Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mixererek

mixererek

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33926
  • Znaleziska 12569
  • Mikroblog 21357
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 72
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
18 godz. i 59 min temu
  • 77
Aby być bogatszym niż elon musk dzisiaj, musielibyście podczas debiutu nvidii w 1999r zainwestować w nią nieco ponad 150mln dolarów.

Co was wstrzymywało żeby być bogatszy niż pan Piżmo?

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 13 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: mój stary nie miał kopalni diamentów
  • Odpowiedz
nocnica
nocnica
21 godz. i 37 min temu
  • 166
Siedzę se na FB na grupie Obrazy na sprzedaż i taka perełka się trafiła:

#sztuka #obrazy #malarstwo #heheszki
nocnica - Siedzę se na FB na grupie Obrazy na sprzedaż i taka perełka się trafiła:

#...

źródło: cyckiseusmaz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@nocnica: czarek to z bicem z dzisiaj a nie z lat 90
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
wczoraj, 04:33:03
  • 61
#dziendobry #heheszki #wroclaw #bekazpodludzi

Narodziła się nam nowa świecka tradycja. Smarowanie ryja śmietaną w geście solidarności z prezydentem Poznania. Kto następny? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Afrobiker - #dziendobry #heheszki #wroclaw #bekazpodludzi

Narodziła się nam nowa świ...

źródło: 1000006916

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 19 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@Afrobiker: to nie podchodzi pod okrucieństwo wobec zwierząt?
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
22 godz. i 42 min temu
  • 1212
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 19 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
dostali od miasta/zakładu pracy.


@PrzodownikPracyZaGrosze: iks de. Poczytaj geniuszu o mieszkaniach za komuny
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
przedwczoraj, 16:29:38
  • 446
Piękne XD przyjechał do Niemiec robić zadymę i w kajdany

#bakiewicz #bekazpisu #patologia
PiersiowkaPelnaZiol - Piękne XD przyjechał do Niemiec robić zadymę i w kajdany

#baki...

źródło: 721247489_1478929430944345_4491669190114163831_n

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek przedwczoraj, 19:04:52 via Wykop
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: mogą sobie zatrzymać
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
przedwczoraj, 14:24:11
  • 269
- Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze z podwójnym rantem'

Just gastronomia things xD

#gastronomia #jedzenie #restauracja #bekazpodludzi
ATAT-2 - - Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek przedwczoraj, 19:01:38 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: ja p------e ale wy jesteście negatywni. Fajny bajer, jak komuś sie podoba to kupi. Jak nie to nie kupi, bo nie musi
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 07:37:46
  • 135
Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze bardziej wulgarną pozę, zrobiło dumną księżniczkową minę, wyjęło i zaczęło wulgarnie jeść fit-bułę i pisze na telefonie pewnie z jakimś mokebe albo chadem. Na zwykłego dobrego, przyjaznego i życzliwego chłopa nawet nie spojrzy, nie zagada, nie zapyta czy może się umówić. I tak się żyje w tym hipergamicznym kukoldystanie.

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze...

źródło: 324332.09

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek przedwczoraj, 10:14:23 via Wykop
  • 1
@kankes: metrem w stolycy? Ok oski
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 15.06.2026, 13:16:22 via Wykop
  • 1
@congrats: wszystkim sponsorom stadionów tak kazali
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
15.06.2026, 00:50:57
  • 62
bitka! albo nie xd

mirror: https://streamin.me/v/e0ec7a36

#mecz #meczgif
franc_herbatka - bitka! albo nie xd

mirror: https://streamin.me/v/e0ec7a36

#mecz #m...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 15.06.2026, 05:04:41 via Wykop
  • 9
@franc_herbatka: p-----c to nie jest rozwiązanie
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
14.06.2026, 02:05:46
  • 124
#gry #xbox
Zajęło to około 5 lat, ale jest
vulcanitu - #gry #xbox
Zajęło to około 5 lat, ale jest

źródło: 1000007212

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 14.06.2026, 07:07:04 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: najlepsza gra w historii
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
11.06.2026, 18:09:17
  • 245
#mecz
Trzesidzida - #mecz

źródło: nauczycielka-z-czego-sie-smiejesz_2023-02-01_21-52-16

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 11.06.2026, 19:39:12 via Wykop
  • 0
@marcaj: @TupacSzakur Güller podaje karte miejską
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
10.06.2026, 05:12:54
  • 71
Republika Czuwaska (Rosja)

VNIIR-Progress po ataku flamingo 🦩🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Republika Czuwaska (Rosja)
VNIIR-Progress po ataku flamingo 🦩🔥
#ukrain...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 10.06.2026, 08:35:55 via Wykop
  • 4
@Mikuuuus: ja już policzyłem. Wszystkie fabryki r-------e. Czuwaj!
mixererek - @Mikuuuus: ja już policzyłem. Wszystkie fabryki r-------e. Czuwaj!

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
mixererek
mixererek 09.06.2026, 08:35:01
  • 0
#lotnictwo #samoloty Coś leciało nad Warszawą przed chwilą na północny zachód. Nie było na #flightradar24 wie ktoś może coś? Nie brzmiało jak odrzutowiec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison
09.06.2026, 08:41:41 via Wykop
  • 1
@mixererek: ufo
  • Odpowiedz
czainek
czainek
05.06.2026, 15:33:13
  • 0
Cześć
Będę leciał LOTEm do Grecji. Ile mogę zabrać wody na dziecko tak żeby nie wyrzucili mi na bramkach.

#lotnictwo #lot #samoloty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 09.06.2026, 08:33:13 via Wykop
  • 0
@czainek: możesz przenieść puste butelki przez bramki i uzupełnić je w kranikach z pitną wodą za nimi. Linia lotnicza nie ma nic wspólnego z ochroną
  • Odpowiedz
clrshck
clrshck
08.06.2026, 18:12:20
  • 192
kiedy zapytasz gemini czy za wszystkim stoi pejsaty grubas z korbą
#gielda
clrshck - kiedy zapytasz gemini czy za wszystkim stoi pejsaty grubas z korbą
#gielda

źródło: IMG_7511

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 08.06.2026, 22:11:05 via Wykop
  • 1
ale te lizanie d--y przez LLM jest irytujące,


@loginnawykoppl: w gemini możesz sobie ustawić w ustawieniach żeby ci nie pisał tego
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 08.06.2026, 06:57:37 via Wykop
  • 3
@maniok: ankieta jest internetowa
  • Odpowiedz
titus1
titus1
titus1
03.06.2026, 04:57:53
  • 99
Może nie granat ale jednak petarda w szambie...

Tak sobie wczoraj siedzimy z żoną przed domem, późno popołudniowa kawa, rozmowy o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, co trzeba zrobić w obejściu, ot zwykłe pogaduchy starego małżeństwa. Nagle dzwoni krewna, dziewczyna w naszym wieku, która w czwartek wydaje za mąż córkę. Dzwoni i pyta, czy nie przyszlibyśmy na wesele. Hmm, o tym, że wesele będzie, wiedzieliśmy od kilku miesięcy, ale nikt
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 03.06.2026, 07:23:56 via Wykop
  • 0
@titus1: wybrnąłeś jak poeta
  • Odpowiedz
mixererek
mixererek 01.06.2026, 09:00:54
  • 23
Jakaś kopanina vs. Porządne meczycho
#mecz #iligastylzycia
mixererek - Jakaś kopanina vs. Porządne meczycho
#mecz #iligastylzycia

źródło: 1000017184

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
01.06.2026, 09:30:14 via Wykop
  • 0
@mixererek: Panowie
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1990
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 28.05.2026, 19:42:17 via Wykop
  • 3
@thorgoth: szacun dla niemiaszków. Dać kobiecie dożywocie za morderstwo? Szanuję w opór
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Pepsiman

  • Moja wolność to prawo do denerwowania się na wszystko co chcę. - @1918
  • Wa-wa
  • Qwerty@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.08.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.01.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.02.2021

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking