Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dawid110d

dawid110d

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 141788
  • Znaleziska 59469
  • Mikroblog 82319
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 95
Przemas129
Przemas129
Przemas129
04.06.2026, 14:51:54
  • 0
#mietczynski ten znowu w tej kuchni się zasiedział..
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 04.06.2026, 16:40:14 via Android
  • 0
@Przemas129: Robi to co polubił
  • Odpowiedz
Skowyrny_Johnny
Skowyrny_Johnny
01.06.2026, 20:38:06
  • 0
Też zauważyliście, że się trochę pogorszyło? Wcześniej ciągle wpadały jakieś extra ułamki, cashbacki i nagrody, a od kilku miesięcy kompletnie nic nie wpada. #zen
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 02.06.2026, 08:59:04 via Wykop
  • 0
@Skowyrny_Johnny: No wręcz odwrotnie, od jakiegoś miesiąca wpadają mi dodatkowe odłamki przy płatnościach co chwilę prawie i nie ma tu żadnego znaczenia kwota transakcji. Wiadomo, jak zacząłem się w to bawić w sierpniu 2025 to wtedy przy płatności powyżej 1k prawie zawsze kamień wypadł, a teraz jedynie raczej odłamki.
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
19.05.2026, 08:39:42
  • 1
Najnowsza aktualizacja do Samsung Galaxy dodaje obsługę AirDropa i nawet działa.

#android #airdrop #samsung
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 19.05.2026, 09:15:30 via Wykop
  • 0
@TheDziobaker: Jak to się dokładnie nazywa w panelu udostępniania? AirDrop? Bo nie widzę niczego takiego po ostatniej aktualizacji.
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d 19.05.2026, 10:47:20 via Wykop
  • 0
@TheDziobaker: Czaję, czyli to idzie przez Quick Share. Mam już.
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
16.05.2026, 06:41:31
  • 0
Dyson v12, nie kupujcie tego gówna, s--------ł się miesiąc po gwarancji. Teraz muszę wymienić kondensatory, przy okazji psując coś innego i będę musiał wymienić cały silnik.
#odkurzacz #dyson #sprzatajzwykopem #mieszkanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 16.05.2026, 09:05:15 via Android
  • 0
@ulegly: 22.05 mija mi gwarancja, czekam więc aż się z----e (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
TragiKomediant
TragiKomediant
30.03.2026, 07:49:27
  • 0
Korzystał ktoś z usługi odbioru mieszkania w #rzeszow ?
Macie jakichś polecanych fachowców?

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 30.03.2026, 12:13:11 via Wykop
  • 2
@TragiKomediant: U mnie również AM Dominvest odbierał mieszkanie ~5 lat temu. Bardzo dobre podejście znalazł z 3-4 rzeczy, które deweloper miał poprawić.
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator
28.03.2026, 17:12:54
  • 1
#awanturaokase Apollinowi były akurat Pytyjskie. Posejdon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 28.03.2026, 17:13:25 via Android
  • 0
@Ultimator: no przecież to oczywiste było
  • Odpowiedz
Czochrany
Czochrany
26.03.2026, 11:58:23
  • 2
Uwaga, robię małe #rozdajo z #zen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedna zasada:
Nie dostałeś nigdy kamyka od innego użytkownika Zen? Napisz do mnie.
Otrzymasz 2 EUR. Do rozdania mam 9 kamieni. 9 osób. Kto pierwszy ten lepszy.
Czochrany - Uwaga, robię małe #rozdajo z #zen  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedna zasada:
Nie dostałeś...

źródło: 1000036842

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 27.03.2026, 14:15:29 via Wykop
  • 0
Co to za jakaś krzywa akcja i fejkowe komentarze? xD @LetMeTake przecież Ty na pepper często piszesz odnośnie zena i miałeś już tam konto od dawna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d 27.03.2026, 14:22:26 via Wykop
  • 0
@Czochrany: Chodzi mi o ten twój warunek, że chcesz wysłać tylko osobom co nigdy nie dostały kamyka. Ta osoba co wymieniłem wyżej na 100% dostała już kiedyś kamyk i to nie jeden xD
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d 17.03.2026, 11:41:26
  • 1
Też tak macie, że np. przy logowaniu do banku nie możecie zapamiętać urządzenia? Ja co każde odpalenie brave muszę na nowo wpisywać kod potwierdzający do logowania z banku, bo wykrywa jako nowe urządzenie. Da się to jakoś ogarnąć?

#brave #przegladarki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sakaton
Sakaton
11.03.2026, 15:23:23
  • 8
Wisłokostrada się chyba w google maps pojawiła bo pierwszy raz na powrocie z pracy nią jadę. Jaki cel miało puszczenie takiego ruchu na już ledwo wyrabiające skrzyżowanie nie mam pojęcia ale miło się stoi w nowym korku XD. Komunikacyjnie to miasto jest do zaorania już nie wspomnę że nowe rondo dwupasmowe jest zaprojektowane w klasycznym rzeszowskim stylu bez podziałów pasów co przy takim ruchu jest niebezpieczne.
#rzeszow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 11.03.2026, 17:38:06 via Android
  • 3
@Sakaton: Rzeszów to jest jakiś p----------y pod kątem tych rond... ja nie wiem dlaczego tak ułomnie podchodzą do tych oznakowań na rondzie i nie robią nigdy turbinowych albo nawet nie zrobią zwyklych linii. Do tej turbiny na rondzie pobitno to też się zabierają jak pies do jeża od chyba 10 lat
  • Odpowiedz

844

Po 2 latach pracy wydałem swoją pierwszą grę na Steam

Po 2 latach pracy wydałem swoją pierwszą grę na Steam

Cześć wszystkim! W końcu, po niecałych dwóch latach pracy, udało mi się samemu wydać moją pierwszą grę o nazwie DreiFrame na Steam! Jest to gra typu Metroidvania w starej, pikselowej oprawie graficzne, z mechaniką inspirowaną grą Hollow Knight.

mrdronem
z
wykop.pl
dodany: 11.03.2026, 11:35:20
  • 181
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    rozdajo
dawid110d
dawid110d 11.03.2026, 13:34:37 via Wykop
  • 53
@7uras: Bo grę robiło zagraniczne studio? A nie, przepraszam (ʘ‿ʘ)

441

Skażone mleko, wysypka, wymioty. Rodzice zbulwersowani

Skażone mleko, wysypka, wymioty. Rodzice zbulwersowani

W materiale interwencji omawiana jest sytuacja skażonego mleka modyfikowanego w od nestle półproduktem z Chin. Pod koniec pada ciekawy pomysł wysyłania alertów sms. Ciekawe co by to sprawiło

Helix
z
youtube.com
dodany: 22.02.2026, 00:40:31
  • 104
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    nestle
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
dawid110d
dawid110d 23.02.2026, 13:55:22 via Wykop
  • -1
@bachus: o, spoko, przetestuję. Ciekawe jak z systematycznością aktualizacji produktów, bo jak kiedyś używałem innej aplikacji to działała bardzo w kratkę
AndresIniesta
AndresIniesta
12.02.2026, 17:41:20
  • 0
Hej rzeszowskie Mirki, dostałem ostatnio w ryj wypowiedzeniem w pracy i mam czas żeby odwiedzić największe polskie miasta w których nigdy nie byłem. Co jest wartego zobaczenia w waszym mieście oprócz muzeum dobranocek i zjedzenia pizzy Spicy Joe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzeszow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 12.02.2026, 18:41:03 via Android
  • 2
@AndresIniesta: Ja to polecam Ci się dobrze najeść - najpierw na przystawkę idziesz na pizze do Molto albo Nobo, potem na główne danie śmigasz do Czarnego Wilka albo do Doner Spota na kebaba w tortilli. No a deser to może Tibiliso gdzie opierdzielisz dobre chinkali.
No i jak już tak porządnie się najesz to możesz śmiało jechać dalej, czy to w Bieszczady czy też w Pieniny (ʘ‿ʘ
  • Odpowiedz
onionhero
onionhero
12.02.2026, 07:35:32
  • 2
W #rzeszow jedna "pączkarnia" otworzyła się dla klientów już o 2 w nocy.
Czaicie, że już o tej godzinie była kolejka, a o 6 rano zostali bez pączków? XD

Dzień świra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 12.02.2026, 09:03:26 via Wykop
  • 0
@onionhero: Cóż to za kraftowa pączkarnia?
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d 12.02.2026, 12:31:55 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
presburger
presburger
presburger
10.02.2026, 07:41:02
  • 0
czy jak mialem zajecie na koncie za oplaty za smieci (firmowe, miejskie) lub niezaplacony podatek dochodowy (kiedys zapomnialem zaplacic 1 miesiac i us sam z konta zdjął) to jestem w bik?

#bik #banki #kredyt #kredythipoteczny #dlugi #wlasnafirma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 10.02.2026, 08:57:34 via Android
  • 1
@presburger: Najprościej jak sam sprawdzisz na koncie BIK
  • Odpowiedz
mk321
mk321
25.01.2026, 16:07:22
  • 0
#vobis #zadbano #samsung

Zwracał ktoś telewizor lub inny duży sprzęt w Vobis?

Chcę zwrócić tv 65 cali. Vobis jedynie co to każe zwrócić na adres i nie mówi jak. Zwykły kurier tego nie weźmie, bo za duża paczka. Ze sklepu dostarczyło Zadbano, ale na stronie nic nie mają (wygląda jak współpraca między firmami a nie dla indywidualnych klientów).
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d 26.01.2026, 08:40:12 via Wykop
  • 1
@mk321: Zapytaj po prostu w Vobis jak możesz im to odesłać
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d 22.01.2026, 06:10:14
  • 1
Czyli jak mam podpiętą pod gmail pocztę z interii to przestanie to działać? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Jest jakiś sposób na obejście tego?

#gmail #pocztaelektroniczna #google #mail #informatyka
dawid110d - Czyli jak mam podpiętą pod gmail pocztę z interii to przestanie to działa...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 06:36:10 via Wykop
  • 2
@kidi1: Od x lat mam zrobione tak, że maile z interii przychodzą mi na gmail. Dzięki temu nie muszę w ogóle wchodzić osobno na interię i sprawdzać tam poczty.

@CzaikaRuchaika wymagają do tego konta premium (ʘ‿ʘ)
"Opcja dostępna dla adresów w serwisie Interia.pl. Przekieruj na dowolny adres, po aktywacji usługi PocztaPRO"

@odysjestem Tak jak wyżej, przekierowanie na inne konta pocztowe jest u nich
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 06:40:10 via Wykop
  • 1
@CzaikaRuchaika: No właśnie odpada, nie lubię i nie jestem przyzwyczajony do tych programów pocztowych...
Widzę, że interia chce za to konto PRO 17.39 zł na rok, także w sumie żaden pieniądz, ale sam fakt płacenia aby przekierować pocztę to trochę "XD".
dawid110d - @CzaikaRuchaika: No właśnie odpada, nie lubię i nie jestem przyzwyczajony...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 07:00:19 via Wykop
  • 0
@CzaikaRuchaika: Już nie wiem ile lat się za to zabieram, ale był to mój pierwszy mail założony chyba w 2005 roku i mam mnóstwo kont w różnych serwisach pod tym mailem. Jak zobaczę jakiegoś maila z interii związanego z jakąś stroną to wchodzę i zmieniam tam już na gmail, ale nie wiem ile jeszcze takich serwisów zostało do poprawienia
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 08:02:53 via Wykop
  • 0
@jednorazowka: W jaki sposób? Ponieważ nie widzę takiej opcji po stronie interii i jest jedynie opcja przekierowania, ale tak jak wspomniałem wyżej - opcja ta jest dodatkowo płatna.
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 08:12:20 via Wykop
  • 0
@jednorazowka: No tak, tylko to dotyczy konfiguracji programu pocztowego, a niestety u mnie taka opcja odpada.
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 08:33:34 via Wykop
  • 0
@jednorazowka: Chyba nie doczytałeś czego dotyczy wątek. Dokładnie tego samego co jest opisane w pierwszym akapicie w twoim linku:

Ważne: od stycznia 2026 r. nie będzie można używać Gmailify na innych kontach e-mail. Więcej informacji o nadchodzących zmianach w obsłudze Gmailify i protokołu POP w Gmailu
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
Autor
22.01.2026, 08:53:03 via Wykop
  • 0
@jednorazowka: ooo, faktycznie, tego nie widziałem. Dodałem to konto interii na telefonie i zobaczymy, ale niby powinno zaciągać maile z tamtego konta na gmaila. Dziwne tylko, że można to ogarnąć jedynie na telefonie, a na przeglądarce już nie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >

Dawid

  • .
  • Rzeszów

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 10.11.2023

    Komentator
  • VIP
    od 25.10.2015

    VIP
  • Kałasznikow
    od 31.05.2015

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 21.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.08.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking