Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3

@rgshhshdu-ffhh są też zbrodniarze z wieku XVIII!
źródło: 1000006867
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sakiro12: Połowa tych Julek to atencjuszki, co chcą zarabiać na prawakach przegrywach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mike-johnston: zwłaszcza Korony, którzy znani są ze swojego przywiązania do wiary.
#polityka Studio jajo w formie. Risercz czysto Ziemkiewiczowski.
źródło: 1000053753
PobierzJako że konfederaluchy oraz inne gaśniczaki włażą w dupę pszetsiembjorcom, to można się spodziewać, że ich rękoma pisostwo w koalicji z konfoszołomani i gaśniczakami zrobi z polski brownie. Tym bardziej, że oni i ich sympatycy kochają kraje trzeciego świata. #polityka
Jako że konfederaluchy oraz inne gaśniczaki włażą w dupę pszetsiembjorcom,
@kochamcovid: Można powiedzieć w sumie, że właśnie na tym polega głównie ich program wyborczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cztero0404: a najbardziej dostaną po dupie ich wyborcy - Mariusze zatrudnieni na minimalną w kołchozach
- 2

- 2
- 1
Szwecja wprowadziła przepis o deportacji migrantów którzy nie płacą długów, podatków lub mają jakiekolwiek związki z organizacjami ekstremistycznymi i przestępczymi.
https://www.reuters.com/world/sweden-passes-good-behaviour-law-kick-out-misbehaving-immigrants-2026-06-15/
#ciekawostki #prawo #europa #polityka #migranci #emigracja
https://www.reuters.com/world/sweden-passes-good-behaviour-law-kick-out-misbehaving-immigrants-2026-06-15/
#ciekawostki #prawo #europa #polityka #migranci #emigracja
źródło: comment_VzVYURPaLhksscRXYGJwW7S807JNoyBV
Pobierz- 2
Nie mogę z tego typa. Oglądam co jakiś czas te wysrywy które wrzuca i jak wychwala roSSje i Kursk w którym mieszka i oczywiście mu orki przyklaskują w komentarzach (ostatnio przeczytałem że u nich jest lepiej bo nie ma bezdomnych jak na zachodzie bo każdy ma mieszkanie XDDD) Więc ja też dorzucam co nieco o tym jak tam jest w rzeczywistości. A pewnego dnia będzie tak, że smutni panowie z FSB mu

- 2
@Cztero0404: panie, przecież cały dokument powstał o szajkach małolatów co byli bezdomni, mieszkali w kanałach, wąchali klej i nazywało się to bodajże Dzieci z Leningradzkiego
Tam jest mocna odklejka XDD
Polecam ponawiać się w komentarzach z tą ruską swołoczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tam jest mocna odklejka XDD
Polecam ponawiać się w komentarzach z tą ruską swołoczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
panie, przecież cały dokument powstał o szajkach małolatów co byli bezdomni i nazywało się dzieci z Leningradzkiego
@haabero: Tak, wiem. Ogólnie na przykład też był taki program jak u nas mniej więcej 997 prowadzone przez Fajbusiewicza, Rosyjska kronika kryminalna chyba się nazywał? Cypis z niego powycinał fragmenty i zrobił z tego teledysk do piosenki xD Podziękuje, wystarczy mi wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@saviour: i co to zmienia w sumie, niejednego Polaka w uśpieniu też może aktywować, u nas roi się od ruskich agentów i mają więcej możliwości, niż jakiś losowy Ukrainiec, co za parę dolarów ma podłożyć pod tory swój pierwszy w życiu ładunek.
4
Ochlokracja - prawdziwy wygląd "demokracji" w Polsce

Zastanawiacie się czemu w Polsce od 30 lat rządzi układ pis-po? Rozwiązanie znajduje się w znaczeniu terminu "ochlokracja". Ochlokracja (z greckiego ochlos tłum i kratos władza) to pojęcie oznaczające rządy tłumu lub motłochu. Jest to skrajna, zdegenerowana forma demokracji, w której władz
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
- 8
źródło: 1000041797
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Caracas: mógł iść na medycynę a nie na Oxford
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jeżeli teraz odnosisz sukcesy, doceniaj je.
17 lat temu Dziennikarzem Roku, czyli oficjalnie najlepszym dziennikarzem w Polsce był Tomasz Lis.
Każdy wie jak skończył.
#przemyslenia #polityka #media
17 lat temu Dziennikarzem Roku, czyli oficjalnie najlepszym dziennikarzem w Polsce był Tomasz Lis.
Każdy wie jak skończył.
#przemyslenia #polityka #media
źródło: z19038269IBG,Tomasz-Lis
Pobierz@Tomek3322: On to jeszcze nie upadł tak nisko, po trzech wylewach też byś bredził. Kolonko to dopiero studium dla psychiatrów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
JEDYNE MEDIA, które się jakkolwiek zainteresowały sprawą skatowanego na śmierć Polaka jest białoruska NEXTA i Lewacka Gazeta Wyborcza
Mariusze z brighton nigdy sie nie dowiedzą od stanowskiego o tej sprawie, jak rosja bestialsko skatowała Polaka i wrzucili go do dziury w ziemi i wbili kija z kartką. Człowiek ten nie dostał należytego pochówku, rosja nie przeprosiła za to morderstwo.
Konfederacja, brauny czy pisy nie mają interesu w tym żeby domagać się godności
Mariusze z brighton nigdy sie nie dowiedzą od stanowskiego o tej sprawie, jak rosja bestialsko skatowała Polaka i wrzucili go do dziury w ziemi i wbili kija z kartką. Człowiek ten nie dostał należytego pochówku, rosja nie przeprosiła za to morderstwo.
Konfederacja, brauny czy pisy nie mają interesu w tym żeby domagać się godności
źródło: image
Pobierz



























Mam 28 lat i szczerze mam dość obecnego cyrku PO-PiSu i wiecznych kłótni ideologicznych, Konfederacji, Lewicy, rosyjskiej propagandy, tak samo jak zbyt dużej europejskiej. Chcę stworzyć ruch Generacja Jutra nowoczesne centrum oparte na czystej logice i pragmatyzmie.
Zamiast pustych obietnic prosty plan: chcemy zatrzymać drożyznę kredytów