O nas

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą Społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na Stronie głównej!

Odkrywaj

Wykop to dziesiątki nowych linków dziennie. Wszystkie je możesz przeglądać w Wykopalisku, a najciekawsze z nich trafiają na Stronę główną serwisu. Znaleziska czekają na Twoje głosy!

Dziel się z innymi

W Twoje ręce wpadła ciekawa informacja, interesujący filmik, zapierające dech w piersiach fotografie? Dodaj swoje Znalezisko i podziel się z innymi. Twój link trafi do Wykopaliska, a jeżeli inni uznają go za ciekawy, zostanie on wykopany na Stronę główną

Oceniaj

Wykopuj linki, które Cię najbardziej interesują. W ten sposób pomagasz tworzyć ranking popularności wszystkich dodanych Znalezisk. Liczba wykopów świadczy o tym na ile ciekawy jest dany link!

Dyskutuj

Każdy dodany link możesz skomentować, wyrazić swoją opinię i wymienić pogląd na jego temat. Wykop to nie tylko najciekawsze Znaleziska, ale również interesujące i zajmujące dyskusje!