Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JustynM

JustynM

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21551
  • Znaleziska 8131
  • Mikroblog 13420
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 23

2163

Minister zdrowia odpowiada: NIE ZNIKNĄ limity na studia medyczne

Minister zdrowia odpowiada: NIE ZNIKNĄ limity na studia medyczne

Czy może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego nie ma limitów na zawód murarza albo kierowcy? Ministerstwo zdrowia robi sobie jaja a partia Tuska ewidentnie nie chce rządzić w przyszłej kadencji.

IHERMESI
z
rmf24.pl
dodany: 18 godz. i 28 min temu
  • 218
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    nfz
  • #
    mafialekarska
  • #
    polskasluzbadrowiatopatologia
JustynM
JustynM 17 godz. i 27 min temu via Android
  • 10
@wykoppltakastronazobrazkami ok, dzięki za info

49

Słowo murzyn" pod lupą policji. Internauta może mieć problem

Słowo murzyn" pod lupą policji. Internauta może mieć problem

Ostrołęcka policja prowadzi nietypowe postępowanie dotyczące komentarza opublikowanego w internecie.

Not_Broken
z
eostroleka.pl
dodany: wczoraj, 07:57:27
  • 42
  • #
    polska
  • #
    murzyn
  • #
    cenzura
JustynM
JustynM wczoraj, 10:06:56 via Android
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JustynM
JustynM 19 godz. i 10 min temu via Android
  • 3
@argonauta1000 @RedTiger no i brawo widzimy się w wiezieniu, ja uległy, ale zadziorny

49

Piorun uderzył w fontannę multimedialną koło Hali Stulecia

Piorun uderzył w fontannę multimedialną koło Hali Stulecia

Piorun uderzył w główny gejzer wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Ludzie byli w niebezpieczeństwie, ale nikomu nic się nie stało. Pokazy specjalne są wstrzymane do odwołania. Naprawa potrwa kilka tygodni.

Resu
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 13:40:26
  • 6
  • #
    wroclaw
  • #
    burze
JustynM
JustynM przedwczoraj, 13:48:08 via Android
  • -6
Naprawa potrwa kilka tygodni xD tu jest Polska!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KladzSie
KladzSie
24.06.2026, 15:35:51
  • 34
Frytki z batatów
KladzSie - Frytki z batatów

źródło: 1000001296

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 24.06.2026, 19:53:01 via Android
  • 0
@KladzSie klucz
JustynM - @KladzSie klucz

źródło: temp_file1900672643755301437

Pobierz
  • Odpowiedz

1247

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 15:47:12
  • 758
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
JustynM
JustynM 24.06.2026, 15:55:11 via Android
  • -10
Przecież ten portal dawno temu umarł, lepiej zrobić ama na jakiejś stronie miasta powiatowego typu Kobyłka dolna czy coś.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JustynM
JustynM 24.06.2026, 17:08:40 via Android
  • 10
@andrzejdragan to ile Pan zarabia?

10

Mój Mechanik polska aplikacja do diagnostyki auta, OBD2, VIN i raportów AI

Mój Mechanik polska aplikacja do diagnostyki auta, OBD2, VIN i raportów AI

Cześć, tworzę polską aplikację Mój Mechanik dla kierowców, którzy chcą szybciej zrozumieć, co dzieje się z autem przed wizytą w warsztacie. Aplikacja pozwala odczytać podstawowe dane OBD2 przez adapter ELM327, sprawdzać i opisywać kody błędów DTC, dekodować numer VIN, generować raporty PDF.

lukasz-pszczolkowski1212
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 10:36:28
  • 24
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    diagnostyka
  • #
    obd2
  • #
    vin
  • #
    android
JustynM
JustynM 24.06.2026, 10:54:13 via Android
  • 7
Ale po co? Jak są już takie aplikacje
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JustynM
JustynM 24.06.2026, 16:01:35 via Android
  • 3
@lukasz-pszczolkowski1212 czyli sztuka dla sztuki
gorzki99
gorzki99
gorzki99
23.06.2026, 10:18:23
  • 0
No i szutszajer polecial na czarno. Jak widac, ja u niego juz tam goszcze (od dawna :P) ale mi to nie przeszkadzalo - do teraz.
Nie po to mam gowno na czarnej zeby widziec.

@Soothsayer 15 lat na wypoku a nie wiesz od czego sa tagi? Ha... tfu...

#bekazpodludzi
gorzki99 - No i szutszajer polecial na czarno. Jak widac, ja u niego juz tam goszcze ...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 23.06.2026, 10:42:36 via Android
  • 0
@gorzki99 ty też nie wiesz.
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 23.06.2026, 11:07:07 via Android
  • 0
@gorzki99 ale nie przecież nie otagowałeś.
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 23.06.2026, 21:58:54 via Android
  • 0
@gorzki99 i to ten tag się odnosi do tego co gość wstawił? No chyba nie, jak miał to otagowac to nie dałeś tego tagu który powinien użyć.
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 11:10:57 via Android
  • 0
@gorzki99 tego że nie dodalest tagu #wordziel
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 11:29:16 via Android
  • 0
@gorzki99 bo dodałeś gościa który nie dodał tagu pokazując to vo mam na czarnej nie tagujac tego, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 12:42:03 via Android
  • 0
@gorzki99 gościu ty się słyszysz? Dodałeś coś czego ludzie nie chcą oglądać bo mają na czarnej i tego nie otagowałeś, gadając że gość tego nie otagował. Komedia
Teraz ludzie widzą to dwa razy bo dwa razy było nie otagowane.
Czego ty nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 12:54:00 via Android
  • 0
@gorzki99 i dlatego ja mając ten tag na czarnej mam to oglądać?
Bo stwierdziłeś że jak ktoś nie otagował to ty też nie otagujesz?
Za wolno myślisz, kończę ta dyskusje #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 13:35:07 via Android
  • 0
@gorzki99 nie mam jak ci wytłumaczyć. Tłuk jesteś jakich mało.
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 13:50:00 via Android
  • 0
@gorzki99
JustynM - @gorzki99

