Znowu mi ten książulo wyskoczył w jakiejś tam restauracji był, ja nie wiem ludzie płacą takie ceny za takie coś? Tatar za 100 zł? Przecież to jedzenie nie jest tyle warte fizycznie to jest jakieś dopowiadanie sobie wartości do rzeczywistej wartości produktu, czyli bycie frajerem
#jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem #gotowanie
aa-aa - Znowu mi ten książulo wyskoczył w jakiejś tam restauracji był, ja nie wiem lu...

źródło: 1000005146

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach