Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.

Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać co myślisz :-)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Qbvmb4BtZmA

Kategoria własna pozwala przeglądać Wykop złożony jedynie z interesujących nas artykułów i wpisów! Jeśli jesteście programistami, a programowanie to Wasza pasja, dobierając odpowiednio tagi, frazy oraz loginy, możesz stworzyć swój własny Wykop (każda kategoria ma własną Stronę Główną, Wykopalisko i Mikroblog), na którym znajdziecie tematy związane jedynie z programowaniem.

Takich kategorii możecie założyć wiele, a każda z nich może dotyczyć zupełnie innej dziedziny - to Wy ustalacie czy znajdzie się w nich #humor, #nauka, #rower, #ekonomia, #historia czy #rozrywka. Przeglądając kategorię zawsze zostaniesz poinformowany o nowych wpisach i znaleziskach z danej tematyki. Ale to nie wszystko, linkiem do stworzonej przez siebie kategorii możesz podzielić się z innymi Wykopowiczami!

#wykop #nowywykop
wykop - Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z ta...
  • 336
@wykop
Nie da rady wrzucić linia ze streamable.com na Mirko przy użyciu aplikacji, nie da rady ściągnąć obrazków, które wrzucili Mircy (tylko screenshot), trudno odróżnić, czy już się post plusowało czy nie, przy dodawaniu tagów nie ma infornacji o liczbie subskrybentów, i w ogóle ogólny layout zniechęca do przeglądania, po prostu nie da się tu wytrzymać dłużej niż 3 minuty!