Średnia emerytura w Polsce to dzis prawie 4400zl/msc. Do tego trzynaste/czternaste emerytury robia z tego realnie 5000zl/msc.
Przy dwójce emerytow daje to 10k na reke, bez kredytu, bez dzieci bo juz dawno odchowane, po prostu na zycie.
Porownujac to do mlodych ludzi, ktorzy moze zarabiaja ciut wiecej ale maja koszty w postaci kredytu/najmu/dzieci to wychodzi mocno na korzysc emerytow.
Współczynnik dzietności w Indiach, najludniejszym państwie świata, po raz pierwszy w historii pomiarów spadł z 5,2 do 1,9, czyli poniżej kluczowego progu zastępowalności pokoleń - wynika z krajowego badania demograficznego SRS.
@Milegodniawszystkim: Obecnie to nie my Koreę, ale Korea nas dogania, po raz pierwszy od 9 lat mają większą dzietność, niż rok wcześniej, więc podium jest już nasze ( ͡°͜ʖ͡°)
#gothic Czy jak zajumamy gomezowi runiczny pancerz z jego skrzyni przed 3 rozdziałem. To potem w cinematiku gdzie zabijani są magowie ognia Gomez wyjdzie w samych gaciach 🤔
@Reanef: Raz miałem tak, że zacząłem wyprzedzać, za mną pojawił się z------------y typ migający światłami, ja go zlałem, bo miałem jeszcze trochę do dokończenia manewru, to koleś po tym, jak go zlałem, nagle zjechał na prawo i dalszą trasę jechał już przepisowo xD
#gothic Z tym, ze w potencjalnym remaku Gothica 3 trzeba bedzie napisac cala fabule od nowa to sie raczej wszyscy zgadzaja. A co uwazacie w sprawie G2? Chodzi mi glownie o smoki ktore byly pozniej j----e nawet przez PB.
Czy w potencjalnym remaku Gothic 2 chcesz cos innego zamiast smokow?
Wyjebac je i stworzyć coś innego w ich miejsce16.5% (15)
Zostawić ale usprawnić i ulepszyć wszystko83.5% (76)
@Vezz: Przy ich w-------u to jedyne, co mi przychodzi na myśl, to można by je zastąpić jakimiś s---------i z danego żywiołu - jakiś yeti, wąż rzeczny czy coś, co wiązałoby się jednak ze zmianami łowców smoków, broni, całego tego zamieszania z Okiem Innosa itp. Za dużo tego byłoby do zmiany.
O bugu z Gomezem wielu słyszało, ale jak nie chcecie go bic, wystarczy zrobić mistrza kradzieży kieszonkowej, okraść go jak idzie spać i pozniej wziąć ze skrzyni zbroje, do tego wypada z niego podczas kradzieży klucz do wszystkich drzwi
@tiimi: Czyli serio zwykły złodziej mógł lorowo okraść Gomeza z najlepszej zbroi w grze xD. Zresztą później z tą zbroją jest jeszcze lepiej, występuje wielkie liczenie magicznych zbroi xD
Czy tylko ja nie mogę się przyzwyczaić do tego, że cała gra wygląda jak dżungla? No dobra, nie wiem czy cała, dotarłem dopiero do Starego Obozu. Ale w-----a mnie ile jest wszędzie traw, krzaków i drzew, bo przez to nic nie widać. W Gothicu 2 NK nie lubiłem za bardzo łażenia po bagnach w Jarkendarze, bo łatwo można było zostać zaskoczonym przez jakiegoś stwora. A tutaj tak jest, k---a, wszędzie ( ͡
@Drogomir: Stara tradycja, już w modach było tak, że pododawali wszędzie rośliny i wszystkie miejsca wyglądały tak, jakby nikt tam nie wchodził od kilku lat xD
Jak ktoś chce sobie ułatwić grę to w drugim rozdziale można n-----ć gomeza na 4 hity (Blizna i Arto najpierw Cię powalą, a później mają to w p-----e, wystarczy ładować wszystko w siłe i w wewnętrznym pierścieniu kupić miecz, który ma 40 ataku), zabrać mu jego b--ń (drugi najlepszy meicz dwuręczny w grze) oraz klucz komnaty. W środku znajdziesz drugi najlepszy pancerz w grze xD
@Imperator_Wladek: Nie no, niestabilny emocjonalnie król który wyraża się z pogardą o magach ognia (może naprawdę Gomez nie wiedział, i to Rhobar zlecił któremuś magnatowi zamordowanie magów), jakiś Legolas robiący wygibasy na polu bitwy i niszczący jednym ciosem orków (Lee? Nie widzę sensu, żeby jakiegoś noname'a tak długo pokazywali). Próby przełamania bariery? No to może być ciekawe, jeśli pociągną ten wątek w jakiś sposób. No i strażnicy, którzy w oryginale
Przy dwójce emerytow daje to 10k na reke, bez kredytu, bez dzieci bo juz dawno odchowane, po prostu na zycie.
Porownujac to do mlodych ludzi, ktorzy moze zarabiaja ciut wiecej ale maja koszty w postaci kredytu/najmu/dzieci to wychodzi mocno na korzysc emerytow.
Podobna
źródło: image
Pobierz