źródło: temp_file534925721008414151

Pobierz
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 24.06.2026, 12:30:48
  • 0
@Moderacja wy jesteście normalni? Rozumiem że robią wam darmowy ruch na tym umierającym portalu ale 11 znalezisk w minutę od @IGNPolska to chyba jakiś żart?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3

Czy Airbus A330 MRTT to dobry wybór? Dlaczego Polska potrzebuje tankowców

Czy Airbus A330 MRTT to dobry wybór? Dlaczego Polska potrzebuje tankowców

Airbus A330 MRTT to samolot do tankowania i transportu powietrznego (ang. Multi Role Tanker Transport) bazująca na sprawdzonym, niezwykle popularnym pasażerskim szerokokadłubowcu A330-200. PO dziewięciu miesiącach w hiszapńskich zakładach Airbus Defence and Space w Getafe.

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 23.06.2026, 12:50:53
  • 10
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
  • #
    polska
  • #
    informacje
JustynM
JustynM 23.06.2026, 15:30:42 via Android
  • 0
@bleblebator a po co im tankowiec?
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
23.06.2026, 10:50:56
  • 0
#gotowanie #sosy
Sos cząstkowy której firmy najbardziej wam smakuje?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 23.06.2026, 10:57:44 via Android
  • 0
@wypok_wypok tak
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
23.06.2026, 10:55:15
  • 0
Fajnie że klienci #zabka podczas wybierania swoich ulubionych lodów #l-------------j mogą brudnymi paluchami dotykać bułek do hotdogów ❤️

#sanepid #afera #c---------------a
cojestkurdenocjest_kurde - Fajnie że klienci #zabka podczas wybierania swoich ulubion...

źródło: 1000010110

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 23.06.2026, 10:56:33 via Android
  • 3
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde to nie wina żabki tylko franczyzobiorcy, możesz zgłosić zamiast dawać zdiecie na portal ze śmiesznymi kotkami.
  • Odpowiedz
Hogataa26
Hogataa26
23.06.2026, 10:32:30
  • 0
#ps5
Właśnie się zastanawiam czy przy starcie preorderow do GTA , czasem napędy do PS5 nie pójdą w górę xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 23.06.2026, 10:37:41 via Android
  • 2
@Hogataa26 ok, dzięki za info.
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 23.06.2026, 07:05:38 via Android
  • 0
@scriptum_nox tak
  • Odpowiedz

282

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 22.06.2026, 13:08:31
  • 182
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
JustynM
JustynM 22.06.2026, 15:17:28 via Android
  • 13
@EtaCarinae musisz znać bardzo mało osób.

342

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.06.2026, 18:25:04
  • 152
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
JustynM
JustynM 22.06.2026, 12:14:21 via Android
  • 1
Ja p------e serio? Debil zawsze będzie debilem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

337

Apteczna drożyzna w Polsce. Jeden lek i 65 zł różnicy w cenie

Apteczna drożyzna w Polsce. Jeden lek i 65 zł różnicy w cenie

Ceny leków w aptekach i ich dostępność w Polsce to dwa różne światy. Nowy raport pokazuje, że w zależności od miejsca zamieszkania za ten sam koszyk leków można zapłacić nawet o 65 zł więcej. Problem dotyczy setek gmin, w których jest jedna lub nie ma żadnej placówki.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 22.06.2026, 11:57:05
  • 60
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    farmacja
  • #
    apteka
JustynM
JustynM 22.06.2026, 12:01:52 via Android
  • 1
Ale chyba tak działa wolny rynek?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
22.06.2026, 11:11:00
  • 3
Dzisaj bede mial to w dupie zaszyte, z jednej strony trochę mi przykro bo czuję jakbym coś tracił i ktoś mi zabierał wolność a z 2 strony możliwe że da mi to spokój i pewną stabilizację. Mam pytanie jeszcze co do leków naltrekson i i baklofen, bardziej o ten ntrekson mi chodzi - bo wiem że będę miał ochotę na a-----l i czy on faktycznie ją znosi? 260zl wydawać dla testów jednak
bezrobotnymysliwy78 - Dzisaj bede mial to w dupie zaszyte, z jednej strony trochę mi ...

źródło: image_picker_272B3039-9525-4F08-8E66-50CCC39167EF-1305-0000002640D87F13

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustynM
JustynM 22.06.2026, 11:44:40 via Android
  • 0
@bezrobotnymysliwy78 to c---a działa po miesiącu możesz pić.
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM 22.06.2026, 11:49:29 via Android
  • 0
@bezrobotnymysliwy78 jestem przykładem, kiedyś działało a dziś nic ci w dupę nie wszyja co może zabrać cię na inny świat.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

.

  • Nie byłbym sobą gdybym był inny.
  • .
  • .
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.10.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 23.07.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking