Mam takie przemyślenia.Gadalem ostatnio z kumplem z okręgówki który mówi że te mecze o wejście klasę wyżej to nie zawsze są takie czyste jakby się mogło wydawać.Mowi tak: grasz sobie w jakimś klubie ...zarabiasz powiedzmy średnia kasę a tu nagle mecz o wejście do wyższej ligi ,i nagle zdajesz sobie sprawę że po awansie wszystko się kończy bo co z tego jak awansujecie a i tak za chwilę prezes cie wymieni na
@moll: co do pracodawców to nie do końca rozumiem. Patrzę może przez pryzmat dużego korpo, wiadomo w januszexach jest inaczej w zależności od dobrodzieja. Nasz kodeks pracy wg mnie dość promuje macierzystwo. Masz rok urlopu, po powrocie, na rok możesz obniżyć etat i pracodawca nie może Ciebie zwolnić. Poza tym dodatkowy skrócony czas pracy na karmienie ( można to ciągnąć się facto kilka lat przez luke w przepisach). Urlop taacierzyński
Wołam @lubie-sernik - chłop się z babą rozstał i jedzie na dłuższy czas do azji płd-wsch, zachęćmy go do odwiedzenia jedynego na świecie zoo, w którym można obejrzeć zwierzęta, a później je zjeść albo do zwiedzenia słynnej góry kulen xD
@lubie-sernik: dziś o tym samym pomyślałem, jak napisałeś że masz bilet w 1 stronę do Bangkoku. Że to crossover na jaki nie zasługujemy, wizyta w patopoloni w kambo. Wszystko Ci Mirki wyjsania, jakie kultowe miejsca odwiedzić, ale lepiej na priv bo małpcin czyta wypok
#nieruchomosci #primemma #polska #bekazpisu to o czym wspominała postać znana nie jest niczym nowym, ale warto przypomnieć. Kibole Lechii Gdańsk w sposób zorganizowany wyłudzali od ludzi mieszkania. Niektórzy podostawali wyroki np. Paweł B., a niektórzy mieli mocniejsze plecy i zostali rezydentem pałacu w Warszawie.
@ContraventoFiero: i dlatego dostał poświadczenia bezpieczeństwa ( ͡°͜ʖ͡°) wydano mu je mimo negatywnej opinii funkcjonariuszy, które to szefostwo min Waclawek zignorowało .
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100% zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze: 1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków 2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
@siodemkaxx: bez spiny, pytam po prostu. Próbowałeś ubezpieczyć i masz potwierdzenie, że ubezpieczalnia odmówiła? Temat byłby ciekawy dla mediów, pewnie pociągną.
@siodemkaxx: to dlaczego nie kręcicie gownoburzy, PSL czy ktoś się zainteresuje. PZU to w końcu "państwowy" ubezpieczyciel i pewnie by można było na nich coś wymóc. Składałem wniosek, co prawda nie o ubezpieczenie rolnicze, lecz widziałem też formularz na stronie dot rolników. Złożyć niech odmówią a nie, że Pani w agencji w Grójcu powiedziała że nie. To odmowa wykonania usługi która mają w ofercie. Czemu nie kręcisz Małysza w tej
@thisismaddnes: powodzenia życzę i trzymam kciuki. Jak czytam takie historie, to często przypominam sobie, jak chce się napić piwka lub pięciu wieczorem, że może jednak nie dziś. Zrezygnować do zera pewnie nie zrezygnuje, lecz staram się bardziej ograniczać, nie pić w tygodniu a w weekend zamiast 5 wypić 2. Powodzenia!
@Hissis: Zawsze mnie to ciekawi, skąd to określenie reżim kijowski, czemu ludzie tak uważają/używają go. Jesteś wg tego co piszesz obiektywny, nie jesteś propagandysta etc, więc wyjaśnij, co znaczy to określenie i dlaczego uważasz ukraińskie władze za reżim, bez spiny, ciekawy jestem. Lubię wyjść po prostu poza swoją bańkę i poznać zdanie innych.
@Hissis: to trochę nieprezycyjnie się wypowiedziałes, albo ja źle zrozumiałem. Mówiłeś o azylantach w innych krajach, że ich nachodzą służby więc zrozumiałem, że albo służby państwa które dało azyl, albo ukraińskie - co mnie zdziwiło, co robi przykładowo SBU w np Niemczech, dlatego dopytalem, lecz teraz rozumiem. Twoich znajomych, którzy są poza granicami kraju, służby ukraińskie nachodzą w ich domach/ miejscach zameldowania/ zamieszkania, tak? Jest to ostatni adres pod którym
@Hissis: właśnie dlatego pytałem, bo wydało mi się absurdalne, że SBU nachodzi azylantów, a tak zrozumiałem Twoja wypowiedź, mówiąca iż masz kumpli azylantów i ich nachodzą służby w ich domach. Nie powiedziałeś, że przychodzą po nich do ich miejsca zamieszkania/zameldowania na Ukrainie. Znam definicje i dalej nie rozumiem dlaczego określasz rządy na Ukrainie jako reżimowe. Są w stanie wojny, jest powszechny obowiązek obrony, a jedyny argument za tym że to
Czwartek, pora na przegląd uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ostatnich 7 dni. Przeglądy zamieszczam cyklicznie pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski
rosjanie narzekają, że majówka jeszcze się nie zaczęła, a Ukraina już odpaliła im największego grilla w historii. W Tuapse dymią tak mocno, że kiełbasę można wędzić prosto z balkonu w Soczi, tylko że ta kiełbasa ma dziwny posmak ropy.
Intensywność ataków przytłacza. Gdyby rok temu Ukraina w ciągu miesiąca uderzyła tyle
@y0da: dokładnie tak jest. Też tak uważam. Robią piwa z niskim ekstraktem ale maksymalna ilością alkoholu z tego ekstraktu. Jak wypijesz np 2 piwa o Plato 14 i alko 5 to czujesz się pełnym a jak będą to 11 Plato i alko 5.5 to nie ma takiego uczucia pełności. Im p--o ma większy ekstrakt tym bardziej jest sycące. Dla koncernów najlepiej by była to mocno schlodzona woda z dużą ilością
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #swiat #zelenski #kanada
źródło: 1000017826
Pobierz