Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gozdziu

Gozdziu

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18140
  • Znaleziska 12380
  • Mikroblog 5760
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 27
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
23.06.2026, 17:07:14
  • 5
taka mała lampeczka na klipsie to mój najlepszy zakup tego roku, dzięki niej znowu zacząłem czytać
notakjakbytotalnie_ - taka mała lampeczka na klipsie to mój najlepszy zakup tego roku...

źródło: 1000010442

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 23.06.2026, 18:11:23 via Wykop
  • 0
@KladzSie: za duzo spuchy
  • Odpowiedz

427

W sejmie ogromny szmal leje się z ZUSu wprost do kieszeni polityków

W sejmie ogromny szmal leje się z ZUSu wprost do kieszeni polityków

Oświadczenia majątkowe pokazują, że część polityków pobiera świadczenia przekraczające 20 tys. zł, a rekordzista zyskuje pieniądze z aż trzech różnych systemów emerytalnych

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 17.06.2026, 06:53:31
  • 28
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    polityka
Gozdziu
Gozdziu 17.06.2026, 19:50:54 via Wykop
  • 10
@mlody_sarmata_: Mogloby ich byc 15, reszta tylko klepie formulki z przekazu dnia.
spucha
spucha
spucha
16.06.2026, 16:24:31
  • 1784
BOŻE MAM LOGOWAĆ SWOJE WEJŚCIE DO PRACY JAKA KOMPROMITACJA
spucha - BOŻE MAM LOGOWAĆ SWOJE WEJŚCIE DO PRACY JAKA KOMPROMITACJA

źródło: obraz

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 16.06.2026, 17:36:48 via Wykop
  • 13
@spucha: dentystów 300zl/ 5 minut nikt nie zacipuje
  • Odpowiedz
szasznik
szasznik
10.06.2026, 16:31:14
  • 45
Dałem z siebie 30% xD

#thebestofmirko #pdk #swiatiludzie #heheszki #humorobrazkowy
szasznik - Dałem z siebie 30% xD

#thebestofmirko #pdk #swiatiludzie #heheszki #humor...

źródło: swiat_i_ludzie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 10.06.2026, 18:00:51 via Wykop
  • 38
@niedorzecznybubr: chyba w Warszawie (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
06.06.2026, 15:24:25
  • 515
Witam serdecznie
Ponad 2 kilometry przeszedłem 💪💪💪
Proteza super się sprawuje tak jak kiedyś wspominałam muszę wymienić lej silikonowy
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
tommmekk - Witam serdecznie 
Ponad 2 kilometry przeszedłem 💪💪💪
Proteza super się s...

źródło: 1000010478

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 06.06.2026, 17:09:34 via Wykop
  • 217
@tommmekk: nie widać że było robione
  • Odpowiedz
Gozdziu
Gozdziu 30.05.2026, 18:13:45
  • 0
Burza typu LGBT nadchodzi (。◕‿‿◕。)

#burza #heheszki
Gozdziu - Burza typu LGBT nadchodzi (。◕‿‿◕。)

#burza #heheszki

źródło: 1000036914

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

360

Mleko w szkle wróciło do łask

Mleko w szkle wróciło do łask

Nabiał w szkle zyskuje na znaczeniu, bo szkło nie wchodzi w reakcję z produktem i nie zmienia jego smaku ani zapachu. Najbardziej dynamicznie rośnie sprzedaż mleka w szklanych opakowaniach. Potencjał mają też kefiry i śmietana.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 28.05.2026, 11:36:44
  • 139
  • #
    ciekawostki
Gozdziu
Gozdziu 28.05.2026, 15:43:00 via Wykop
  • -2
@WOiOwnik: .
7uras
7uras
28.05.2026, 11:18:16
  • 0
Tak sobie myślę nad konwersją dwóch rowerów na #ebike brać #bafang albo jakiś inny set od nexun czy innych boltów?
Silnik montowany centralnie, z tego co widzę to chyba wszystkie są z manetką i da się odblokowywać na ekranie?
Czy do mniejszego roweru z ramą 17" bateria się zmieści?

#rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 28.05.2026, 11:21:39 via Wykop
  • 0
Tsdz8 z Ali za tysiaka, bateria luźno wejdzie.
  • Odpowiedz
Gozdziu
Gozdziu 28.05.2026, 11:51:17 via Wykop
  • 0
@7uras: momentu, ten już ma oba
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
21.05.2026, 12:28:45
  • 43
#humorobrazkowy #motocykle #heheszki #czarnyhumor
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #motocykle #heheszki #czarnyhumor

źródło: 1000017291

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 21.05.2026, 13:51:55 via Wykop
  • 13
@JacekBalcerzak: (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz

301

Tak ręcznie pakują Krówkę Opatowską

Tak ręcznie pakują Krówkę Opatowską

Krówka Opatowska to przysmak, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom słodkości. W Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Opatowie pracowite panie produkują masę krówkową, kroją ją i ręcznie pakują w kolorowe papierki. Krówka od lat jest znakiem rozpoznawczym położonego w malowniczym województwie ś

nawrotkatv
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 11:11:15
  • 95
  • #
    krowka
  • #
    opatow
  • #
    slodycze
  • #
    cukierki
  • #
    pasja
  • #
    pasjonaci
Gozdziu
Gozdziu 17.05.2026, 08:02:37 via Wykop
  • 7
@amam: pyszna margarynka xD
Arvin
Arvin
15.05.2026, 19:12:58
  • 308
Ananas też odchodzi
#smiesznekotki #koty
Arvin - Ananas też odchodzi
#smiesznekotki #koty

źródło: ezgif-5828b4d65398f05e

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 15.05.2026, 19:51:25 via Wykop
  • 111
@ponton: do wiedzenia
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
15.05.2026, 14:16:41
  • 24
Mój brat, który niestety padł ofiarą stanowiskiego prania mózgu, zaczął wysyłać mi jakieś tam treści walące w TVN i PO, zacząłem robić porównania do republiki oraz PiSu, od razu było, że "mi nie chodzi teraz o PiS tylko o peło i tefałen!!!1!1!" (wiadomo, jemu zawsze akurat chodzi o PO i TVN xd), gdy moje dalsze porównania stawiały w coraz gorszym świetle jego ulubione partie oraz telewizje, usłyszałem "DOBRA K*RWA, bo ty zaślepiony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 15.05.2026, 19:35:34 via Wykop
  • 1
@kochamcovid: Michał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dumle007
Dumle007
08.05.2026, 00:09:15
  • 2
Aktualizuje wpis i jak wszystko fajnie postępuje (╥﹏╥) co 2-3 dni taką wylinkę gubię, która swędzi, szczypie, pieczę, itp... ¯\(ツ)/¯
#luszczyca #zdrowie #ankieta #heheszki #zalesie #wykop30plus i tak wiem #nanocnejnietaguje

Dumle007 - Aktualizuje wpis i jak wszystko fajnie postępuje (╥﹏╥) co 2-3 dni taką wyl...

źródło: 1000141785

Pobierz

Zerwać czy nie?

  • Tak po skubać trochę, bo swędzi... 18.0% (9)
  • Lecisz do gładkiej skóry ;) 24.0% (12)
  • Nie dotykaj... 46.0% (23)
  • Podrap, ah jak przyjemnie! 12.0% (6)

Oddanych głosów: 50

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 08.05.2026, 04:04:02 via Wykop
  • 0
@Dumle007: ty to chyba lubisz
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
07.05.2026, 06:05:37
  • 0
Warto jeszcze w 2026 roku brać e-bike z bosch performance cx gen4? Dobre promocje są.

#mtb #ebike
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 07.05.2026, 06:10:14 via Wykop
  • 0
Gdzie te promocje?
  • Odpowiedz

237

GeForce RTX 3060 12GB wraca do sprzedaży

GeForce RTX 3060 12GB wraca do sprzedaży

NVIDIA wznawia produkcję RTX 3060, by uzupełnić braki i obniżyć ceny kart graficznych. Do sprzedaży ma wrócić w okolicach czerwca/lipca 2026 roku.

matixrr
z
benchmark.pl
dodany: 05.05.2026, 09:17:44
  • 175
  • #
    kartygraficzne
  • #
    informatyka
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
Gozdziu
Gozdziu 05.05.2026, 14:03:10 via Wykop
  • 5
Pepperki beke miały jak kupowalem rtx 5070 za 1900zl xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
05.05.2026, 06:50:36
  • 9
Ehhh białek coś ty zrobił z tym wortalem.

Kiedyś na czas matur ogromny ruch bo niepełnosprytni maturzyści myśleli, że dostaną tu odpowiedzi. Fotki typu picrel, garnki na głowach, nawet c--e z nickami.
A teraz?
Nędza, nędza i jeszcze raz nędza. Ten portal umarł i zostały tylko same wykolejeńce mojego pokroju ehhh

#matura
Zartos_Larpiarz - Ehhh białek coś ty zrobił z tym wortalem.

Kiedyś na czas matur ogr...

źródło: matura

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 05.05.2026, 07:22:52 via Wykop
  • 8
@Zartos_Larpiarz: zostaw brata
  • Odpowiedz
SystemWindows
SystemWindows
04.05.2026, 14:56:03
  • 0
Chce ktoś system konwersji #ebike od #nexun? Zamówiłem i na razie leży. Raczej nie będę już śmigać na dostawach, bo za gorąco nawet wieczorem, a treningi trzeba robić.

Natomiast na dojazdy lepsza hulajnoga.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 04.05.2026, 15:20:21 via Wykop
  • 1
@SystemWindows: za kebaba moge przygarnąć
  • Odpowiedz
Bosayerba
Bosayerba
03.05.2026, 05:28:52
  • 5
Jak sądzicie da radę jeszcze jeden track day czy już lepiej wymienić albo zostawić na miasto? Oponka ma jakieś 1000km, nie czułem żadnych uślizgów, super feedback, do wskaźnika jeszcze z 5-6mm
#motocykle
Bosayerba - Jak sądzicie da radę jeszcze jeden track day czy już lepiej wymienić albo...

źródło: IMG_8961

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozdziu
Gozdziu 03.05.2026, 06:19:54 via Wykop
  • 16
@Bosayerba: widać fachowiec, zużyta tylko na środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

43

Jaszczur znów za kratami. "Został po raz kolejny, w sposób skryty, niejawny zatr

Jaszczur znów za kratami. "Został po raz kolejny, w sposób skryty, niejawny zatr

Wojciech Olszański Jaszczur ponownie trafił do więzienia. Informację o zatrzymaniu przekazał Marcin Osadowski. Wyglą

krulbugmacherki
z
nczas.info
dodany: 01.05.2026, 16:27:34
  • 22
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    jaszczur
  • #
    kamraci
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
Gozdziu
Gozdziu 02.05.2026, 14:32:53 via Wykop
  • 0
@jedzbudynie: jakbym dostał 20h grabienia liści dziennie to też bym zmienił adres
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Maciej Orłoś

  • Lubię pieski
  • Wąchock

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking