Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sztach
Profil firmowy

sztach

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 64760
  • Znaleziska 6566
  • Mikroblog 58194
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 44
zaq22
zaq22
zaq22
59 min temu
  • 2
#mecz

Za co Wiktor zostal wyrzucony?
Miał całkiem ciekawe posty na tagu #mecz
zaq22 - #mecz 

Za co Wiktor zostal wyrzucony?
Miał całkiem ciekawe posty na tagu  #m...

źródło: 31634

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 48 min temu via Wykop
  • 1
#mecz


Za co Wiktor zostal wyrzucony?

Miał całkiem ciekawe posty na tagu #mecz


@zaq22: Za złe tagowanie (#mecz to tag Ekstraklasy)
  • Odpowiedz
Mysciak
Mysciak
1 godz. i 1 min temu
  • 1
Zajebiste losowanie bulwo dla polskich drużyn. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Górnik najgorzej jak mógł, Lech prawie najgorzej jak mógł, GKS prawie najgorzej jak mógł jedynie Raków dobrze.
Limit szczęścia chyba w poprzednich latach wyczerpaliśmy
#ekstraklasa #pilkanozna #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 52 min temu via Wykop
  • 0
Kto dla GKS/Lecha byłby gorszy?


@Mariano-95: Lech mógł grać z jakimś Sabahem, moim zdaniem Aarhus wygodniejszy
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
1 godz. i 15 min temu
  • 6
#mecz
Jestem szczęśliwy, że dołączam do Korony. To ciekawy, ambitny projekt, którego chcę być częścią.

Co mnie skłoniło do podpisania umowy? Przede wszystkim partia majonezu Kieleckiego i nowy samochód będę mógł wsiąść w samochód i poznać miasto jak będę szukał wysypiska śmieci, żeby w-----ć ten gówniany majonez.

Patrick Helebrand
Piotrek7231 - #mecz  
Jestem szczęśliwy, że dołączam do Korony. To ciekawy, ambitny p...

źródło: HLA-7fcXIAAefQU

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 54 min temu via Wykop
  • 1
@Piotrek7231: ciekawe czy Svetlin przez to wyladuje w Lechu
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
1 godz. i 18 min temu
  • 5
Raków bardzo przyjemna wycieczka.
Gieksa ciężka przeprawa lub w------l
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 54 min temu via Wykop
  • 0
@thorgoth: Raków wiadomo, że na farcie zrobi fazę ligową
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
1 godz. i 19 min temu
  • 0
#mecz Raków oki, a GieKSa kończy przygodę (będą grać z przegranym z tej pary, ale i tak to nie ma znaczenia)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 55 min temu via Wykop
  • 1
@Erimar: przecież ta Żylina to jest poziom Chrobrego Głogów XD
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
2 godz. i 34 min temu
  • 11
#mecz #ekstraklasa Kibice Ekstraklasy, gdy Mistrz Polski dostanie rywala podobnym poziomem bądź wyższym bądź niższym: O NIE, JESTEŚMY ZGUBIENI, JAK BĘDZIE LIGA KONFERENCJI TO BĘDZIE SUKCES, ANONIMOWY MISTRZ DANII? IT'S OVER, RATUNKU!!

KIBICE EKSTRAKLASY, GDY TRAFIĄ NA OGÓRKI: EEEE ZAAA ŁATWO, Z OGÓRKAMI TO SE MOŻECIE WYGRAĆ, DAWAĆ COŚ TRUDNIEJSZEGO, JESTEŚMY POTĘGA, DAWAĆ TE CZAMPIONS LIŻ! ZNISZCZYMY WSZYSTKICH
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 2 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 7
@Zi3L0nk4: brawo romku
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
2 godz. i 46 min temu
  • 5
Fenerbache - Górnik XD

#mecz #pilkanozna #sport #ekstraklasa #ekstraklasaboners
Fatalista1988 - Fenerbache - Górnik XD

#mecz #pilkanozna #sport #ekstraklasa #ekstra...

źródło: Disney Reaction GIF

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 2 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
@galicjanin: muszą 1 mecz wygrać, a wszędzie będą nierozstawieni

już chyba prędzej raków będzie w LKE

górnik najprawdopodobniej wyląduje w LE albo nigdzie
  • Odpowiedz
sztach
sztach 2 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@galicjanin: dla punktów najlepiej żeby Lech grał w LKE lub LM, LE nie ma sensu, za awans do fazy ligowej LM są, oidp, 3 punkty
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
2 godz. i 49 min temu
  • 6
#mecz Przynajmniej Górnik zwiedzi sobie Turcję, pokopie piłeczkę z Fenerbahce( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy pomocy siły przyjaźni wywalczą remis grając autobus cały mecz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #ekstraklasa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 4
@Zi3L0nk4: jakieś 2:1 w Zabrzu i 0:0 gdzieś tam na tureckim stepie

TAKA JEST PRAWDA FUTBOLU
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
3 godz. temu
  • 3
Jak usłyszałem, że na dzień dobry Lecha czeka mistrz Danii to od razu wróciły flashbacki z tego starcia.
Chyba nigdy w historii mistrz Polski nie został tak błyskawicznie w------y z Ligi Mistrzów (12 lipca) xD
#mecz
Lolenson1888 - Jak usłyszałem, że na dzień dobry Lecha czeka mistrz Danii to od razu ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 123606

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 2 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 8
@Lolenson1888: Piast Gliwice odpadający 17 lipca z potężnym BATE warty przypomnienia
  • Odpowiedz
sztach
sztach 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Bydlaczek: gdyby nie to obrzydliwe dzielenie tabeli w połowie, to tamten sezon byłby bardziej absurdalny niż 25/26
  • Odpowiedz
sztach
sztach 2 godz. i 52 min temu
  • 1
#mecz w sumie ten Aarhus blisko, będzie dobra pogoda do gry

Na pewno lepszy niż kazachski step
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
2 godz. i 55 min temu
  • 0
Co to za Ahus FC z którym Lech ma grać?

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
sztach
sztach 2 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
@Piotr_Rupik: mistrz Danii
  • Odpowiedz
sztach
sztach 2 godz. i 56 min temu
  • 2
#mecz ciekawe czy na duńskim wykopie też narzekają, że nie trafili na mistrza San Marino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
3 godz. i 1 min temu
  • 0
#mecz #realmadryt ale to będzie hulało!!!!
mamracjewieszotym - #mecz #realmadryt ale to będzie hulało!!!!

źródło: 1000043807

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 3 godz. temu via Wykop
  • 11
@mamracjewieszotym: losowanie Q2 LM, a ty jakiś real na tag wrzucasz, przemyśl swoje zachowanie
  • Odpowiedz
sztach
sztach 3 godz. i 1 min temu
  • 2
#mecz górnik przejdzie fenerbahce siłą przyjaźni, bardziej bym się o potężne Aarhus obawiał

róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karling
Karling
Karling
3 godz. i 6 min temu
  • 15
#mecz #ekstraklasa
Górnik wartość całego składu z rezerwami 24 mln euro vs fenerbache co własnie kupiło jakiegoś łosia za 28 mln euro. Czuje, że górnik powalczy xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 3 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@Karling: skąd w ogóle te Turasy mają tyle kasy xd
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
3 godz. i 16 min temu
  • 3
#mecz W kwestii LM. Polska wystawia w końcu dwa zespoły do kwalifikacji. Symulacja: "o nie brateńku, tak łatwo być nie może" (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 3 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Erimar: ciekawe co za rok będzie, jesli mistrz zacznie w Q4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mariano-95
Mariano-95
Mariano-95
3 godz. i 20 min temu
  • 6
Górnik - Fenerbahce xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 3 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@Mariano-95: górnik ich przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sztach
sztach 3 godz. i 14 min temu
  • 0
#mecz potężne Arhus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
19 godz. i 20 min temu
  • 7
#mecz Kibic #dolnoslaskitygrys obserwujący ruchy transferowe innych klubów ekstraklasy
umorusanywkale - #mecz Kibic #dolnoslaskitygrys obserwujący ruchy transferowe innych ...

źródło: HK89KbmWoAEIIRE

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 4 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 3
@Zi3L0nk4: @umorusany_w_kale może Rochę wykupią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jednorenki_Bandyta
Jednorenki_Bandyta
6 godz. i 26 min temu
  • 0
Gdy przypominam sobie, jakie było tu walenie konia do Marciniaka cztery lata temu podczas finału mundialu w Katarze, to mi się śmiać chce.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach 5 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
żaden z widzów Ekstraklasy tego nie robił xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • W momencie, gdy pisałem ten opis 1€ jest warte 4,51zł.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.12.2025

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking