Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #samotnosc #zwiazki #blackpill

Wyznam Wam, że kiedyś naprawdę naiwnie myślałem, że mając dobry charakter i będąc uczciwym człowiekiem, nie ma opcji, by nie założyć rodziny. Ciekawe, czy ktoś miał podobnie, czy tylko ja byłem tak oderwany od rzeczywistości? Zaplusuj, jeśli uważałeś podobnie.

Wychowałem się w trochę innym świecie, za czasów moich rodziców powszechne były inne wartości i nade wszystko inne było nastawienie ludzi. Czasy się zmieniły, a ja zrewidowałem myślenie o świecie.
  • 108
  • 226
@traveller: Ja tak samo, wychowano mnie na miłego chłopaka, który ma być grzeczny. Przetrącono mi charakter. Rodzice, zwłaszcza mama, nawet nie wiedzą jaką krzywdę mi tym zrobili, że ułożyli mnie na takiego grzecznego chłopaka. W zeszłym roku urodził się mojej siostrze synek i daję jej rady, żeby ona tak nie wychowywała go, na takiego miłego, grzecznego chłopaka, bo z takim świat się nie liczy. Niech będzie przebojowy, z charakterem.
@Kopytnik_1: Podobnie, matka wychowała mnie na miłego kujonka, w gimbazie i podstawówce tylko się ucz to osiagniesz sukces, resztę ludzi ignoruj bo to patusy i nieuki.
A potem się okazało, że te "patusy" mają lepsze osiagnięcia ode mnie do tego nie mają problemu w kontaktach z rówieśnikami, i teraz to ja zostałem podczłowiekiem.
Żałuję że nie miałem ojca, faceci nawet w wychowaniu dzieci są lepsi od kobiet
@Kopytnik_1: jedyne co się zmieniło to fakt, że obecnie partnera można wymienić w 6h po zainstalowaniu aplikacji na telefon. Pokolenie naszych rodziców nie miało tej możliwości i dlatego kobiety rozczarowane swoim życiem z kookold ojcem mogły jedynie fantazjować o miłości z arabem i uprzykrzać życie ojcu jeżdżąc na jego garbie, wmawiając swoim dzieciom, że tak właśnie powinna wyglądać miłość

Żarty i anegdoty o kobietach po ślubie nie zabrały się z nikad.
@AlexBrown: problem w tym że tego nie da się do końca wyplenić. Zawsze w jakimś mniejszym lub większym stopniu ten miły i grzeczny chłopiec będzie w tobie siedział i tylko czekał na okazję aby się wydostać. Jak masz coś wbite do głowy za dzieciaka to później bardzo ciężko jest to zmienić, a moim zdaniem jest to wręcz niemożliwe, można tylko minimalizować szkody.
@Kopytnik_1:

Otrzymałem od swoich rodziców pełen standard spierdoxu:

- bądź grzeczny i zawsze słuchaj nauczyciela, bo oni wiedzą najlepiej - no i słuchałem i byłem posłuszny. Słuchałem bandy nieprawdopodobnych KRETYNÓW którzy nadają się co najwyżej do zamiatania podłogi w chlewie, a nie do pracy z dziećmi.
- musisz się pilnie uczyć i zdobywać dyplomy, to wtedy na pewno zdobędziesz dobrą pracę - no, to się pilnie uczyłem, nie chodziłem na żadne
@Kopytnik_1: Moim zdaniem tak powinno być w normalnym, uczciwym kraju, że uczciwy człowiek szanujący prawo (będące duszą państwa, bez prawa państwo obywatelskie nie ma sensu, wtedy mamy co najwyżej system totalitarny) powinien móc z łatwością założyć rodzinę, a nawet jeśli nie (demografia) to do czegoś w zamian dojść (zaoszczędzony czas i pieniądze na wychowywaniu potomstwa). Jeśli tak nie jest to mówi nam bardzo dużo o władzy, społeczeństwie, a jeśli nie tylko