Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Peter_Mountain

Peter_Mountain

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38455
  • Znaleziska 11282
  • Mikroblog 27173
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 134

802

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • 178
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Peter_Mountain
Peter_Mountain 03.06.2026, 19:21:01 via Wykop
  • 17
@Polozna504: Dokładnie, to był dźwięk automatycznego hamulca xD Gdyby nie leasingowy Seat to by jeszcze auto rozwalił w tej całej frustracji xD
Peter_Mountain
Peter_Mountain 01.06.2026, 15:36:07
  • 4
Eh nie zdążyłem do domu wejść, a ta k---a dziewica spadła z fotelika...

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain
Autor
01.06.2026, 15:42:18 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: Muszę się w końcu nauczyć wystawiać te zlecenia zanim wyjdę z pracy xD
  • Odpowiedz
czas_na_kapuczinke
czas_na_kapuczinke
29.05.2026, 14:32:56
  • 603
#gielda

Najważniejsze w inwestowaniu długoterminowym, jest wchodzenie na aplikacje co pół godziny w celu dopaminowego strzału.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 29.05.2026, 19:27:59 via Wykop
  • 2
@czas_na_kapuczinke: Eee te czasy już za mną. Teraz wchodzę zobaczyć tylko ile jestem na minusie, jak coś p--------e xD
  • Odpowiedz
tomasz-jarmoc
tomasz-jarmoc
28.05.2026, 20:10:53
  • 197
#gielda Polecam kupić nawet dla beki akcje Virgin Galactic (ticker SPCE). SpaceX będzie wchodził na giełdę z bardzo podobnym (SPCX) więc szansa na to, że ludzie będą się mylić jest dość spora. Sam virgin ma małą kapitalizację, mimo że firma w zasadzie umarła to może na chwilę odżyć, więc jak ktoś chce jakiegoś smieciarza złapać, to może tego
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 29.05.2026, 08:16:29 via Wykop
  • 2
@tomasz-jarmoc: A ja się wczoraj dziwiłem, że mi g---o ożyło xD Teraz już wiem czemu!
  • Odpowiedz

636

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

Jastrzębska Spółka Węglowa rozpoczęła realizację programu osłonowego, w ramach którego odchodzący pracownicy otrzymują jednorazowo 170 tysięcy złotych. Z programu korzystało już ponad pół tysiąca zatrudnionych, o czym węglowa spółka poinformował w czwartek 28 maja.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 28.05.2026, 14:32:21
  • 80
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    praca
Peter_Mountain
Peter_Mountain 29.05.2026, 08:11:40 via Wykop
  • 29
@masta-fix: Nikt tego nie ukrywa, sami górnicy mówią to wprost. Trzeba skorzystać, jak dają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1000

Kierowcy ze Wschodu mandatów nie płacą.

Kierowcy aut spoza Unii popełnili w Polsce w ubiegłym roku ponad 120 tys. wykroczeń drogowych. Ile mandatów z fotoradarów nałożono? Niespełna 3,5 tys. ustaliła Rzeczpospolita. Powodem jest brak umów międzynarodowych nawet z Ukrainą.

dariuszowy
z
rp.pl
dodany: 27.05.2026, 09:04:44
  • 102
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    policja
Peter_Mountain
Peter_Mountain 27.05.2026, 16:07:19 via Wykop
  • 67
@D1_MIRAS: Rodzina ze wschodu, która wprowadziła się w tym roku do mojego bloku jeździ starym, zdezelowanym Chevroletem, który ma każdy element w innym kolorze, hak wystający 30cm za zderzak, wszędzie inne opony (rzuca się od razu w oczy) i generalnie dymi bardziej niż piec hutniczy. To, że te samochody nie muszą mieć przeglądów to jest jakaś masakra...
michalcorobisz
michalcorobisz
26.05.2026, 07:28:22
  • 200
W końcu koniec. Chwalę się bo sam robiłem #budujzwykopem #budownictwo #stepujacybudowlaniec
michalcorobisz - W końcu koniec. Chwalę się bo sam robiłem #budujzwykopem #budownictw...

źródło: IMG_1069

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 26.05.2026, 18:29:13 via Wykop
  • 1
@michalcorobisz: Odwiedziłem kiedyś pewien pub we Włoszech, który miał podobne schody do WC (tylko "spiralne") xDDD Szybko zmieniłem lokal na inny, gdzie mogłem się normalnie wysikać nawalony, a nie walczyć o życie przy zejściu.
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 20:34:20
  • 4
trochę cringowe sto lat i darcie mordy #latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 24.05.2026, 20:35:58 via Wykop
  • 2
@pomarancza_testovirona: Polskie "Sto lat" jest generalnie bardzo smutne w tonacji i mi zawsze brzmi, jakby co rok była żałoba, że chłop starszy...
  • Odpowiedz
Akki_ee
Akki_ee
24.05.2026, 20:24:22
  • 2
I co, Adasiowi nie pomożecie?

#latwogang
Akki_ee - I co, Adasiowi nie pomożecie?

#latwogang

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 24.05.2026, 20:25:16 via Wykop
  • 1
@Akki_ee: A Litewka nie pomoże? A nie, czekaj...
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 22:38:45
  • 586
Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak Piotrek pije Red Bulla i mówi, że Red Bull najlepiej na niego działa.
#latwogang
jutokintumi - Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak...

źródło: pobrane (9)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 24.05.2026, 07:29:46 via Wykop
  • 8
To była zbiórka charytatywna czy wykupienie reklamy?


@lubie_milfy: Tak
  • Odpowiedz
Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
20.05.2026, 06:26:12
  • 2
#przegryw jakiego szejka wybrać?

Który szejk?

  • Truskawkowy w KFC 47.8% (11)
  • Oreo w Burger Kingu 52.2% (12)

Oddanych głosów: 23

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 20.05.2026, 06:44:12 via Wykop
  • 0
@Black_Rabbit_of_Inle: Peanut Butter z KFC
  • Odpowiedz
exile17
exile17
16.05.2026, 23:07:51
  • 945
#eurowizja
exile17 - #eurowizja

źródło: arzckc

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 23:14:58 via Wykop
  • 5
@exile17: Może był z nami na tagu (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
kotal-kahn
kotal-kahn
16.05.2026, 23:08:56
  • 5
Poligloci bitch w tym kontekście znaczy bardziej slayyyy girl niż wyzwiska, coś jak polskie szmule mówiące do siebie per suczkoo #eurowizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 23:11:51 via Wykop
  • 0
@kotal-kahn: I tak obrzydliwe...
  • Odpowiedz
artie92
artie92
16.05.2026, 23:05:54
  • 29
#eurowizja Dzięki wam wszystkim za wspólne oglądanie, widzimy się za rok
artie92 - #eurowizja Dzięki wam wszystkim za wspólne oglądanie, widzimy się za rok

źródło: 1000017541

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 23:09:36 via Wykop
  • 1
@artie92: Do zobaczenia! :)
  • Odpowiedz
lech1991
lech1991
16.05.2026, 23:06:32
  • 4
#eurowizja

Czy ona krzyczy do niej "DZIWKO!"? xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 23:07:41 via Wykop
  • 0
@lech1991: Tak, w telewizji na żywo. A o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 22:56:51
  • 4
Dobra, niech już wygra ta Bułgaria... Proszę xD

#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 22:53:38
  • 3
Są i gwizdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.05.2026, 22:42:30
  • 6
Do Wiednia też wpadnę w tym roku na piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Piotr

  • Silesia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.01.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking