Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27081
  • Znaleziska 1085
  • Mikroblog 25996
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 91
Krs90
Krs90
20.05.2026, 18:04:17
  • 272
#theboys #seriale
Chryste panie, jak oni zmarnowali cały ten potencjał to jest niepojęte.
Krs90 - #theboys #seriale
Chryste panie, jak oni zmarnowali cały ten potencjał to jes...

źródło: obraz_2026-05-20_200238014

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 21.05.2026, 06:00:06 via Wykop
  • 0
@Krs90: nooooo, to prawda, te zdjęcia promujące zapowiadały coś ciekawszego. Aczkolwiek dla mnie to nigdy nie był wybitny serial, raczej takie spoko coś do oglądania. Był na pewno dużo większy potencjał, ale nie miałam też za wysokich wymagań, biorąc pod uwagę liczbę żartów związanymi z dupami:) szkoda że nigdy nie zobaczyliśmy homelandera, który traci w końcu nad sobą kontrolę, bo to było często zapowiadane a skończyło się, no, niczym
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
18.04.2026, 08:30:07
  • 301
Pisałem tu kilka razy na wykopie. Prezydent 33% uprawnionych Polaków do głosowania ma za nic ludzi którzy nie oddali na niego głosu. Kolejny przykład że jest po prostu bucem. Ale co można więcej powiedzieć o typie który dorabianie się w dorosłym życiu zaczął od przejęcia kawalerki starszego człowieka? #bekazpisu #polityka
szmichal - Pisałem tu kilka razy na wykopie. Prezydent 33% uprawnionych Polaków do gł...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 18.04.2026, 11:19:51 via Wykop
  • 3
@Muko: przykre, że imponuje ci taka agresja
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
17.04.2026, 19:45:47
  • 469
Rozmowa z Nawrockim na #kanalzero ma klimat benefisu. Naprawdę blisko do klimatu Holecka-Kaczyński, widać że wszyscy się lubią. Wspólne śmiechy, brak mocniejszych kontr, o które wielokrotnie aż się prosiło. Przy temacie safe 0% Nawrocki mógł się na spokojnie wygadać, nikt nie dopytał po co ta ustawa, skąd pieniądze.

W kółko tylko ironiczne teksty o tym, że według drugiej strony Nawrocki jest zdrajcą. A jak usłyszałem Mazurka pytającego, czy prezydent może
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 18.04.2026, 05:55:15 via Wykop
  • 2
@MarciNo75: ja odpaliłam dokładnie w momencie, gdy stanowski powiedział ze najczęstszy pytaniem na czacie jest ile prezydent wyciśnie i czy przyjdzie to udowodnić gdzieś tam
  • Odpowiedz
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 12.04.2026, 20:45:47
  • 6
#wybory bober bober k---a xddd
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie - #wybory bober bober k---a xddd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawisek
Dawisek
12.04.2026, 20:46:55 via Wykop
  • 2
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Do you speak polish, ja p------e xd
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 10.04.2026, 15:17:36 via Wykop
  • 1
@bighatlogan: nie wiem, może to że mógł jeszcze wiele osiągnąć, chłop dobrze się prowadził a i tak zmarł w wieku 49 lat?
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
17.03.2026, 12:48:46
  • 616
Trump zapytany o zniszczone u sojuszników stacje do odsalania wody:

Słuchajcie, wszyscy mówią: „nie mają wody, to straszne”. A ja mówię - to nawet lepiej - niech piją Coca-Colę. To fantastyczny napój, absolutnie fantastyczny, wszyscy to mówią. Ja piję Coca-Colę codziennie - może więcej niż ktokolwiek w historii szczerze mówiąc i spójrzcie na mnie. Spójrzcie na mnie - fantastyczna forma, najlepsza forma. Lekarz niedawno mnie badał, powiedział: „Panie Prezydencie, nigdy nie widziałem
Amatorro - Trump zapytany o zniszczone u sojuszników stacje do odsalania wody:
Słucha...

źródło: obraz

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 17.03.2026, 16:29:53 via Wykop
  • 0
@Kalwi: Jezu co? masz gdzieś link do tego? xddd
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
06.03.2026, 08:49:35
  • 89
#gielda #xtb #meczennicyxtb Kochany Szczurek, codziennie zajada i rośnie
jmateuszj - #gielda #xtb #meczennicyxtb Kochany Szczurek, codziennie zajada i rośnie

źródło: 1000035693

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 06.03.2026, 10:28:06 via Wykop
  • 1
@RicoElectrico: o, to tak jak konie
  • Odpowiedz
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012
21.02.2026, 22:08:39
  • 375
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 22.02.2026, 09:32:27 via Wykop
  • 1
@WaltherW: no niestety, boję się że z nałrokim niestety prawica się dopiero rozkręca:((
  • Odpowiedz
Lifelike
Lifelike
21.02.2026, 13:55:34
  • 69
Kraska (Coracias garrulus)
Głos
Autor
#photoexplorer #fotografia #ornitologia #ptaki #rumunia
Lifelike - Kraska (Coracias garrulus) 
Głos
Autor
#photoexplorer #fotografia #ornitol...

źródło: 627778467_1573870881088732_3555489920461811888_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 21.02.2026, 15:47:29 via Wykop
  • 1
@Lifelike: piękna. niestety w Polsce już bardzo trudno ją zobaczyć:(
  • Odpowiedz
Gnieciak
Gnieciak
Gnieciak
04.02.2026, 21:40:18
  • 1354
Mam 27 lat, pod koniec 2024 pochowałem matulę, teraz ojciec toczy ciężką walkę z rakiem, jeszcze grypa go dojeżdża. Dajcie słowa otuchy. #zalesie
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 05.02.2026, 00:59:40 via Wykop
  • 3
@Gnieciak: Trzymaj się mocno, będę trzymać kciuki za tatę i Ciebie. Mam nadzieję, że w realu też masz kogoś, żeby chociaż posiedzieć przy kawie wspólnie
  • Odpowiedz
kodokunazou
kodokunazou
31.01.2026, 14:10:05
  • 41
#rysunkiztromby

Suche pastele, ołówki i troszkę węgla, Papier szkicowy A3.

kodokunazou - #rysunkiztromby

Suche pastele, ołówki i troszkę węgla, Papier szkicowy...

źródło: greenhair-woman-final

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 31.01.2026, 16:00:56 via Wykop
  • 1
@kodokunazou: dłoni nie umiesz jeszcze rysować, dlatego ma tak łapy z tyłu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam to, robiłam dokładnie tam samo xdd
  • Odpowiedz
KociTata
KociTata
30.01.2026, 20:19:03
  • 912
Powiem wam, że kocham życie i kocham je za nieprzewidywalność, ale kocham też siebie za konsekwencję oraz to, że się nie poddaje. W 2024 roku w wieku 27 lat powiedziałem sobie, że zdam maturę i pójdę na studia. Nie była to łatwa droga, bo jeżdżę ciężarówką i jestem tylko na weekendy w domu. Jeździłem na kurs maturalny w każdy weekend, gdzie wracałem o 21 do domu w piątek, a w sobotę trzeba
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 31.01.2026, 05:33:39 via Wykop
  • 0
@KociTata: Brawo, duże gratulacje! Mam nadzieję, że wszystko będzie szło po Twojej myśli!
  • Odpowiedz
analboss
analboss
07.01.2026, 20:18:03
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 08.01.2026, 06:04:08 via Wykop
  • 10
@centerario: bardzo przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka, w sumie jeśli właśnie tak patrzycie na kobiety to nic dziwnego, że nikogo nie możecie znaleźć
  • Odpowiedz
P.....u
konto usunięte 03.01.2026, 04:02:02
  • 1363
Od dwóch lat staraliśmy się o dziecko - okazało się, że mam niewyjaśnioną azoospermie. Po biopsji jąder dowiedziałem się, że to aplazja komórek germinalnych. Testosteron w normie, zero objawów, ale nie na komórek, które tworzą spermę.

No i się zaczęło, szukanie dawcy, hormony itp.

Krew zalewa jak widzę patologię, z piątym dzieckiem w wieku 25 lat.

Życzcie, żeby się w coś udało w 2026.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 03.01.2026, 07:09:21 via Wykop
  • 3
@Patus_z_bloku: oj, bardzo rozumiem. Jak widzę nawet baity że lacha wyjechała gdzieś na miesiąc i wróciła w ciąży to robi mi się jakoś smutno. Trzymajcie się i powodzenia.
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
27.12.2025, 13:38:35
  • 234
Właśnie wracam ze świąt. Było ślisko, więc jechałem jakieś 60 km na godzinę, oczywiście na zderzaku siedział typ w BMW i mi świecił światłami, żebym przyspieszył. W samochodzie żona i dwie córki, nie będę narażać ich życia, żeby przypodobać się jakiemuś obcemu chłopu. No i jak nadarzyła się okazja, to mnie wyprzedził. 5 minut później ujrzałem go w rowie XDDD

#polskiedrogi #polska #samochody
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 27.12.2025, 17:44:39 via Wykop
  • 0
@SlepyBazant: ja raz widziałam typa co mi na ogonie siedział kilka kilometrów dalej zatrzymanego przez szkieły:) duża satysssfakcja
  • Odpowiedz
kaszaamanna
kaszaamanna
kaszaamanna
24.12.2025, 10:15:29
  • 1614
Minął prawie miesiąc, a ja nie wiem czy jeszcze żyje. Każdy poranek to dla mnie walka z demonami aby jakoś wstać i móc zająć się córką i przetrwać to piekło na ziemii.. Mimo to daje rade, a młoda rośnie radośnie - zjedliśmy nawet pierwszą marchewkę :)

Czas raczej nie leczy ran, bo z każdym dniem jest coraz gorzej. Tęsknota rozrywa serce i myśli. Najbardziej boję się dzisiejszej wigilii i świąt - był
kaszaamanna - Minął prawie miesiąc, a ja nie wiem czy jeszcze żyje. Każdy poranek to ...

źródło: IMG_5676

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 24.12.2025, 13:50:14 via Wykop
  • 0
@kaszaamanna: trzymaj się mocno i przytul córkę
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
21.12.2025, 10:06:32
  • 322
#zupawkropki #koty
mala_kropka - #zupawkropki #koty

źródło: jaktenczas...

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 21.12.2025, 11:01:12 via Wykop
  • 2
@mala_kropka: cute 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
18.12.2025, 06:27:52
  • 318
Szyszka, która potrzebuje ognia. Sosna Banksa (Pinus banksiana) naturalnie występująca w centralnej Kanadzie i w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych należy do tak zwanych pirofitów, czyli roślin przystosowanych do oddziaływania ognia. Szyszki tej sosny mogą pozostawać na drzewie macierzystym przez lata, czekając na pożar lasu - otwierają się dopiero pod wpływem wysokiej temperatury przekraczającej 50 °C.

Sosny Banksa mogą też wytwarzać "zwykłe" szyszki, których otwieranie się nie jest uzależnione
Apaturia - Szyszka, która potrzebuje ognia. Sosna Banksa (Pinus banksiana) naturalnie...

źródło: Jack pine cone

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie 18.12.2025, 10:34:03 via Wykop
  • 2
@Apaturia: super ciekawe, dzięki!!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.01.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking