Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blazko

blazko

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49843
  • Znaleziska 7470
  • Mikroblog 42373
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 130
Damianowski
Damianowski
21.06.2026, 12:45:14
  • 1
Powiem wam, że mnie to aż trochę przerasta.
Nie to że ona pisze takie wysrywy, ale to że studia w Polsce wypluwają takie fanaberie intelektualne xD
W dodatku na to trzeba poświęcić aż 5 lat xD
Później idziesz do takiej Pani Psycholog co ma 40 tys obswerujących xD
Myślisz oo może mi pomoże...
otóż nie tym razem mój drogi... drogi bo godzina to pewnie 300zł xD
Damianowski - Powiem wam, że mnie to aż trochę przerasta.
Nie to że ona pisze takie w...

źródło: normalnie

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 21.06.2026, 15:35:53 via Wykop
  • 1
@Damianowski: myślę, że nigdy nie masz pewności na kogo trafisz- każdej dziedzinie. Dlatego tak ważne jest dawać i czytać opinie
  • Odpowiedz
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 15.06.2026, 17:37:03 via Wykop
  • 0
@Cichoboprzydziezdzicho: zalando lonque
  • Odpowiedz
blazko
blazko 10.08.2025, 17:22:35
  • 2
Cześć. Od tygodnia biorę Medakinet, bo lekarz zdiagnozował u mnie ADHD. Chciałbym zapytać osób, które go przyjmują czy moje spostrzeżenia są w normie. Wydaje mi się, że zrobiłem się bardziej "sztywny", mam mniejsze poczucie humoru, jakoś mi dziwnie. Może to też wynika z tego, że aktualnie nie pracuję i nie mogę tej koncentracji przelać na coś na czym powinienem się koncentrować. Oczywiście do kolejnej wizyty nie mam zamiaru nic zmieniać bez konsultacji.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko
Autor
10.08.2025, 17:38:43 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
blazko
blazko
Autor
10.08.2025, 19:29:10 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
blazko
blazko
Autor
10.08.2025, 19:30:26 via iOS
  • 1
@Dastamit ja raczej mam bardzo niskie natężenie cech związanych ze spektrum autyzmu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
blazko
blazko
Autor
15.06.2026, 14:21:35 via Wykop
  • 0
@MuchoMaas: u mnie było dokładnie odwrotnie. Po marihuanie byłem zawsze bardzo wyluzowany, a w momencie jak pisałem tego posta to po medkinecie potrafiłem być napięty na maksa, jak strzała przygotowana do wystrzelenia. Jakbym miał ten stan opisać, to bardziej ja po amfie. ALE było dokładnie tak jak niektórzy pisali - przeszło. Teraz jest bardzo ok. Ale za to jak go nie wezmę, to mam w głowie „jak ja mogłem tak
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
11.06.2026, 18:15:59
  • 39
#trzecieoko #motocykle
mirror; https://dubz.link/c/8877d2
trebeter - #trzecieoko #motocykle
mirror; https://dubz.link/c/8877d2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 14.06.2026, 07:53:40 via Wykop
  • 3
@adrninistrator: rowerzysta jechał przed nim
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
06.06.2026, 17:53:48
  • 17
Wy tam smęcicie o jakimś nowym #gothic i jego olbrzymich wymaganiach a ja w tym czasie pykam w #civilization 1 która ruszy nawet na #amiga i nie mam jakiegokolwiek problemu z liczbą klatek.

#staregry #gimbynieznajo #gry #komputery #retrogaming
4pietrowydrapaczchmur - Wy tam smęcicie o jakimś nowym #gothic i jego olbrzymich wyma...

źródło: GOT07

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 07.06.2026, 17:43:03 via Wykop
  • 1
@4pietrowydrapaczchmur: nigdy żadna gra przez całe moje życie nie miała na mnie wpływu jak ta:-) ona nauczyła mnie najwięcej angielskiego i wgrała zainteresowanie historią. Do zagarnia w te arcydzieło nie miałem pojęcia o 80% cudach świata i budowlach, których już nie ma. No i mój rekord życiowy należy do tej gry. Zacząłem w piątek po szkole a skończyłem chyba w niedzielę rano - z drobnymi drzemkami
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 28.05.2026, 15:20:43
  • 3
ionq 70$ chryste Panie. Na listopad mialo być na tych poziomach. Dobra, zmieniam Price target na 150$ do końca roku. Za dużo newsów pompatycznych przed nami

#gielda #zbieramnakomputerkwantowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 28.05.2026, 16:51:55 via Wykop
  • 0
@ajonku: dokupujesz? Czy masz pakiet i trzymasz? Lubię u siebie ten papier, zawsze mam bekę, jak jakiś znajomy rozmawia ze mną o oszczędzaniu i mnie się pyta, to mu mówię, że w komputery kwantowe inwestuję :-)
  • Odpowiedz
czasem_ruda
czasem_ruda
17.05.2026, 11:59:07
  • 10
Hej tagu #perfumy
Jako że Dzień Matki zbliża się, zapraszam po eleganckie zestawy ;) czyli znowu dziwna #rozbiorka flaszek z mojej magicznej szafy :)

Ceny już z wysyłką, zawsze mogę coś podmienić albo namieszać indywidualnie :) pakuję ładnie (w małe pudełko w serduszka albo większe, ze wstążeczką w jednolitym kolorze ☺️)

1. Kwiaty 5ml - 110, 10ml - 210
czasem_ruda - Hej tagu #perfumy
Jako że Dzień Matki zbliża się, zapraszam po eleganck...

źródło: 1000093604

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 19.05.2026, 17:43:15 via Wykop
  • 1
@czasem_ruda: poproszę kwiaty 10ml
  • Odpowiedz
moskiii
moskiii
12.05.2026, 14:24:11
  • 1
Xerjoff Erba Gold 5,9/ml
szkło 5/10/20
wysyłka InpostMini/dpd

#rozbiorka #perfumy
moskiii - Xerjoff Erba Gold 5,9/ml 
szkło 5/10/20
wysyłka InpostMini/dpd

#rozbiorka ...

źródło: IMG_0311

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 12.05.2026, 20:27:42 via Wykop
  • 2
@moskiii: poproszę 20
  • Odpowiedz
lechiffre1
lechiffre1
07.05.2026, 17:02:13
  • 8
Elo, chętnie podzielę się mililitrami Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum 2024 w sportowej cenie - 1,80 zł/ml.
Z racji ceny leję od 20 ml, szkło 3 zł, wysyłka do dogadania. Dostępne ok. 80 ml, krótka lista poniżej.

Fragrantica
lechiffre1 - Elo, chętnie podzielę się mililitrami Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum...

źródło: 1000012417

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 07.05.2026, 17:33:33 via Wykop
  • 1
@lechiffre1: poproszę ile zostało :-)
  • Odpowiedz
blazko
blazko 06.05.2026, 18:25:53
  • 2
Mirku, który mnie nagoniłeś na IONQ - dziękuję. Ja jeszcze nie wysiadam.

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko
Autor
06.05.2026, 19:36:36 via Wykop
  • 0
@john_transvolta: ale tak już robię z btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka
wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka
05.05.2026, 14:20:37
  • 611
Baba poszła na spontaniczną randkę - demo malowania miniaturek w sklepie Warhammera i wróciła do domu z nowym hobby pożerającym duszę i pół budżetu (。◕‿‿◕。)

#wh40k #warhammer40k
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Baba poszła na spontaniczną randkę - demo malowan...

źródło: 1000004923

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 06.05.2026, 07:39:39 via Wykop
  • 2
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: super wygląda! Tymi figurkami się później gra w jakieś planszówki? Czy stawia na szafce?
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 04.05.2026, 22:04:02
  • 3
#gielda lol, ale jeb*o świeżo po IPO i wzroście 400%. W środę i piątek lecimy z IONQ, ciekawe gdzie
a.....u - #gielda lol, ale jeb*o świeżo po IPO i wzroście 400%. W środę i piątek leci...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 05.05.2026, 04:56:42 via Wykop
  • 0
@ajonku: dziękuję, że przypomniałeś o wynikach. Aktualnie mam 35% i się zastanawiam, czy nie sprzedać i znowu odkupić. Ostatnio po wynikach była pompa i sobie też małe kółeczko zrobiłem.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
01.05.2026, 09:10:53
  • 1027
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 01.05.2026, 19:36:59 via Wykop
  • 1
@troglodyta_erudyta: ja 10 lat bez alko i jarania:-) polecam, ale nie namawiam - każdy niech robi co chce, aby tylko nie krzywdził innych. Ja dziś 40 km z żoną na rowerku, teraz jacuzzi i sauna u znajomych. Jutro znowu rowerek i plaża. I dla mnie to jest majówka.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
22.04.2026, 14:58:56
  • 15
#meczennicyamd #gielda
Ja tylko powiem, że na dołku cłowym, rok temu, to AMD dało się brać po 80$.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
blazko
blazko 22.04.2026, 15:05:11 via Wykop
  • 0
@gonzo91: to ją sprzedałem PLTR po 154, którego kupiłem po 8,20 i nadal trzymam połowę ale tam już mm 21,24 średnia
  • Odpowiedz
blazko
blazko 22.04.2026, 17:50:44 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: myślałem, że chwalimy się co dało ładnie zarobić :-) a jeżeli chodzi o bańkę, to przynajmniej raz w tygodniu chyba na coś jest na WKPI. Ze swoimi orędownikami - kiedyś pan cyferka, ostatnio tomek. A jeżeli chodzi o sam PLTR ja nie planuję, więcej wchodzić ale co sobie teraz potrenowali i zebrali doświadczenie to ich. Tak jak dronami na Ukrainie, teraz chyba nie ma lepszych specjalistów.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
19.04.2026, 11:33:56
  • 17
#gielda
gonzo91 - #gielda

źródło: 18646

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
blazko
blazko 19.04.2026, 13:11:13 via Wykop
  • 0
@gonzo91: Unimot - mocno WKPI naganiał w przeszłości. Troszkę mi tego brakuje :-) teraz to tylko XTB praktycznie. A nie ukrywam, że dzięki Mirasom kwitu sporo wpadło
  • Odpowiedz
rozbojnikalibaba
rozbojnikalibaba
15.04.2026, 14:49:30
  • 4
IONQ co gna i się nie ogląda za siebie xd
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 15.04.2026, 15:47:22 via Wykop
  • 0
@rozbojnikalibaba: nooo - drugie kółko robię. Ale teraz część zostawiam do końca roku
  • Odpowiedz

303

Podejrzany o zabójstwo w Bystrzycy Kłodzkiej strzelał z karabinu AR-15 kal 5,5mm

Podejrzany o zabójstwo w Bystrzycy Kłodzkiej strzelał z karabinu AR-15 kal 5,5mm

Po kłótni osoby te rozdzieliły się, mężczyzna z psem wrócił on do domu, pozostawił zwierzę w domu a zabrał karabinek automatyczny Fedarm AR-15 kal. 5, 56 mm NATO, z którym poszedł ponownie na miasto, gdzie po raz drugi napotkał tych samych trzech mężczyzn.

Famine
z
gov.pl
dodany: 13.04.2026, 13:32:02
  • 423
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    bron
blazko
blazko 14.04.2026, 15:25:39 via Wykop
  • -6
Przecież to wygląda jakby poszedł do domu po karabin, aby wrócić i się zemścić. Chyba nikt dla bezpieczeństwa w Polsce nie chodzi z karabinem przy sobie. Nie ma co kombinować, poszedł tam z zamiarem użycia broni.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

t.....3
konto usunięte 05.04.2026, 20:16:50
  • 3
#gielda

https://blackwire.world/articles/global-fuel-crisis-rationing-iea-worst-history-april-2026.html

The World Runs Dry: Inside the Worst Energy Crisis in History as Nations Ration Fuel and Brace for a Devastating April
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 05.04.2026, 20:48:48 via Wykop
  • 1
@banzi: pamiętam, jak NVDA, TSLA. PLTR, AAPL kupowałem za jakieś śmieszne ceny, to na tagu pisali o końcu świata i że nikt nie będzie kupował kart graficznych i telefonów, bo będziemy zmuszeniu szukać jedzenia w śmietniku
  • Odpowiedz
blazko
blazko 06.04.2026, 08:01:48 via Wykop
  • 0
@tom-ek12333: nie tylko kupił, ale nawet kupuje. Dlatego mimo niskiego kursu dolara nadal mam na NVDA 117%, PLTR 523% a TSLA 61%. Myślę, że nie najgorzej. Na AAPL tylko 26% obrywaj mam zamiar najwięcej dokładać w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
05.04.2026, 04:12:35
  • 2173
Dorosłość jest wtedy, gdy kupisz sobie ps5 pro, napęd blu ray, pada edge, 2 gry i od tygodnia leży to wszystko nieodpakowane w kartonie, bo nie masz czasu się za to zabrać.
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko 05.04.2026, 20:31:46 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: trochę tak jest, ja nadrabiam zaległości. Gram The Last of Us i jest w pyte
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking