Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mixererek

mixererek

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33877
  • Znaleziska 12568
  • Mikroblog 21309
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 72
titus1
titus1
titus1
16 godz. i 20 min temu
  • 92
Może nie granat ale jednak petarda w szambie...

Tak sobie wczoraj siedzimy z żoną przed domem, późno popołudniowa kawa, rozmowy o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, co trzeba zrobić w obejściu, ot zwykłe pogaduchy starego małżeństwa. Nagle dzwoni krewna, dziewczyna w naszym wieku, która w czwartek wydaje za mąż córkę. Dzwoni i pyta, czy nie przyszlibyśmy na wesele. Hmm, o tym, że wesele będzie, wiedzieliśmy od kilku miesięcy, ale nikt
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 13 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@titus1: wybrnąłeś jak poeta
  • Odpowiedz
mixererek
mixererek przedwczoraj, 09:00:54
  • 23
Jakaś kopanina vs. Porządne meczycho
#mecz #iligastylzycia
mixererek - Jakaś kopanina vs. Porządne meczycho
#mecz #iligastylzycia

źródło: 1000017184

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
przedwczoraj, 09:30:14 via Wykop
  • 0
@mixererek: Panowie
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1987
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 28.05.2026, 19:42:17 via Wykop
  • 2
@thorgoth: szacun dla niemiaszków. Dać kobiecie dożywocie za morderstwo? Szanuję w opór
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86
26.05.2026, 11:33:42
  • 87
Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners
Saper86 - Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners

źródło: IMG_5493

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 26.05.2026, 16:48:12 via Wykop
  • 1
@Saper86: fajne seiko
  • Odpowiedz

265

Odnaleziono najpierwotniejszą chemicznie galaktykę we Wszechświecie

Odnaleziono najpierwotniejszą chemicznie galaktykę we Wszechświecie

Skład chemiczny galaktyki LAP1-B jest tak prymitywny, że badacze uważają ją za bezpośredniego przodka "galaktyk-skamielin" znajdujących się dziś w okolicach Drogi Mlecznej. To pierwsze tego rodzaju bezpośrednie ogniwo łączące epokę pierwszych gwiazd z teraźniejszością.

Lifelike
z
horyzontkosmosu.pl
dodany: 17.05.2026, 09:11:09
  • 56
  • #
    nauka
  • #
    astronomia
  • #
    kosmos
  • #
    wszechswiat
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
mixererek
mixererek 18.05.2026, 21:44:29 via Wykop
  • 0
@cokolwiek7886r7uh: umiemy. Nie walczysz i nie jesteś głodny. Problem w tym że niektórzy wolą żeby było inaczej

59

Matka leczyła mnie na schizofrenię, której nigdy nie miałem. Moja historia.

Matka leczyła mnie na schizofrenię, której nigdy nie miałem. Moja historia.

Witam. Nazywam się Mateusz Surma. Mam 38 lat i moja matka Karina Surma leczyła mnie na schizofrenię, której nigdy nie miałem już w wieku 5 lat, a później na każdym etapie mojej edukacji (podstawówka, gimnazjum, liceum), co m.in. finalnie zaprowadziło mnie do próby samobójczej zakończonej śpiączką.

daerragh
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 14:27:00
  • 29
  • #
    schizofrenia
  • #
    oszustwo
mixererek
mixererek 18.05.2026, 21:33:47 via Wykop
  • 2
@tumiwisizm: na #gielda
verq2137
verq2137
18.05.2026, 02:19:27
  • 130
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: Screenshot 2026-05-18 at 04-19-06 Instagram

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 18.05.2026, 06:43:24 via Wykop
  • 4
@verq2137: Bashar al Asad też jest okulistą z zawodu
  • Odpowiedz

2

Parking rowerowy w Eindhoven

Parking rowerowy w Eindhoven

Parking rowerowy na stacji kolejowej na 3000 tysiące rowerów. Ale w budowie jest wiekszy na 5400 rowerów. Tak wygląda państwo bogatsze od Polski, państwo w którym myśli się o przyszłości.

mixererek
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 08:31:46
  • 2
  • #
    jebacsamochody
  • #
    holandia
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
splinter96
splinter96
13.05.2026, 03:19:44
  • 443
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000027413

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 13.05.2026, 06:57:08 via Wykop
  • 2
@splinter96: no bo nie są z-----i wierzącymi w duchy xd
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
13.05.2026, 01:52:47
  • 340
wfyokyga

źródło: temp_file3185144661459461454

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 13.05.2026, 06:56:19 via Wykop
  • 0
@wfyokyga: poboczem trzeba było
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
09.05.2026, 15:14:47
  • 47
Lechia dopiero co miała walczyć o europejskie puchary, a tu już musi się bronić przed spadkiem xD
No piękna jest ta liga, powiedz mi synek masz to w tym premierczipsach?


#mecz #ekstraklasa
matixrr - Lechia dopiero co miała walczyć o europejskie puchary, a tu już musi się br...

źródło: comment_1580983281SCSC62w3SbFAasbIf6Y9Ts

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 09.05.2026, 19:32:27 via Wykop
  • 2
@matixrr: no pewnie stary ciemieżycielu. Spursy dotarli do 1/16 czempions ligi a i tak spadną z ligi
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
09.05.2026, 14:18:47
  • 52
Jestem rozczarowany że nawet jednej kompanii z najpotężniejszym czołgiem bez analoga na świecie, nie było na defiladzie. Przecież w 2020 roku mieli Rosjanie mieć 2000 armat, a teraz to pewnie dwa albo trzy razy więcej, prawda, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #ukraina #wojna
patykiem_pisane - Jestem rozczarowany że nawet jednej kompanii z najpotężniejszym czo...

źródło: armata-t14-img01

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 09.05.2026, 19:14:38 via Wykop
  • 0
@cebulowy_krezus: nigdy żadnej nie mieli xd
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
09.05.2026, 14:39:45
  • 55
Wy mówicie że Widzew spadnie, a on 12 w tabeli XD

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mixererek
mixererek 09.05.2026, 19:14:15 via Wykop
  • 6
@Piotr_Rupik: inwestycja powoli zaczyna się zwracać
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
09.05.2026, 14:04:55
  • 58
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #czarnyhumor #chiny #historia
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #czarnyhumor #chiny #historia

źródło: dbf461417a1550d27776b93b12e68b30 (1)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 09.05.2026, 19:13:00 via Wykop
  • 1
Co za problem go znaleźć na pustym placu


@losewos: na którym dodajmy nigdy nic się nie stało
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
09.05.2026, 14:05:18
  • 271
Brakuje im żołnierzy, to na paradę wysyłają koło gospodyń wiejskich xd

#rosja #ukraina #wojna
Mariuszzuk - Brakuje im żołnierzy, to na paradę wysyłają koło gospodyń wiejskich xd

...

źródło: 1000011758

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 09.05.2026, 19:09:36 via Wykop
  • 2
@Mariuszzuk: rosjanki to przesadziły z pięknem
mixererek - @Mariuszzuk: rosjanki to przesadziły z pięknem

źródło: 1000016878

Pobierz
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
08.05.2026, 07:57:00
  • 278
A widzieliście nową narrację sugerującą, że Konfitura i jemu podobni są pośrednio odpowiedzialni za to, że karetki nie mają jak przejechać, bo kierowcy nie mają im gdzie zjechać, bo wszystko jest osłupkowane i "otrawnikowane" z powodu donosicielstwa tych okrutnych społeczników? xD

Który to już poziom odklejki?
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi #polscykierowcy
Krupier - A widzieliście nową narrację sugerującą, że Konfitura i jemu podobni są poś...

źródło: obraz

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 08.05.2026, 13:23:04 via Wykop
  • 1
@Krupier: Portal Warszawski to takie świry na serio ich posty zakrawają często o hate speech
  • Odpowiedz
mixererek
mixererek 07.05.2026, 05:54:45
  • 0
No i kolejny ban na subreddicie
#gorzkiezale #reddit #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
07.05.2026, 09:03:30 via Wykop
  • 0
@mixererek: Jak nie masz perma na konto to nie jesteś człekiem acz mapetem
  • Odpowiedz
SmutnyStefan
SmutnyStefan
SmutnyStefan
07.05.2026, 00:20:03
  • 28
#ufo #uap
Dzisiaj widziałem jakiś klip, na którym Grusch mówi, że sytuacja z ujawnieniem będzie eskalować w ciągu 60-90 dni
Połączcie to z naprawde b-----ą informacją, (chyba ttylko dla tych co byli odcięci od netu w pracy czy gdzieś) jakoby Burlison zorganizował 2 ukradkowe sptkania ważnych pastorów z USA, w których powiedział, że rząd ujawni iż Boga (przynajmniej tego znanego z Biblii, bo nie wiem czy ma na
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 07.05.2026, 05:43:29 via Wykop
  • 4
@SmutnyStefan: czy wszyscy ujawniacze to oszuści najprawdopodobniej działający dla rządu. Ich celem jest skompromitowanie całego ruchu i zrobienie z nich świrów. Polecam film na ten temat:
mixererek - @SmutnyStefan: czy wszyscy ujawniacze to oszuści najprawdopodobniej dział...
  • Odpowiedz
Nie_bo_ty
Nie_bo_ty
01.05.2026, 19:13:43
  • 75
Pamiętam początki wojny jak wrzuciłem zdjęcie Zełeńskiego z ochroniarzem, który miał nazistowskie insygnia.
Ale to była inba: "to przecież photoshop", "ruska propaganda" albo "to jest punisher, a nie nazistowska czaszka".

#ukraina #wojna #bekazwykopkow
Nieboty - Pamiętam początki wojny jak wrzuciłem zdjęcie Zełeńskiego z ochroniarzem, k...

źródło: zzzz

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mixererek
mixererek 01.05.2026, 21:49:48 via Wykop
  • 0
@Nie_bo_ty: no i git. Niech zabija r*sjan ile wlezie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Pepsiman

  • Moja wolność to prawo do denerwowania się na wszystko co chcę. - @1918
  • Wa-wa
  • Qwerty@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.08.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.01.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.02.2021

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking