Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zielonzielon

zielonzielon

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9357
  • Znaleziska 995
  • Mikroblog 8362
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 34
IksdeHeheh
IksdeHeheh
17 godz. i 40 min temu
  • 181
#ukraina #rosja #wojna taka prawda
IksdeHeheh - #ukraina #rosja #wojna  taka prawda

źródło: roSSja

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 10 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@IksdeHeheh: III Rzesza była 100 razy bardziej kompetentna.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
21 godz. i 30 min temu
  • 176
to ten wypadek z wczoraj
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrotkę robi
#przegryw #polskiedrogi #wypadek #trzecieoko
GoldenJanusz - to ten wypadek z wczoraj 
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrot...

źródło: 1000034416

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 12 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
"zderzenie innowacyjne" xd też nie wiem w sumie o c--j chodziło autorowi


@GoldenJanusz: A widziałeś już kiedyś takie zderzenie? No właśnie
  • Odpowiedz
oficjalniemartwa
oficjalniemartwa
przedwczoraj, 06:21:18
  • 557
Jestem tak stara, że pamiętam chusteczki do nosa wielorazowego użytku.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon przedwczoraj, 19:07:37 via Wykop
  • 0
@oficjalniemartwa: o fuj dziadek taką miał i jak mi leciało z nosa to chciał mi tych wytrzeć morde, dzięki dziadek wolę nieironicznie zjeść gile
  • Odpowiedz
budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 05.06.2026, 13:34:35 via Wykop
  • 0
@budep: o nic, totalne bydło tylko tak mówi, im w kanale zero puścić informacje ze ziemia jest w kształcie bakłażana i od razu to łykną
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon 05.06.2026, 13:35:07 via Wykop
  • 0
który jest twarzą rzezi na 100 000 Polskich cywilów,


@nie_umiem_inwestowac: 100 miliardów*
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
04.06.2026, 18:58:50
  • 104
Nie wygląda to dobrze dla #rosja XD. Wyobrażacie sobie jakie wygibasy umysłowe odstawialby teraz groover XD

Po raz pierwszy w historii liczba ofiar śmiertelnych w Rosji przewyższa liczbę rannych. Ukraińcy nie tylko dzielnie walczą, ale walczą skutecznie – Rubio

▪️Myślę, że większość obserwatorów na całym świecie, a powiedziałbym, że niektórzy w Rosji, nie ma teraz wątpliwości, że inwazja na Ukrainę była dla nich strategiczną katastrofą.

▪️Rosjanie na pewno nie osiągną
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 04.06.2026, 19:22:16 via Wykop
  • 89
Taki ranny ruski to często większe obciążenie niż martwy bo mu trzeba płacić jakąś emeryturę a często na pole walki nie może już wrócić jeśli urwało mu np rękę


@Tommy__: Mówimy o Rosji. To co napisałeś może mieć odniesienie do cywilizowanych państw. W Rosji raczej bezdomność, społeczna pogarda i dogorywanie na mrozie. W sumie niewielka różnica dla Rosjan czy ranny czy martwy.
  • Odpowiedz

855

Kara śmierci dla Dwóch Pakistańczyków za gw**t na Francuzce

Pakistan: Dwóch Pakistańczyków, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu na francuskiej turystce, grożąc jej bronią na oczach trójki dzieci, po tym jak w jej samochodzie skończyło się paliwo, zostanie straconych.

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
fdesouche.com
dodany: 03.06.2026, 21:25:09
  • 103
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    karasmierci
zielonzielon
zielonzielon 04.06.2026, 17:17:27 via Wykop
  • 4
@bossssob: Przecież to tak nie działa, tak się robi jak jest odwrotnie. Gdyby to obywatel Francji popełnił przestępstwo w innym kraju, to Francja by mogła wystąpić o ekstradycję.
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
04.06.2026, 06:35:28
  • 549
Pamiętam jak raz jechałem samochodem dłuższą trasę w Polsce i przejeżdżałem przez te wszystkie wsie dosyć wcześnie rano w Listopadzie i widziałem już o jakiś chorych godzinach typu 3-4 rano jak ludzie stali i czekali na autobusy do swoich januszeksów. Straszny to był klimat, lekka mgła, oczywiście ciemno, na przystankach jedyne co widać to cień człowieka i tlący się papieros wypalany zaraz przed wyjazdem do kołchozu. Nie muszę chyba dodawać, że polska
troglodyta_erudyta - Pamiętam jak raz jechałem samochodem dłuższą trasę w Polsce i pr...

źródło: 8891

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 04.06.2026, 11:44:42 via Wykop
  • 27
Chlop sie urodzil w 19% najlepszych miejsc na swiecie. Do tego bialy. I narzeka ze komunikacja miejska z przegladem technicznym i kierowca z uprawnieniami zawozi ludzi do pracy


@Niedobry: Sranie w banie, życie w Polsce to dla większości ludzi harowanie za darmo i marznięcie w zimnym klimacie, a od mieszkańców tej mitycznej Afryki czy Indii różni ich głównie zakres schorzeń i chorób na które się umiera. Czarowanie się że jakiśtam
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
04.06.2026, 01:02:39
  • 195
Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
Poniżej komentarze.
#polska #niewiemjaktootagowac #ludzietodebile #bekazpodludzi
M4rcinS - Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
...

źródło: 1000001274

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 04.06.2026, 11:36:10 via Wykop
  • 2
@M4rcinS: Co za bydło
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 817
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 04.06.2026, 11:32:37 via Wykop
  • 3
@MackaCthulhu: Prawaki takie są, już dawno to zauwazyłem.

Prawak: Ukraina jest odpowiedzialna za Wołyń
Człowiek: jak Ukraina moze być odpowiedzialna za Wołyń, jeśli waszym zdaniem istnieje od 1990 roku?
Prawak: <wkłada sobie palce w uszy> lalala, nie słyszę
  • Odpowiedz
cheture
cheture
02.06.2026, 19:35:28
  • 18
usunęłam wpis bo zrobiłam literówkę i mnie denerwowała
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 03.06.2026, 10:43:19 via Wykop
  • 0
dlatego nie warto czytać swoich wpisów


@vieniasn: nieswoich też najczęściej nie
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
03.06.2026, 07:59:41
  • 0
#gielda

Który z tych śmieciuchów z GPW jest najgorszy?

  • Kruk 14.7% (19)
  • Dino 38.0% (49)
  • Modivo 47.3% (61)

Oddanych głosów: 129

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 03.06.2026, 08:13:59 via Wykop
  • 5
@Zgagarast: j----e kruczysko najgorsze, Dino jeszcze wstanie tylko za bardzo się pieści z niewolnikami
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
31.05.2026, 23:54:29
  • 113
may żules ehhhhhh
zazdrosny - may żules ehhhhhh

źródło: 1000039602

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 01.06.2026, 12:09:21 via Wykop
  • 0
Nie wiem, ale szansa, że ktoś chciał mieć tak idiotyczny napis jest absolutnie znikoma.


@LudzieToDebile: Lubię jezyki obce i znam m.in. łacinę i arabski, dwa bardzo popularne języki na tatuaże. Zawsze zwracam uwagi na tatuaże w tych językach i ludzie mają takie głupoty wypisane na ciałach że to jest niepojęte.
  • Odpowiedz
sforce
sforce
31.05.2026, 19:04:38
  • 0
#gielda jest szansa na 120 PLN na XTB w tym roku?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 31.05.2026, 20:56:15 via Wykop
  • 1
jest szansa na wyruchanie szympansa


@trogatelnaya_raduga: Eksperta to miło posłuchać
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
30.05.2026, 15:31:07
  • 576
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028089

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 31.05.2026, 11:26:49 via Wykop
  • 0
@R_O_T_T_E_N: Ruś Kijowska jest starsza od Polski, co za ignoranci to plusują
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon 29.05.2026, 20:16:07
  • 16
#gielda

Ten Mirek co polecał wczoraj SPCE jest geniuszem wizjonerem, 2000zł jestem do przodu a to tylko dlatego że ostrożnie wejszłem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon
Autor
29.05.2026, 20:32:08 via Wykop
  • 0
@Brian_Carroll: nie wiem jak sie nazywał, jakbym wiedział to bym zawołał. Jutro ide na wino wychylić za jego zmysł.
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon
Autor
29.05.2026, 20:33:28 via Wykop
  • 1
@tomasz-jarmoc: aaaaa to Ty byłeś, Twoje zdrowie jutro wypiję. Wspaniały zmysł inwestorski, bardzo dziękuję.
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
29.05.2026, 04:05:52
  • 354
Ja p------e xD
PremeditatioMalorum - Ja p------e xD
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 29.05.2026, 08:50:16 via Wykop
  • 41
@PremeditatioMalorum: Smutno mi sie w sumie zrobiło jak to obejrzałem xd Biedne dzieciaki. Mam nadzieję, że dzisiaj im sie świetnie wiedzie.
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon 29.05.2026, 10:03:10 via Wykop
  • 23
@mocoloco: Ja pamietam czasy może nie tamte, ale odrobinę późniejsze i myślę, że moja sytuacja była zbliżona. Bardziej mi sie smutno zrobiło że te nieprzemyślane nagrody to dla nich bylo takie lizanie lizaka przez szybę. Organizatorzy zamiast się lansować nagrodami od sponsorów, mogli dać coś bardziej uniwersalnie użytecznego. Obwiniam producenta konkursu.
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon 29.05.2026, 18:04:43 via Wykop
  • 0
@Sarza01: Jak ty w 2000 dostałeś psx to jesteś banan. Na pegazusie sie grało.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
28.05.2026, 19:13:27
  • 657
rosja mowi w telewizji o ataku na Polske - 50 wykopow
ukraina deklaruje pomoc w razie ataku - 50 wykopow
losowe znalezisko o wolyniu - 1500 wykopow

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 29.05.2026, 08:26:07 via Wykop
  • 1
@robertkk: Mi prawaki tak obrzydziły Wołyń, że nie tylko mam go już kompletnie w dupie, ale słysze jak ktoś mowi "Wołyń" myślę "onuca". Nikt tak nie szkodzi polskiemu postrzeganiu historii jak przygłupy konfiarskie. Znak "Polski walczącej" to samo - bardzo ciekawa i trudna historia, ale widze ten znak i automatycznie myślę "ok przygłup narodowiec".
  • Odpowiedz
Kapersky
Kapersky
28.05.2026, 11:45:49
  • 198
#wykop #wtf Co to za g---o?
Kapersky - #wykop #wtf Co to za g---o?

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 28.05.2026, 18:29:54 via Wykop
  • 1
ostatnie 5 lat to równia pochyła, a teraz zwiększacie jej nachylenie. Brawo łykop.


@deptacz_gnoju: 5 lat temu też tak pisali. Prawdziwy początek końca był wcześniej, jak się rodziły te w miare nowe ruchy szurskio - prawicowe to zaczął szybko się tu robić ściek. Może od 2015 jakoś.
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
28.05.2026, 17:25:57
  • 16
#gielda

Na moje przenieśli to dlc, bo bali sie gta 6. Na moje dobrze zrobili. W tym roku karty rozdaje gta 6 i tyle. Gdyby redzi zapowiedzieli i wydali dlc a zaraz potem wyszedl by trailer gta 6 i zaczęli by kampanie, to dlc by każdemu umknęło, a tak redzi będą mieli caly 2027 dla siebie i nikt im nie podskoczy, a każdy bedzie sie dostosowywał pod redow aby nie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon 28.05.2026, 18:12:36 via Wykop
  • 0
@mimik739: GTA nie wyjdzie w 2026
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon 28.05.2026, 06:49:54
  • 6
#gielda

Myślicie że CD Śmieciuch Red będzie kontynuował odbijanie? Obstawiam że dzisiaj będzie do końca sesji 3-4% na zielono. Skąd wiem? Nie wiem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
28.05.2026, 06:53:44 via Wykop
  • 0
@zielonzielon: zgadza się, bredzisz, po streamie się dowiemy pewnie
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
28.05.2026, 06:55:02 via Wykop
  • 1
@zielonzielon: trzeba poczekać do konferencji może tam powiedzą coś więcej na temat dodatku i potencjalnej premiery W4. Ja myślę, że taka zwała wczoraj była przez to, że inwestorzy myślą, że W4 wyjedzie w 2028 dopiero
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Żabbi

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking