#tesla z konfiguratora zniknął Enhanced Autopilot którego używam w zasadzie non stop, w zamian pojawił sie FSD, za kilka stówek, którego używałbym od wielkiego dzwonu, pewnie ze dwa razy w roku bym to wykupił, wiec w sumie wg mnie zmiana na gorsze. Mam szczęście, ze kupiłem auto, zanim wszedł FSD.

Obruni









