Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Obruni

Obruni

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31306
  • Znaleziska 4254
  • Mikroblog 27052
  • Obserwujący 94
  • Obserwowane 152
Obruni
Obruni 11.06.2026, 14:12:35
  • 0
#tesla z konfiguratora zniknął Enhanced Autopilot którego używam w zasadzie non stop, w zamian pojawił sie FSD, za kilka stówek, którego używałbym od wielkiego dzwonu, pewnie ze dwa razy w roku bym to wykupił, wiec w sumie wg mnie zmiana na gorsze. Mam szczęście, ze kupiłem auto, zanim wszedł FSD.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni
Autor
11.06.2026, 17:42:43 via Android
  • 0
@zibizz1: no tak, ja dostałem juz z tym wynalazkiem.
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
11.06.2026, 13:57:18
  • 1
#spce ludzie się rzucają bo myślą że to #spacex xD debile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 11.06.2026, 14:02:51 via Wykop
  • 1
@GladysDelKarmen: dlaczego debile, mam na tym 25% zysku na szybko, bardzo mili ludzie.
  • Odpowiedz
e3b0c
e3b0c
10.06.2026, 07:18:58
  • 2
Zapisalem sie na IPO SPACEX u brokerów Degiro (30 akcji) i IBKR (50)

W obu max price 162.

Pierwszy raz biorę udział w IPO. Ciekaw jestem wsród osób biorących udział jaki zostaną rozdysponowane fille i jaki procent zlecenia zostanie pokryty u jakich brokerów i jakie ceny. Ktoś tutaj też zapisany?

#gielda #spacex
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 10.06.2026, 19:46:02 via Wykop
  • 0
@e3b0c: zaraz, ale w ipo spacex jest ustalona cena na 135$, będziesz jedynie miał redukcje akcji, 160 to możesz zaproponować po otwarciu handlu.
  • Odpowiedz
botato
botato
10.06.2026, 18:13:31
  • 16
#gielda #kryptowaluty bitcoin < żapsy
pokazcie mi sklep gdzie cos kupie za bitcoina. Taka zajebista kryptowaltua (syjonistyczny porgram inżynieri spolecznej) a monsterka albo hot doga nie da sie kupic w sklepie.
No i zapsy nie stracily 30% w 6 miesiecy.
Żapsy nie spoqodowały wzrostu cen kart graficznych.
Żapsy są prostym do zrozumienia inatrumentem rekomendowanym no i są heteroseksualne
Żapsy zostawiasz w kraju, nie wkladasz hajsu anglosaskim korporacjom do
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 10.06.2026, 19:03:08 via Android
  • 0
@botato: prossssze
Obruni - @botato: prossssze

źródło: 1000033847

Pobierz
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni 10.06.2026, 19:03:32 via Android
  • 0
@Obruni:
Obruni - @Obruni:

źródło: 1000033851

Pobierz
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
07.06.2026, 11:33:42
  • 0
o której on w końcu publikuje te odcinki? raz o 13, teraz 11:30, dzisiaj nie ma wcale... #c---------------a
#szewko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 08.06.2026, 21:00:13 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: publikował o 13, ale zychowicz mu zrobił nieładna konkurencje i zaczął to samo robić o 12, wiec szewko przeskoczył na 11.30, tak sie bawią.
  • Odpowiedz
clrshck
clrshck
08.06.2026, 18:12:20
  • 192
kiedy zapytasz gemini czy za wszystkim stoi pejsaty grubas z korbą
#gielda
clrshck - kiedy zapytasz gemini czy za wszystkim stoi pejsaty grubas z korbą
#gielda

źródło: IMG_7511

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 08.06.2026, 20:29:54 via Wykop
  • 0
@loginnawykoppl: przecież możesz mu dac promptu, żeby był krytyczny.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.06.2026, 20:31:29
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 06.06.2026, 22:16:53 via Android
  • 18
@mirko_anonim: mam dziwne wrażenie, ze głównie chodzi o to, ze kolega nie posiada bitcoina, przespał okazję i teraz d--a piecze nie do wytrzymania.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2419
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 04.06.2026, 00:40:32 via Android
  • 0
Jeszcze rok–dwa lata temu, gdy ktoś pytał, czy sztuczna inteligencja może mieć samoświadomość,odpowiedź brzmiała mniej więcej: „Nie. To tylko martwa maszyna licząca. Nic więcej. Martwa jak cegła”.

Natomiast ostatnio coraz częściej słyszę inną odpowiedź, również od ludzi bardzo blisko związanych z tworzeniem tych systemów: „Nie mamy dobrej definicji świadomości/samoświadomości. Najpierw podajcie definicję, a wtedy będziemy mogli odpowiedzieć”.I właśnie ta zmiana mnie zastanawia.Bo jeśli coś naprawdę jest „martwe jak cegła”, to problem definicji
  • Odpowiedz
poteznyzbyszek
poteznyzbyszek
poteznyzbyszek
03.06.2026, 18:01:51
  • 2
#gielda jakie spółki związane z dronami polecacie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 03.06.2026, 20:26:48 via Android
  • 1
@poteznyzbyszek: https://wykop.pl/wpis/86237891/gielda-swmr-swarmer-inc-swmr-ukrainska-firma-od-st
@Obruni +3
#gielda #swmr Swarmer, Inc (SWMR) Ukrainska firma od sterowania dronami i ich rojami. Przeniosła centrale do US i niedawno miała IPO na giełdzie w us. Wygląda na to, ze liczą na kontrakty z pentagonu, produkcje maja ciągle na ukrainie, wiec sa w temacie wojna
więcej
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni 01.06.2026, 00:56:43
  • 6
#gielda #spce #spacex
Obruni - #gielda #spce #spacex

źródło: 1000033072

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni
Autor
01.06.2026, 01:40:45 via Android
  • 1
@NykipVaous: nocny rynek, handel juz leci.
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
30.05.2026, 15:29:55
  • 1
#gielda Szkoda, że nie ma czegoś podobnego jak myfund ale dla pensji jaką się otrzymuje. Wgrywałoby się plik csv z paskami płacowymi i można było by zobaczyć ilość dokładnych składek w skali różnych miesiecy i lat, trend, podwyżki, kiedy było najwiecej nadgodzin, czy doganiamy inflację, dokładna predykcja emerytury zus na podstawie skali przyrostu narastających składek zusowskich i wiele wiele innych.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 31.05.2026, 21:11:30 via Wykop
  • 0
@Milanek93: wrzuc to ejajowi, zrobi Ci to wszystko.
  • Odpowiedz
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
29.05.2026, 18:00:09
  • 2
Jak to jest z tą białą skórą w #tesla? Korci mnie, żeby wybrać białą, ale słyszałem że co miesiąc trzeba na detailing jeździć. Rzeczywiście jest taka tragedia? #motoryzacja #kiciochpyta #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 29.05.2026, 21:40:45 via Android
  • 0
@dzien_dobry_22: mam białą, jeżdżę w brudnych portkach, w ogóle słaby jestem w dbaniu o auto, a "skóra" jak nowa. To nie skora ale jakieś tworzywo, nic sie tego nie łapie.
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
29.05.2026, 20:14:10
  • 0
Co jest nie tak z Palantirem że nie jest jeszcze po 200$?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 29.05.2026, 21:29:25 via Android
  • 1
@card_man: ostatnio PLTR ma słabe PR, nie wiem na ile moralność ma wpływ na zakupy giełdowe, ale mam wrażenie ze część ludzi nie kupuje tego ze względów etycznych.
  • Odpowiedz
gosciu82
gosciu82
20.03.2025, 20:22:55
  • 12
#gielda #spce az sie wierzyc nie chce gdzie jest dzis ta grzanka roku 2021. pamietam jak wykopki to lykaly i szla ostra spekula do lotow, cos jak dzis ten rklb chyba. sam kilka razy bralem, ale wtedy chyba bylo przed jakims reverse splitem, bo akcje na ath chodzily chyba ok. 40 dolcow a nie 1000 XD grubo jest, pamietam jak sprzedawali marzenia i jakis tam sir pierdulo latal
gosciu82 - #gielda #spce az sie wierzyc nie chce gdzie jest dzis ta grzanka roku 2021...

źródło: spce

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Obruni
Obruni 29.05.2026, 21:02:59 via Android
  • 0
@NykipVaous: wtedy elon twardo utrzymywał, ze nie wejdą, nic nie jest na zawsze. Swoją drogą, dla mnie ważne, ze pierwsza część wpisu sie sprawdziła, porównaj ceny rklb.
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni 29.05.2026, 15:49:27
  • 0
#gielda #rklb Wybuch rakiety od Blue Origin, to obiektywnie rzecz biorąc najlepsza wiadomość dla Rocket Lab, no to, czemu spada?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni
Autor
29.05.2026, 16:00:50 via Wykop
  • 1
@kwiat_pustyni626: @sebastian-rogalski zawsze wybuchały, choć niezbyt często, a tutaj jeden z głównych graczy, wypada z rynku pewnie na dwa lata. Dodatkowo amazon musi na wczoraj wynieść na orbitę kilka tysięcy satelitów, żeby nie stracić licencji na swoja konstelacje. Ten wybuch spowodował, ze neutron ma pełniutki portfel zamówień na kilka lat (chyba, ze neutron tez jebnie:)).
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni
Autor
29.05.2026, 16:14:56 via Wykop
  • 0
@thisguy1: dla PL to zły news, oni produkują satelity, które ktoś dla nich musi wynosić,
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
24.05.2026, 07:32:15
  • 19
Mało kto wie, że Tomasz Trela był kiedyś w jednostce specjalnej i biegał z bronią po ulicy
#gielda #film #sicario
PodniebnyMurzyn - Mało kto wie, że Tomasz Trela był kiedyś w jednostce specjalnej i b...

źródło: IMG_9431

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 24.05.2026, 20:35:18 via Wykop
  • 0
Sicario i Gorączka, najlepsze strzelaniny w filmie.
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni 24.05.2026, 20:09:04
  • 3
#gielda #swmr Swarmer, Inc (SWMR) Ukrainska firma od sterowania dronami i ich rojami. Przeniosła centrale do US i niedawno miała IPO na giełdzie w us. Wygląda na to, ze liczą na kontrakty z pentagonu, produkcje maja ciągle na ukrainie, wiec sa w temacie wojna na bieżąco, sprzedaż na razie szczątkowa, taka opcja na zloty strzał za parę dolcow. GPT: Nie produkują klasycznych dronów. Ich główny produkt to software
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocny_kot
nocny_kot
nocny_kot
24.05.2026, 20:35:26 via Wykop
  • 1
@Obruni: ciekawa spolka, dzieki.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
24.05.2026, 09:13:18
  • 1
pojechał ktoś kiedys na kubanki zeby przygruchac kubanke piekna?

#kuba #podrozujzwykopem #podroze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni 24.05.2026, 19:52:19 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: teraz tam jest okropny kryzys, bo trump odciął im rope z wenezueli, prad 2 godz na dobę, niepokoje społeczne i coraz większa bieda. Nie czuł byś się tam dobrze teraz, trzeba odczekać, aż sie poprawi sytuacja.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.09.2016

    Komentator
  • VIP
    od 01.05.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 20.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking