A co gdyby założyć partię polityczną z normalnymi poglądami, która skupi się na przyszłości samej Polski, a nie na partyjnych wojnach? Która nie będzie dzielić Polaków, tylko łączyć?

Mam 28 lat i szczerze mam dość obecnego cyrku PO-PiSu i wiecznych kłótni ideologicznych, Konfederacji, Lewicy, rosyjskiej propagandy, tak samo jak zbyt dużej europejskiej. Chcę stworzyć ruch Generacja Jutra nowoczesne centrum oparte na czystej logice i pragmatyzmie.

Zamiast pustych obietnic prosty plan: chcemy zatrzymać drożyznę kredytów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że konfederaluchy oraz inne gaśniczaki włażą w dupę pszetsiembjorcom, to można się spodziewać, że ich rękoma pisostwo w koalicji z konfoszołomani i gaśniczakami zrobi z polski brownie. Tym bardziej, że oni i ich sympatycy kochają kraje trzeciego świata. #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szwecja wprowadziła przepis o deportacji migrantów którzy nie płacą długów, podatków lub mają jakiekolwiek związki z organizacjami ekstremistycznymi i przestępczymi.
https://www.reuters.com/world/sweden-passes-good-behaviour-law-kick-out-misbehaving-immigrants-2026-06-15/
#ciekawostki #prawo #europa #polityka #migranci #emigracja
maszfajnedonice - Szwecja wprowadziła przepis o deportacji migrantów którzy nie płacą...

źródło: comment_VzVYURPaLhksscRXYGJwW7S807JNoyBV

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę z tego typa. Oglądam co jakiś czas te wysrywy które wrzuca i jak wychwala roSSje i Kursk w którym mieszka i oczywiście mu orki przyklaskują w komentarzach (ostatnio przeczytałem że u nich jest lepiej bo nie ma bezdomnych jak na zachodzie bo każdy ma mieszkanie XDDD) Więc ja też dorzucam co nieco o tym jak tam jest w rzeczywistości. A pewnego dnia będzie tak, że smutni panowie z FSB mu
haabero - Nie mogę z tego typa. Oglądam co jakiś czas te wysrywy które wrzuca i jak w...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Cztero0404: panie, przecież cały dokument powstał o szajkach małolatów co byli bezdomni, mieszkali w kanałach, wąchali klej i nazywało się to bodajże Dzieci z Leningradzkiego
Tam jest mocna odklejka XDD
Polecam ponawiać się w komentarzach z tą ruską swołoczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panie, przecież cały dokument powstał o szajkach małolatów co byli bezdomni i nazywało się dzieci z Leningradzkiego


@haabero: Tak, wiem. Ogólnie na przykład też był taki program jak u nas mniej więcej 997 prowadzone przez Fajbusiewicza, Rosyjska kronika kryminalna chyba się nazywał? Cypis z niego powycinał fragmenty i zrobił z tego teledysk do piosenki xD Podziękuje, wystarczy mi wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cztero0404 - >panie, przecież cały dokument powstał o szajkach małolatów co byli bezd...
  • Odpowiedz
@saviour: i co to zmienia w sumie, niejednego Polaka w uśpieniu też może aktywować, u nas roi się od ruskich agentów i mają więcej możliwości, niż jakiś losowy Ukrainiec, co za parę dolarów ma podłożyć pod tory swój pierwszy w życiu ładunek.
  • Odpowiedz
JEDYNE MEDIA, które się jakkolwiek zainteresowały sprawą skatowanego na śmierć Polaka jest białoruska NEXTA i Lewacka Gazeta Wyborcza

Mariusze z brighton nigdy sie nie dowiedzą od stanowskiego o tej sprawie, jak rosja bestialsko skatowała Polaka i wrzucili go do dziury w ziemi i wbili kija z kartką. Człowiek ten nie dostał należytego pochówku, rosja nie przeprosiła za to morderstwo.
Konfederacja, brauny czy pisy nie mają interesu w tym żeby domagać się godności
KIaudik - JEDYNE MEDIA, które się jakkolwiek zainteresowały sprawą skatowanego na śmi...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach