Hej,
internet światłowodowy w domu wykorzystuje do pracy zdalnej oraz streamingów (seriale, filmy), wszystko po wifi Nic więcej.

Aktualnie mam prędkości 400 mb/s i czasem się wkurzam jak głupiego filmu na yt nie moge płynnie przewijać czy dłuższą chwile czekać na załadowanie serialu (tak wiem, realny problemy) czy podczas spotkania się coś przytnie. Pobieranie plików też do najszybszych nie należy.

Zapytałem o ofertę upgreadu i taką wycenę dostałem.
ATAT-2 - Hej, 
internet światłowodowy w domu wykorzystuje do pracy zdalnej oraz strea...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To przymulanie yt które widzisz, to pewnie przez adblocka, a yt z nim walczy w taki sposób, że przymula - w lewej na dole nawet pokazuje info, że coś jest nie tak xD


@sirgorn: na youtube nawet jak nie masz adblocka to i tak zamula. Youtube to największa padlina naszych czasów, nie dość że 1080p wygląda gorzej często niż 720p to jeszcze ograniczają transfer użytkownikom bez premium.
  • Odpowiedz
Czytając o pewnej sprawie wyjątkowo byłem za giga korporacją. Nescape Navigator był płatną przeglądarką, a Microsoft udostępnił za darmo InternetExplorer i za to był kwik płatnej konkurencji. Mimo, że może to było zagranie monopolistyczne to było na kożyść użytkownika.

#technologia #informatyka #windows #internet
PistacjowyPonczek - Czytając o pewnej sprawie wyjątkowo byłem za giga korporacją. Nes...

źródło: browsers-98

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: no to nowszy router wifi obsługujący pasmo 5GHz to dobry pomysł, ale zasięg w ogrodzie niekoniecznie poprawi. No i skonfigurować go też trzeba umieć albo komuś to zlecić.
  • Odpowiedz
Dlaczego w Polsce nie mozemy miec fajnych rzeczy part 2137

Przypomnial mi sie serwis odsiebie.com Pamietam, ze w okolicach 2008 roku to byl hit. Wszystko tam bylo do sciagniecia bez limitow czy premium. Zrobil sie szum, strone zamknieto, Policja sobie wreczyla medale, za swietnie wykonana prace na zlecenie tych wszystkich organizacji broniacych praw autorskich. A skonczylo sie to tak:

Właścicielom serwisu postawiono zarzuty pomocnictwa w nielegalnym utrwalaniu i rozpowszechnianiu filmów, nagrań i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tanebau: paser też odpowiada karnie, mimo że nie on ukradł.

Again - sprzedaj mieszkanie, stwórz film albo gre i udostępniaj, wtedy będą fajne rzeczy w Polsce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Tak sobie myśle czy nie zwolnić sobie internetu z 200mb/s na 100mb/s.
Gierek nie pobieram już, mało co gram, YouTube i oglądanie streamów. W domu jedynie 3 telefony + komputer i TV także myśle, że 100mb/s by wystarczyło.
Znowu by było 60zł a nie 70zł miesięcznie za internet taniej i nie wiem czy jest sens.

#przegryw #informatyka #internet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ev3r nie przekonałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popatrzę jeszcze inne oferty bo za 200mb/s download (wysyłanie mnie nie interesuje) płace 70zł a chyba w innych sieciach za taki światłowód bym płacił taniej
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: też straciłem moje pierwsze konto do poczty, a szkoda bo udało się założyć z imieniem i nazwiskiem w nazwie jak na cywilizowanego człowieka przystało. później to musiałem się zadowolić nazwą typu "c-------a11" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ipkis123: tak ludzie się burzą a tiktok calkiem nisko, wiec nie jest źle. Poza tym ciekawi mnie skąd mają te dane. zapytali się ich, czy inwigilują dzieci? O ile mi się wydaje, jest to nielegalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co to zrobić by poprawić zasięg WIFI na 1 piętrze?

Internet światłowodowy 100 Mbps z inea. Dom piętrowy, mało sąsiadów z WIFI. Na patrzerze router NOKIA G-240W-C ze zintegrowanym ONT. Na 1 piętrze słaby zasięg wifi i myślę co to zrobić. Na szczęście jest pociągnięta skrętka na 1 piętro.

Myślałem nad tym, by na 1 piętrze dołożyć Cudy WR3000S, ale czy to się sprawdzi? Słyszałem, że lepiej jest mieć mesh, no ale ten
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach