@regularne_ekspresje: tak jak koledzy w sumie napisali, to zależy. U mnie pyrkon mógłby kosztować i 700 zł bo to jedyne 3 dni w roku gdzie mogę się wyrwać myślami z mojego korpo piekła i posiedzieć przykładowo na takiej wiosce gothica grając w kości xd Co kto lubi
Teraz żeby nauczyć się 2h trzeba wymasterować 1h? To jakiś błąd w glosariuszu czy serio tak jest? xd Nie chce mi się psuć builda bo ktoś coś źle napisał #gothic #gothicremake
@10129: żeby nie było niedomówień, mówię o remaku który wyszedł wczoraj. W glosariuszu jest napisane, że b--ń dwureczna wymaga poziomu mistrzowskiego w h. W oryginale tak nie było a mam ochotę zagrać pod h. Na razie nie widziałem nikogo kto by uczył 2h
Jedno się nie zmieniło przez te lata w margonem, ponad połowa ludzi to dzieci z adhd. Na 15 bić kolosów było 12 wyjebek bo jakieś dziecko z adhd nie potrafi usiedzieć 40 sekund i zbić kolosa tylko musi bić na auto. A potem czekasz 15 minut bo mózg zmiksowany od tik toków nie może wytrzymać dłużej niż minute #margonem
@andrzej-andrzej3: Mniej więcej po tym poście tydzień później przestałem grać. Tragedia jest. Musisz płacić klanom za to, by Cie nie zabijały i dały expic. Nie ma szans na zdrową konkurencję bez dołączenia do topek na danym przedziale + wydawania masy realnej kasy. Nawet nie chodzi o to, że chce być w top ileś graczy. Chce sobie zwyczajnie pograć, pobić kolosy, postać na E2 ale Każdy event działa tak, że respi
Polecacie jakieś książki do nauki angielskiego? Ostatnio z przyczyn finansowych musiałem zrezygnować z regularnych korków, kobitka oszacowala mój poziom na B1-B2 ale mimo w miarę płynnej komunikacji czasem przekręcę jakiś czas, pomylę wymowę albo zawieszam się bo nie wiem jak zdbuowac złożone zdanie. Wiadomo, nic nie zastąpi regularnej rozmowy i czytania artykułów po angielsku ale chciałbym mieć coś co pomogłoby mi wrócić do treningu gramatyki i budowy zdań #angielski #
@razdwatrzy55: oj bardzo dużo bo zaczynało się od 70 zł na godzinę a skończyło na 110zł. No tylko tutaj kobietka wyniosła mnie z poziomu heloł ajm Dawid na poziom gdzie jestem w stanie rozmawiać na rozmowie rekrutacyjnej o moich sprawach zawodowych. Ale skoro doprowadziłem się do tego poziomu to może zwykła rozmowa styknie
@razdwatrzy55: Oj długo xd Ja dość oporny do języków jestem i mało czasu własnego poświęcałem, więc realnie żeby z poziomu A1-A2 do Słabego B2 zajęło mi 4 lata nauki i rok utrwalenia wiedzy. Poświęcałem jednak tylko godzinę tygodniowo na lekcje + 30-40 minut pracy własnej
✨️ Czy warto wiązać się z przyjaciółką?Ⓘ Lvl 30 here. Żaden ze mnie #chad, ale całkiem sporo lasek zawiesza na mnie oko na dłuższą chwilę. I teraz tak: mam przyjaciółkę, taką mocną 7/10. Nie wiem, czy wiązać się z nią na poważnie. Z jednej strony myślę o niej codziennie, bardzo często, szczególnie jak jestem sam. Z drugiej strony naprawdę podobają mi się inne laski i jak widzę jakąś ładną,
Daj kobiecie spokój xd Widać, że nie chcesz jeszcze stabilizacji. Jak już poczujesz, że nie musisz udowadniać sobie oraz znajomym że możesz zaciągnąć do łóżka szona z imprezy i nie będziesz patrzył na nie jak na kawał mięsa to dopiero myśl o stabilizacji, bo zrobisz krzywdę jej i sobie.
Proszę Państwa, kolega na zdjęciu bez wątpienia jest wykwalifikowaną osobą do interpretowania FAKTÓW NAUKOWYCH. Wystarczy "korzystać z WŁĄSNEGO ROZUMU" - a jakiej jakości jest to rozum, to już nie ważne xd #heheszki
@trach: Nikt tak nie mówi :) Jeżeli jednak ktoś twierdzi, że nie mając odpowiedniej wiedzy na dany temat może samodzielnie interpretować pracę badawcze i wypowiadać się z taką samą dokładnością jak eksperci czy profesorowie to jest debilem i nie widzi własnych ograniczeń.
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Fajne ma gościu poczucie humoru, śledzę gościa od jakiegoś czasu i fajne ma te historie. Niestety, syndrom oblężenej twierdzy wleciał mu mocno. Swoją drogą pamiętam jak w kilku filmach opowiadał, że walił swoją dziewczynę po rogach i to nie raz - ah te konserwatywne poglądy rodzinne i religijne xd
@grzypAtomowy: Ja pamiętam jak byłem 3 dzień w nowej pracy jako help desk to dali mi firmę jakiegoś gościa, który wyleciał. A że sobie bimbałw robocie to klient czekał na odpowiedź w mailu cały miesiąc. Niestety mieliśmy upośledzony system obsługi zgłoszeń, gdzie inni pracownicy mogli dać komentarz. Odpisałem na maila coś w rodzaju przepraszamy za opóźnienia i zaraz będziemy wysyłać rozwiązanie problemu. Niestety Pan prezesik dodał komentarz który się podpiął
Dzień dobry. Dziś wrzucam kolejny pierścionek, który formą nawiązuje do natury. Jest to tzw. Soliter czyli pierścionek z jednym kamieniem. W tym przypadku centralny kamień to szafir w szlifie owalnym. Dodatkową ozdobą są listki i szyna pierścionka przypominająca łodygi czy gałązki. Złoto próby 0.585.
P. S. Z pewnych źródeł wiem, że pierścionek zrobił robotę więc przy okazji gratuluję Mireczkowi i dziękuję za miłą współpracę😁
@bylembordo: @bylembordo No właśnie spoko miejsce na wschód słońca, mało luda o 8 rano, spokój i cisza bez tłumów ludzi wywierajacych presję. A doki w tle bardzo fajny dawały klimat. Trochę improwizowałem bo Gdańska nie znam, ale wyszło super
@yetix: Co xd moja różowa jest w dolnych granicach normy BMI więc słaby strzał. No chyba że pomyliłeś rydle z moimi, to tak - mi by się przydało dyszkę zrzucić ( ͡°͜ʖ͡°)
@eMWu12 Jak na moje, nieprzestrzeganie zasad wiary jest bardzo dziwne u wierzących. Nie ma w tym żadnej logiki. Jeżeli wierzysz w byt, który ma władzę absolutną i od twoich decyzji tutaj na ziemi zależeć będzie twoje życie pośmiertne to dlaczego ktoś miałby na siłę ryzykować potępienie? Jeżeli miałbym wiarę i wiedział, że ktoś lub coś da mi życie wieczne mlekiem i miodem płynące a w zamian mam nie grzeszyć, chodzić do
źródło: 1000006242
Pobierz