Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
michal_0107
michal_0107

michal_0107

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6395
  • Znaleziska 947
  • Mikroblog 5448
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 288
Mikuuuus
Mikuuuus
7 godz. i 31 min temu
  • 8
🇺🇦🇨🇦
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #swiat #zelenski #kanada
Mikuuuus - 🇺🇦🇨🇦
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna ...

źródło: 1000017826

Pobierz
Mikuuuus - 🇺🇦🇨🇦
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 4 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Plonacawyplata: powiesz coś więcej? Ciekawy wątek, a nie śledzę sytuacji społeczno -politycznej w Kanadzie
  • Odpowiedz
Capitanero
Capitanero
Capitanero
01.06.2026, 03:57:27
  • 9
Mam takie przemyślenia.Gadalem ostatnio z kumplem z okręgówki który mówi że te mecze o wejście klasę wyżej to nie zawsze są takie czyste jakby się mogło wydawać.Mowi tak: grasz sobie w jakimś klubie ...zarabiasz powiedzmy średnia kasę a tu nagle mecz o wejście do wyższej ligi ,i nagle zdajesz sobie sprawę że po awansie wszystko się kończy bo co z tego jak awansujecie a i tak za chwilę prezes cie wymieni na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 01.06.2026, 06:29:26 via Wykop
  • 7
@Capitanero: popatrzcie sobie na Flotę Świnoujście w latach 2010-2020 w 1 lidze xD
  • Odpowiedz
moll
moll
31.05.2026, 07:38:56
  • 32
918 + 1 = 919

Tytuł: Maryja Matka Nadziei
Autor: Bożena Maria Hanusiak
Gatunek: religia
Ocena: 5/10
moll - 918 + 1 = 919

Tytuł: Maryja Matka Nadziei
Autor: Bożena Maria Hanusiak
Gatune...

źródło: 1271046-170x243

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 31.05.2026, 09:19:28 via Wykop
  • 4
@moll: nie wiedziałem że Ty taka religijna :)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.05.2026, 01:10:49
  • 13
Mame pacz co umiem
wfyokyga - Mame pacz co umiem

źródło: temp_file7934700118889554263

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 22.05.2026, 06:13:51 via Wykop
  • 0
@wfyokyga: mnie to ciekawi daszka czy ty tak kijów w 3 dni umiesz zająć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moll
moll
21.05.2026, 05:33:01
  • 137
868 + 1 = 869

Tytuł: Depopulacja. Polska i świat w obliczu katastrofy demograficznej
Autor: Radomir Nowakowski
Gatunek: popularnonaukowa
Ocena: 8/10
moll - 868 + 1 = 869

Tytuł: Depopulacja. Polska i świat w obliczu katastrofy demogra...

źródło: 1157122-352x500

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 21.05.2026, 09:06:28 via Wykop
  • 3
@moll: co do pracodawców to nie do końca rozumiem. Patrzę może przez pryzmat dużego korpo, wiadomo w januszexach jest inaczej w zależności od dobrodzieja. Nasz kodeks pracy wg mnie dość promuje macierzystwo. Masz rok urlopu, po powrocie, na rok możesz obniżyć etat i pracodawca nie może Ciebie zwolnić. Poza tym dodatkowy skrócony czas pracy na karmienie ( można to ciągnąć się facto kilka lat przez luke w przepisach). Urlop taacierzyński
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 21.05.2026, 13:30:12 via Wykop
  • 1
@moll: masz rację.
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
20.05.2026, 13:56:05
  • 60
Wołam @lubie-sernik - chłop się z babą rozstał i jedzie na dłuższy czas do azji płd-wsch, zachęćmy go do odwiedzenia jedynego na świecie zoo, w którym można obejrzeć zwierzęta, a później je zjeść albo do zwiedzenia słynnej góry kulen xD

#raportzpanstwasrodka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 20.05.2026, 17:23:57 via Wykop
  • 3
@lubie-sernik: dziś o tym samym pomyślałem, jak napisałeś że masz bilet w 1 stronę do Bangkoku. Że to crossover na jaki nie zasługujemy, wizyta w patopoloni w kambo. Wszystko Ci Mirki wyjsania, jakie kultowe miejsca odwiedzić, ale lepiej na priv bo małpcin czyta wypok
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 20.05.2026, 21:10:17 via Wykop
  • 2
@lubie-sernik: dlatego relacje zrobić z opóźnieniem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
16.05.2026, 04:58:43
  • 48
16 maja - sobota - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽

🇵🇱 Ekstraklasa- CANAL+ Sport 3
14:45 - Motor Lublin -
mmmMMM - 16 maja - sobota - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽

🇵🇱 Ekstrakla...

źródło: 16.05

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 16.05.2026, 07:51:46 via Wykop
  • 0
@mmm_MMM: Cracovia musisz ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
archi999
archi999
archi999
05.05.2026, 15:51:19
  • 198
Cześć! Różowa potrzebuje ankiet do pracy magisterskiej więc #rozdajo 50zł dla plusujących (ʘ‿ʘ)

Serdecznie Proszę o wypełnienie szybkiej ankiety - temat na wykopie wszystkim bardzo bliski czyli o chęci posiadania dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszil9kzYVkpBqr9mVXGGNKbiKd29Ub9-VmOVCEAnE37639A/viewform?usp=publish-editor&usp=embed_facebook

Losowanie w piątek o 20:00. Dzięki za pomoc!
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 05.05.2026, 17:43:05 via Wykop
  • 0
@archi999: poszlo
michal_0107 - @archi999: poszlo

źródło: 1000092200

Pobierz
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
05.05.2026, 06:03:49
  • 19
#nieruchomosci #primemma #polska #bekazpisu to o czym wspominała postać znana nie jest niczym nowym, ale warto przypomnieć. Kibole Lechii Gdańsk w sposób zorganizowany wyłudzali od ludzi mieszkania. Niektórzy podostawali wyroki np. Paweł B., a niektórzy mieli mocniejsze plecy i zostali rezydentem pałacu w Warszawie.
Wielka-Polska-Betonowa - #nieruchomosci #primemma #polska #bekazpisu to o czym wspomi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 05.05.2026, 07:56:36 via Wykop
  • 1
@ContraventoFiero: i dlatego dostał poświadczenia bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydano mu je mimo negatywnej opinii funkcjonariuszy, które to szefostwo min Waclawek zignorowało .
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
05.05.2026, 07:03:17
  • 24
Soothsayer

źródło: 1000004033

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 05.05.2026, 07:49:48 via Wykop
  • 1
@Rondpoint: PGR to nie powinny być czworaki? Tu jedno piętro za dużo xD
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 30.04.2026, 10:37:21 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: bez spiny, pytam po prostu. Próbowałeś ubezpieczyć i masz potwierdzenie, że ubezpieczalnia odmówiła? Temat byłby ciekawy dla mediów, pewnie pociągną.
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 30.04.2026, 11:31:56 via Wykop
  • 1
@siodemkaxx: to dlaczego nie kręcicie gownoburzy, PSL czy ktoś się zainteresuje. PZU to w końcu "państwowy" ubezpieczyciel i pewnie by można było na nich coś wymóc. Składałem wniosek, co prawda nie o ubezpieczenie rolnicze, lecz widziałem też formularz na stronie dot rolników. Złożyć niech odmówią a nie, że Pani w agencji w Grójcu powiedziała że nie. To odmowa wykonania usługi która mają w ofercie. Czemu nie kręcisz Małysza w tej
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 30.04.2026, 11:32:46 via Wykop
  • 0
@JacekBalcerzak: on twierdzi, że mu cyt słownie odmówili xD
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 30.04.2026, 11:33:44 via Wykop
  • 0
@alteron: pytałem go o to i twierdzi, że mu słownie odmówili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes
30.04.2026, 07:38:13
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 30.04.2026, 11:03:47 via Wykop
  • 2
@thisismaddnes: powodzenia życzę i trzymam kciuki. Jak czytam takie historie, to często przypominam sobie, jak chce się napić piwka lub pięciu wieczorem, że może jednak nie dziś. Zrezygnować do zera pewnie nie zrezygnuje, lecz staram się bardziej ograniczać, nie pić w tygodniu a w weekend zamiast 5 wypić 2. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Manioza
Manioza
29.04.2026, 17:48:26
  • 548
DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! #polityka #ukraina
Manioza - DONALD TRUMP! DONALD TRUMP!  #polityka #ukraina

źródło: 1000016784

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 29.04.2026, 19:52:05 via Wykop
  • 7
@Hissis: Zawsze mnie to ciekawi, skąd to określenie reżim kijowski, czemu ludzie tak uważają/używają go. Jesteś wg tego co piszesz obiektywny, nie jesteś propagandysta etc, więc wyjaśnij, co znaczy to określenie i dlaczego uważasz ukraińskie władze za reżim, bez spiny, ciekawy jestem. Lubię wyjść po prostu poza swoją bańkę i poznać zdanie innych.
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 29.04.2026, 20:19:53 via Wykop
  • 4
@Hissis: ok, rozumiem, że ich nachodzą służby np będąc w Niemczech? I są to służby jak rozumiem ukraińskie?
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 29.04.2026, 21:15:00 via Wykop
  • 1
@Hissis: to trochę nieprezycyjnie się wypowiedziałes, albo ja źle zrozumiałem. Mówiłeś o azylantach w innych krajach, że ich nachodzą służby więc zrozumiałem, że albo służby państwa które dało azyl, albo ukraińskie - co mnie zdziwiło, co robi przykładowo SBU w np Niemczech, dlatego dopytalem, lecz teraz rozumiem.
Twoich znajomych, którzy są poza granicami kraju, służby ukraińskie nachodzą w ich domach/ miejscach zameldowania/ zamieszkania, tak? Jest to ostatni adres pod którym
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 30.04.2026, 08:30:24 via Wykop
  • 1
@Hissis: właśnie dlatego pytałem, bo wydało mi się absurdalne, że SBU nachodzi azylantów, a tak zrozumiałem Twoja wypowiedź, mówiąca iż masz kumpli azylantów i ich nachodzą służby w ich domach. Nie powiedziałeś, że przychodzą po nich do ich miejsca zamieszkania/zameldowania na Ukrainie. Znam definicje i dalej nie rozumiem dlaczego określasz rządy na Ukrainie jako reżimowe. Są w stanie wojny, jest powszechny obowiązek obrony, a jedyny argument za tym że to
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
28.04.2026, 07:45:23
  • 23
#gielda swego czasu ktoś tu naganial na military group, stwierdziłem wtedy, że kupię za jakieś grosze, by sprawdzić ile bym stracił xd

No efekt fajny.
nieumieminwestowac - #gielda swego czasu ktoś tu naganial na military group, stwierdz...

źródło: 1000007563

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 28.04.2026, 09:53:00 via Wykop
  • 0
@wonski: @nie_umiem_inwestowac czy co Panowie, teraz to po same kulen można wchodzić, dołek jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann
25.04.2026, 20:04:29
  • 4
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4454

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 26.04.2026, 20:26:19 via Wykop
  • 1
@Klotzmann: kiełbasa w płynie
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann
18.04.2026, 18:54:56
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4387

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 23.04.2026, 13:43:54 via Wykop
  • 0
@Klotzmann: mam je w lodówce, dobre?
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
23.04.2026, 06:23:59
  • 216
Czwartek, pora na przegląd uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ostatnich 7 dni. Przeglądy zamieszczam cyklicznie pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

rosjanie narzekają, że majówka jeszcze się nie zaczęła, a Ukraina już odpaliła im największego grilla w historii. W Tuapse dymią tak mocno, że kiełbasę można wędzić prosto z balkonu w Soczi, tylko że ta kiełbasa ma dziwny posmak ropy.

Intensywność ataków przytłacza. Gdyby rok temu Ukraina w ciągu miesiąca uderzyła tyle
dqdq1 - Czwartek, pora na przegląd uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ost...

źródło: ataki 16-22-04 2026

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 23.04.2026, 11:16:42 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
l3gend
l3gend
23.04.2026, 04:26:35
  • 348
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_0107
michal_0107
michal_0107 23.04.2026, 10:08:43 via Wykop
  • 0
@klintoniusz: 14 01 2027
  • Odpowiedz
michal_0107
michal_0107
michal_0107 23.04.2026, 10:20:43 via Wykop
  • 1
@y0da: dokładnie tak jest. Też tak uważam. Robią piwa z niskim ekstraktem ale maksymalna ilością alkoholu z tego ekstraktu. Jak wypijesz np 2 piwa o Plato 14 i alko 5 to czujesz się pełnym a jak będą to 11 Plato i alko 5.5 to nie ma takiego uczucia pełności. Im p--o ma większy ekstrakt tym bardziej jest sycące. Dla koncernów najlepiej by była to mocno schlodzona woda z dużą ilością
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking