Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV

Brat_mexicano_TV

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7229
  • Znaleziska 2376
  • Mikroblog 4853
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 24
maciorqa
maciorqa
wczoraj, 11:26:50
  • 0
Nie boicie się kupować kluczy w sklepach jak g2a, eneba itd?

Teraz czytam na necie, że taki klucz może pochodzić z nieautoryzowanego źródła i w najgorszym przypadku gra potem może zostać usunięta z biblioteki albo nie działać w Polsce.

Zastanawiam się nad kupnem Gothic Remake na premierę. Cena na steam to 210 zł, a w różnych "kluczykowniach" cena waha się od 130 do 170 zł i nie wiem czy jest sens ryzykować
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 19 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@maciorqa: badz jak kazdy prawdziwy polak, ktory gral w to za dzieciaka i spirać. Bez tego nie ma klimatu.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
wczoraj, 12:15:53
  • 8
Ja wszystko rozumiem, ale płacenie ponad 200zł za remake mało popularnej gry to jest przesada. To jest wspieranie growej patologii
#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 20 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@LamajHarma: i tak większość polaków tradycyjnie spiraci tę grę xD
  • Odpowiedz
budep
budep
wczoraj, 04:40:07
  • 1293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 21 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@budep: powiem tylko tyle, sa fchuj roszczeniowi. Wydaje im się że wszystko za darmo im się należy bo są z ukrainy.
  • Odpowiedz
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
02.06.2026, 14:42:43
  • 0
Nigdy nie pracowalem w jednej firmie dluzej niz 3 lata, ale w koncu nastal ten moment: mam 3 miesieczny okres wypowiedzenia.
Jak ciezko jest znalezc prace majac tak dlugi okres wypowiedzenia? Byliscie w takiej sytuacji? Mieliscie np. problemy z szukaniem pracy bo odrzucali was z uwagi na wasza dyspozycyjnosc?
#korposwiat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 16:27:36 via Wykop
  • 0
@twardy-zawodnik: możesz odejść za porozumieniem stron albo po prostu zacząć szukać pracy na 1-1,5 miesiąca przed końcem okresu wypowiedzenia.
  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
02.06.2026, 11:18:27
  • 6
Jedna z najlepszych rzeczy ostatniego roku jakie mnie spotkały to przejście z #czytniki na #ksiazki papierowe. Gdy kilka lat po ukończeniu szkoły średniej postanowiłem zacząć czytać książki dla siebie samego i dla przyjemności, to kupiłem czytnik Kindle, a następnie czytałem tak przez cały czas aż do ubiegłego roku. Dostałem wtedy w prezencie kilka książek fizycznych. To całkiem nowe doświadczenie wciągnęło mnie prawdziwie, czytanie stało się jeszcze większą przyjemnością
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 16:21:58 via Wykop
  • 0
@damian44__: ja za to miałem odwrotną drogę i muszę powiedzieć że kindle jest prawie tak samo dobry jak ksiązka papierowa, masz podświetlenie żeby czytać w nocy bez innego źródła światła(dla mnie to ważne), wodoszczelność a jeśli dodasz do tego że nie musisz ciągać ze sobą wiecej niż 1 książkę gdy na przykład obecnie czytasz 3 to imo kindle>papier.
  • Odpowiedz
donio721
donio721
02.06.2026, 11:32:33
  • 0
Mam 31 lat i zero majątku praktycznie 0 oszczędności. Da się jeszcze jakoś odrobić czy już się poddać?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 16:12:29 via Wykop
  • 0
@donio721: Jesteś młody, masz jeszcze czas na zarabianie więc loozik.
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
02.06.2026, 11:13:31
  • 4
W tym OP postujemy najlepszą według was muzykę wszechczasów. Dla mnie najlepszym utworem jest XIX-wieczny "Marsz Radetzkiego" Johanna Straussa (ojca). Nie będę wyśmiewał (bo jednemu śmierdzą stopy, a drugiemu pomarańcze), możecie puszczać Jacksona czy Young Leosię #muzyka #muzykaklasyczna #metal
fornson23 - W tym OP postujemy najlepszą według was muzykę wszechczasów. Dla mnie naj...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 16:10:37 via Wykop
  • 1
@fornson23: to jest klasa, ale na równi postawiłbym Leszka Możdżera i jego cover "Smells like teen spirit" Też bardzo dobry.
BratmexicanoTV - @fornson23: to jest klasa, ale na równi postawiłbym Leszka Możdżera ...
  • Odpowiedz
Czapka_Piekarza
Czapka_Piekarza
01.06.2026, 19:42:51
  • 23
#kononowicz #patostreamy Wiecie co jest najlepsze w twórczości pisarskiej Kogutka? Możesz kliknąć losowy artykuł, i zobaczysz tam błędy których za żadne skarby byś się nie spodziewał xD Zrobić absurdalny błąd w nagłówku to jedno, ale powtórzyć taki sam w artykule to już beka w c--j. Swoją drogą, wy też składacie wizyty w domach nieproszonych gości?
Czapka_Piekarza - #kononowicz #patostreamy Wiecie co jest najlepsze w twórczości pisa...

źródło: zmja

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 12:00:24 via Wykop
  • 1
@BogumilStorch taki wygadany fortepianowo mordo jesteś to czmu pod tym wpisem się nie udzielasz? Wielki dziennikarz z zakazem konkurencji a robisz błędy, których powstydziło się dziecko w podstawówce. Całą swoję "karierę" zawdzięczasz wstawiennictwie byłej żony, która tobą gardzi(podobnie jak i twoje dzieci). Nic dziwnego że mając tę świadomość walisz prytę codziennie do odcinki. Ciężko się żyje mając świadomość jakim zerem i przegrywem jesteś?
  • Odpowiedz
ZaczarowanyLump
ZaczarowanyLump
01.06.2026, 20:25:26
  • 33
#kononowicz

Krzysztof miał wyrobioną opinię o Rafale K.
Jeździł po nim jak po łysej kobyle, traktował jak zwykłego gamonia. Jechał z nim jak po mopru

https://streamable.com/3g6sns
ZaczarowanyLump - #kononowicz

Krzysztof miał wyrobioną opinię o Rafale K. 
Jeździł p...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 11:54:15 via Wykop
  • 0
@beuntrue: w społy z prytopdfem
  • Odpowiedz
Gramwwowa
Gramwwowa
02.06.2026, 10:39:43
  • 8
Od dawna mnie to zastanawiało, ale zawsze zapomniałem spytać. Teraz jest okazja, bo jesteś właśnie jednym z ludzi tego rodzaju. @Misia07 jestem jeszcze w stanie zrozumieć jak ktoś w ogóle nie używa interpunkcji (sam trochę nie ogarniam, ale staram się pisać czytelnie). Natomiast. Nigdy, nie zrozumiem. Ludzi którzy wpierdlają- znaki interpunkcyjne w losowe, miejsca . Najlepiej ze spacją , przed. Z czego to: wynika?
#kononowicz #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 02.06.2026, 11:16:21 via Wykop
  • 2
@Misia07: Ty byś sarkazmu nie rozpoznal gdyby Cię kopną w tyłek(tak jak w przypadku tego wpisu). Ale co się dziwić? Do sarkazmu trzeba mieć IQ na poziomie przynajmniej przeciętnym a nie roślinki doniczkowej.
  • Odpowiedz
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 01.06.2026, 16:32:31
  • 10
#kononowicz #nowakidopaki #patostreamy #barnej #barney

Czy blaznej juz sie publicznie spłakał że Olo jezdził po nim jak maselkiem po chlebku na ostatnim live?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZt37
PZt37
01.06.2026, 16:41:52 via Wykop
  • 29
@Brat_mexicano_TV: Barnejek czeka na oficjalną narrrację żeby móc zgrywać mędrca który od początku mówił nam że Rudy/Origiami wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
01.06.2026, 16:58:58 via Wykop
  • 14
@Brat_mexicano_TV: będzie udawał że nie ma tematu i gadał o sądownictwie albo o gwiazdach najarany
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
31.05.2026, 20:34:02
  • 19
wczoraj zaczęłam szukać nowego partnera, ale jedyne co mam, to takie coś :/
i niby jak dalej prowadzić rozmowę z taką osobą?
#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
cierpka-rzodkiewka - wczoraj zaczęłam szukać nowego partnera, ale jedyne co mam, to t...

źródło: image

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 01.06.2026, 11:33:41 via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: tak samo wygląda pisanie z ogromną większością kobiet. Tylko wiecej "acha" jest.
  • Odpowiedz
andrenek
andrenek
29.05.2026, 18:08:52
  • 10
#kononowicz #patostreamy długo wytrzymał 👇🏻
andrenek - #kononowicz #patostreamy długo wytrzymał 👇🏻

źródło: 1000015462

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 30.05.2026, 12:11:59 via Wykop
  • 1
@andrenek: a kto mu wierzyl w ogóle? Przeciez to kłamca i mitoman a tag to ostatnie miejsce gdzie jeszcze ktoś czyta te jego wypociny łamaną polszczyzną.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
29.05.2026, 18:55:50
  • 9
#kononowicz #marvel #thor #energylandia #gazetakrakowska #patostreamy
gr0m1t - #kononowicz #marvel #thor #energylandia #gazetakrakowska #patostreamy

źródło: image

Pobierz

Kto jest potężniejszy?

  • Thor 9.1% (4)
  • Ochroniarz Energylandii 90.9% (40)

Oddanych głosów: 44

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 30.05.2026, 12:09:47 via Wykop
  • 0
@gr0m1t: jakieś tło tego zdarzenia? Czy to prytowicz z fortepianem w mordzie dostał w pusty łeb? Mam nadzieje że tak.
  • Odpowiedz
BogumilStorch
BogumilStorch
30.05.2026, 01:20:07
  • 0
#kononowicz Jak już się włazi na chama w cudzą prywatność to nie powinno się przy tym kłamać. Byliście karmieni m.in farmazonami o "Bawił się w Nowym Sączu a żonę zostawił. Nawet nie przyjeżdżał do domu" Powtarza to Jacuś i reszta, w tym sam przywódca.

Tłumaczyłem, że to ich kolejne kłamstwo, że przecież mieszkałem w Nowym Sączu i pracowałem razem z żoną (była tam kierownikiem biura Fundacji Sądeckiej) Chłopcy mieszkali oczywiście
BogumilStorch - #kononowicz Jak już się włazi na chama w cudzą prywatność to nie powi...

źródło: 2015

Pobierz
BogumilStorch - #kononowicz Jak już się włazi na chama w cudzą prywatność to nie powi...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 30.05.2026, 12:03:27 via Wykop
  • 2
@BogumilStorch: nie osmieszaj sie juz blaznie z fortepianem w mordzie
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
29.05.2026, 12:20:08
  • 22
Rok 2025 był całkiem hojny jeżeli chodzi o premiery gier. Rok 2026 wydaje się być jeszcze lepszy, a to dopiero początek. Gdyby teraz zamrozić całą branżę na 10 lat i nie byłoby żadnych premier, to prawdopodobnie nie zabrakłoby mi gier do ogrania.

Wobec tego, moje pytanie jest następujące: na ch.. on gra w ten ulep zwany Arcanią? xD Jak to zobaczyłem to aż skisłem. Każdy ma prawo grać w to co chce
Eksagnem - Rok 2025 był całkiem hojny jeżeli chodzi o premiery gier. Rok 2026 wydaje ...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 30.05.2026, 08:37:20 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: Jaki początek? Zaraz połowa roku będzie ;)
  • Odpowiedz
JK74
JK74
27.05.2026, 17:42:28
  • 16
Szanowne Państwo, Kochani Moi
Dziś, choć można by pomyśleć zwykła letka środa 27 maja 2026 r. to jednak dzień wyjątkowy. Powiem Wam tak, cieszy mnie, że ta kobieta nareszcie po tylu latach może dzięki naszemu tagowemu wsparciu wyjść z szafy, bo wyobrażam sobie jak się męczyła się gdy nie mogła być po prostu.. sobq.

Znaki były widoczne jak na dłoni - tutaj damska torebusia na aparat, tam ogolone nóżki, modny golfik a'la sanatorium
JK74 - Szanowne Państwo, Kochani Moi
Dziś, choć można by pomyśleć zwykła letka środa ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 193651

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 27.05.2026, 18:49:13 via Wykop
  • 3
@KapitanTorpedal: jaka cudna z niej feministka wyrosla i jaka dumna babcia xD
  • Odpowiedz
BogumilStorch
BogumilStorch
27.05.2026, 12:38:19
  • 1
#kononowicz Dobra. Ja sam napiszę, żeby zbanowali MCZ. Mogło być tak, że jak zobaczyli kto do nich napisał, i to jeszcze z błędami ortograficznymi i plamą niezidentyfikowanej żółtej plamy na kartce, to od razu z obrzydzeniem wywali petycję do kosza. Natomiast mnie tam traktują poważnie i są większe szanse. Tak samo jak w sądzie z MCZ, zrobię skutecznie to, czego te lewe rączki nie potrafią. #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV 27.05.2026, 15:01:42 via Wykop
  • 4
@BogumilStorch: ciebie(celowo z malej) nikt nigdzie nie traktuje poważnie zębaty ulungu. Jesteś pośmiewiskiem i powodem do wstydu nawet dla wlasnego syna, bylej zony czy rodzicow.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.12.2021

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.01.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking