Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Peter_Mountain

Peter_Mountain

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38850
  • Znaleziska 11318
  • Mikroblog 27532
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 134
bezzebnywampir
bezzebnywampir
23.06.2026, 20:26:33
  • 4
#mecz Czekaj co k---a? XD to to wcześniej nie było hydration break?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 23.06.2026, 20:28:34 via Wykop
  • 1
@bezzebnywampir: Nie - to był head break ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

2088

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 416
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
Peter_Mountain
Peter_Mountain 22.06.2026, 21:25:47 via Wykop
  • 19
Limit na autostradzie to 140km/h


@Nano22: I to jest właśnie problem, którego ludzi nie rozumieją (Ty najwyraźniej też). LIMIT prędkości nie oznacza, że tyle trzeba jechać lewym pasem. Mogę jechać sobie 100km/h i wyprzedzać na tyle bezpiecznie, na ile JA UWAŻAM za potrzebne. A argumenty "jaki problem dodać gazu" to są właśnie argumenty ludzi, którzy nie myślą o tym, że ktoś może jechać GORSZYM samochodem, np. ze starym silnikiem 1.4
Peter_Mountain
Peter_Mountain 20.06.2026, 21:36:09
  • 0
Czarni wrzucili liście khatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 20.06.2026, 20:04:24
  • 2
Oesu, ale słaba ta kamera główna... Nisko i blisko. Najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
20.06.2026, 20:06:00 via Wykop
  • 1
@Peter_Mountain: prawie jak w Monachium
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain 19.06.2026, 20:54:35
  • 4
TY, TY I TY - W---------Ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #heheszki
Peter_Mountain - TY, TY I TY - W---------Ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #heheszki

źródło: multi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
19.06.2026, 19:03:57
  • 110
To wygląda jak jakiś screenshot z gierki GTA V, cofnijcie sobie i popatrzcie na szczegóły

#mecz
robert_blaszczykowski - To wygląda jak jakiś screenshot z gierki GTA V, cofnijcie sob...

źródło: Screenshot_20260619_210048

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 19.06.2026, 19:07:18 via Wykop
  • 40
@robert_blaszczykowski: Dokładnie. Dziwne zrenderowane te budynki w tle.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
19.06.2026, 18:57:32
  • 9
Pyr Pyr Pyr Pyr ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Pyr Pyr Pyr Pyr ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mun...

źródło: 1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 19.06.2026, 18:57:58 via Wykop
  • 3
@vorky: Zaczęło się... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain 19.06.2026, 18:55:15
  • 1
DO HYMNU

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 19.06.2026, 18:47:35
  • 0
Można dużo powiedzieć o tym mundialu w Stanach - ale ten stadion Lumen Field w Seattle to jest mistrzostwo (。◕‿‿◕。)

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain
Autor
19.06.2026, 18:53:30 via Wykop
  • 0
@let_it_be: Po tym mundialu dużo pomysłów zrealizowanych zostanie z nami na zawsze, zapisze się w historii piłki.
  • Odpowiedz
lifapek
lifapek
16.06.2026, 19:38:05
  • 0
tez wam tnie tvp sport na necie w 1080? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.06.2026, 19:39:57 via Wykop
  • 0
@lifapek: Nie
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.06.2026, 19:29:31
  • 3
Kurła jak mi się podoba to gestykulowanie na przerwę "na piciu" xDDD
Jakby kumpli na flachę do baru wołał xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 14:24:11
  • 272
- Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze z podwójnym rantem'

Just gastronomia things xD

#gastronomia #jedzenie #restauracja #bekazpodludzi
ATAT-2 - - Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 16.06.2026, 19:23:00 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: Wystarczyło dać sos do środka jak w Pizza Hut i nikt by się dziurą nie przejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.06.2026, 20:47:07
  • 306
Niech Egipt zrobi jak na gifie i pewna wygrana
#mecz
wfyokyga - Niech Egipt zrobi jak na gifie i pewna wygrana 
#mecz

źródło: temp_file2328347035162661966

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 15.06.2026, 21:12:56 via Wykop
  • 5
@wfyokyga: W sumie to to chyba legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lucas04
Lucas04
14.06.2026, 20:40:59
  • 1
#mecz
uczcijmy pamięć tych co dali btts minutą ciszy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 14.06.2026, 20:44:29 via Wykop
  • 1
@Lucas04: Spokojnie, jeszcze się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker
14.06.2026, 19:00:53
  • 6
#mecz Że dla takich g---o drużyn jak Curacao jest miejsce na mundialu a dla Włoch czy Polski nie ma...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 14.06.2026, 19:06:49 via Wykop
  • 0
@ErichVolker: I prawidłowo. Super się ogląda takie świeże drużyny! Przecież nikt Polakom nie odebrał miejsca, sami p--------i mecze xD
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain 14.06.2026, 19:04:22
  • 4
I proszę zobaczyć, jak bawią się trybuny Curacao. Nasi kibice to by stali ze smutnymi minami albo śpiewali właśnie "Nic się nie stało" posępnym tonem.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ghostyk
Ghostyk
Ghostyk
14.06.2026, 19:07:34 via Wykop
  • 0
@Peter_Mountain: Bo może u nas jest jakiś duch rywalizacji a nie wyjazd na wakajki piłkarskie?

Ich obecność to totalny bezsens. Chłopcy do bicia i nabijania sobie bramek w walce o 2-3 miejsce.
  • Odpowiedz
ZenithNV
ZenithNV
14.06.2026, 18:59:16
  • 26
#mecz I takie drużyny jak Curacao czy Wyspy Zielonego Przylądka grają na mundialu, a Włosi czy nawet my Polacy już nie z powodu, że EU dostalo mało miejsc.. bez względu na to, czy jesteśmy słabi czy są słabi Włosi ani my ani makaroniarze nie dostalibyśmy takiego wpier**lu od Niemców.. brawo FIFA
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peter_Mountain
Peter_Mountain 14.06.2026, 19:03:07 via Wykop
  • 43
@ZenithNV: Ty widziałeś jak to Kurasao grało? Jak biegali, jakie były podania, próby strzałów? Przecież nasi tak nie grają xD Dostalibyśmy taki sam w------l jak oni albo i gorzej. A potem te komentarze, jak co mistrzostwa "Pierwszy mecz jest zawsze na rozgrzanie, poznanie boiska, atmosfery..." itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain 14.06.2026, 19:00:29
  • 1
Czy sędzie na to spotkanie zapomniał kartek xD ?

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Piotr

  • Silesia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.01.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking