#perfumy

Pomocy.
Z flakonu regularnie cieknie sok. Dosłownie codziennie ta jedna kropla musi ściekać. Wszystko wypływa z rurki więc nawet tego nie mam jak skleić czy uszczelnić. Kurde perfumy za tyle kasy a zaraz się okaże że co tydzień 1ml wyparowuje.

Co robić (,)
KjatanSveisson - #perfumy 

Pomocy.
Z flakonu regularnie cieknie sok. Dosłownie codzi...

źródło: 1000008232

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KjatanSveisson: przechyl flakon tak aby rurka nie była zanurzony w soku, wypsikaj (1-2x) z rurki sok i pozostaw do następnego użycia, ew. odlej sobie dekant jak nie chce Ci się bawić tak za każdym razem.
  • Odpowiedz
#perfumy Mireczki podpowiedzcie, czy cena dobra bo będe brał chyba w ciemno, chodzi o sam zapach. Jak nie podejdzie pewnie wystawię na tagu. Dior Homme Sport 125 ml - 360 zł. Warto to łykać w tej cenie ? Sprzedający pewniak, nie jedną butlę od niego brałem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cliencik: zapach topka, od kilku lat w czołówce rankingu zapachów wiosna/lato lub nawet całorocznych. Co do ceny jest na całkiem dobra i przy takiej na tych perfumach nie stracisz.
  • Odpowiedz
@Cliencik: bardzo fajny zapach, gdy nie chcesz się zastanawiać co dzisiaj zarzucić, a nie jest taki oczywisty i popularny. W ogóle nie czuję go na mieście w przeciwieństwie do boisa, klonów tygara i klonów imagination.
  • Odpowiedz
Ponieważ oficjalnie mamy już lato to podawajcie waszą aktualną topkę letnich zapachów. Aktualną - bo wiadomo, zmienia to się szybciej niż pogoda.

U mnie na ten moment (kolejność losowa):

1. Xerjoff Torino 21 - kiedyś nieco kręciłem nosem, bo wydawało mi się że jest ciut za kobiecy, ale na szczęście mój nos się opamiętał, bo to najlepsza mieszanka cytrusów i mięty jaka jest (chyba).
2. Simone Andreoli - Zest di Sorrento - chyba trochę
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Czypsy: zupelnie inny zapach. Kazda wersja dior homme sport jest zupelnie inna. Irysek jest, ale bardziej w tle. Na glowny planie to cytrusowo imbirowy zapach
  • Odpowiedz
A wy co, dalej tylko sissy-spraying 2 psiki z atomizera? Tym to się można zlewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraźcie sobie taką butlę Saważa albo Erosa
#perfumy
Marmite - A wy co, dalej tylko sissy-spraying 2 psiki z atomizera? Tym to się można z...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ma ktoś z Was nowego marc-antoine barrois b87.135 i może powiedzieć coś więcej o tym zapachu? Warty zakupu? #perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#perfumy Le Male In The Navy Jean Paul Gaultier - ktoś rozlewa? Albo gdzie najlepiej kupić? Znalazłem jakies oferty z perfumerii Meliza z Allegro ale boję się plus cena odstrasza. Wiem, że to stary zapach ale trochę dużo dawać 450 zł za 125 ml bez testu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach