g
Woda 330g
Zakwas 230g
Wyrabiam ciasto w mikserze około 15min prędkość 2, później składam raz, autoliza 40min, składam kolejny raz, wyrastanie 2.5h, lodówka 16h wypiek w około 200-210 stopniach 35-40min
Robię
dudustd - Cześć piekarnicze mirki, mam pytanko ponieważ robię już 3 chleb na zakwasie...

źródło: comment_1644346056OiVOANbmfotxQcivykfOFn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
08.02.2022, 20:23:55
  • 1
@dudustd: za slaby zakwas, za krotko tez rosnie w zwyklej temp
  • Odpowiedz
patatier
patatier
09.02.2022, 10:48:42 via Android
  • 2
@dudustd 15 minut w mikserze? Starczy po 3 na pierwszej i 3 na drugiej. Odstawianie na autolize nie jest potrzebne przy takim mieszaniu, ale jak koniecznie chcesz to najpierw zmieszaj wszystko bez soli do postaci postrzępionej masy i odstaw na ok godzinę a potem dodaj sól i kontynuuj. A jak z takiej ilości zaczynu wyrasta tak słabo to widocznie zakwas nie jest zbyt zdrowy. Odśwież go sobie 1:1:1 zakwas:mąka:woda przez jakieś
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Tomek

  • Kraków / Sheffield

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2020

    Mikroblogger
  • VIP
    od 25.03.2023

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking