Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ArtoWski

ArtoWski

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4756
  • Znaleziska 2491
  • Mikroblog 2265
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
CukryNyskie
CukryNyskie
22 godz. i 23 min temu
  • 318
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 18 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@CukryNyskie: nie mam czasu tego czytać
  • Odpowiedz

1233

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 15:47:12
  • 749
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
ArtoWski
ArtoWski 20 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@andrzejdragan: bzdury Panie Profesorze. Uwielbiam Pana wypowiedzi i wiem, że nie jestem jedyny. Szczególnie długie wywiady

1110

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Radni Głogowa z Koalicji Obywatelskiej i Klubu Radnych Rafaela Rokaszewicza wyrazili zgodę na sprzedaż działki z ogromną bonifikatą. Teren wyceniony na ponad 1,3 miliona złotych Kościół Chrześcijan Baptystów będzie mógł nabyć za 134 złote. Zdaniem radnych opozycji to niegospodarność.

Bobito
z
miedziowe.pl
dodany: przedwczoraj, 10:27:11
  • 119
  • #
    polityka
  • #
    glogow
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
ArtoWski
ArtoWski wczoraj, 01:19:37 via Wykop
  • 4
@yahone: za pisu takie rzeczy były nonstop. Kościół bardzo dużo zyskał za pisu. Za KO miało być inaczej XD
Lardor
Lardor
przedwczoraj, 05:44:31
  • 316
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski przedwczoraj, 10:12:16 via Wykop
  • 1
@Lardor: widac, ze siedzi z jakas laska. On przypadkiem nie ma żony? XD
  • Odpowiedz

81

MAZUREK: TUSK GRAŁ Z ZEŁEŃSKIM

MAZUREK: TUSK GRAŁ Z ZEŁEŃSKIM

Piramidalna arogancja Wołodymyra Zełenskiego wybucha. Prezydent Ukrainy obraził się na Polskę i nie przyjedzie do Gdańska na konferencję poświęconą odbudowie Ukrainy. Ten cios jest rewanżem za to, że odebraliśmy mu Order Orła Białego. Zełenski najpierw zlekceważył to odznaczenie, a później obraził p

Aggressive_Perfector
z
youtube.com
dodany: 23.06.2026, 16:52:34
  • 32
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
ArtoWski
ArtoWski 23.06.2026, 18:25:59 via Wykop
  • -5
Kanal Ziobro
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
23.06.2026, 13:16:24
  • 230
#ukraina #rosja #wojna #militaria #polska #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #pis #dobrazmiana

Jak masz głupiutkich doradców w krótkich spodenkach to dochodzi do takich właśnie blamaży... Pan Sutener się ze sztangą sam zakiwał XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #militaria #polska #polityka #bekazpisu #bekazlewactw...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 23.06.2026, 17:09:35 via Wykop
  • 0
@KIaudik: a emeryci odprowadzają dochodowy. Polska w pigułce i tyle
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 03:12:50
  • 421
Obwód moskiewski (Rosja)

Państwo terrorystyczne płonie🔥🔥🔥 Oglądać do końca #rosjaplonie
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Państwo terrorystyczne płonie🔥🔥🔥 Oglądać do ...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 18.06.2026, 09:23:26 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: może wreszcie zaczną protestować przeciwko wojnie..?
  • Odpowiedz

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
ArtoWski
ArtoWski 16.06.2026, 12:19:27 via Wykop
  • 1
@elekrytyk_eppo: tak sobie właśnie wyobrażam klientów tych chińskich marek. Ważne, że wóz duży i WYGLĄDA PREMIUM. Co z tego, że te samochody jedyne co robią dobrze, to jadą na wprost (i to też nie zawsze - przykład ściągające, fabrycznie krzywe omody). Typ zamiast zamowic lawete i odstawić auto do serwisu, to na wykop przyszedł płakać. Było kupić renault - tam jest opcja Assistance do serwisu w standardzie. Można też kupić
_TiniMini_
_TiniMini_
10.06.2026, 06:36:55
  • 45
Moja księżniczka #koty #pokazkota
TiniMini - Moja księżniczka #koty #pokazkota

źródło: 1000005840

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 10.06.2026, 11:11:58 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: fajny kotek i słuchawki od focala :D
  • Odpowiedz
ArtoWski
ArtoWski 10.06.2026, 19:40:50 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: Nie postarali się z żywotnością elementów eksploatacyjnych - na plus, że można wymienic pewnie bez problemu. Ile je masz?
  • Odpowiedz

27

Użytkownicy GrapheneOS oskarżeni o podejrzaną aktywność przez weryfikatora wieku

Użytkownicy GrapheneOS oskarżeni o podejrzaną aktywność przez weryfikatora wieku

Użytkownicy GrapheneOS są automatycznie oznaczani i zgłaszani władzom podczas procesu potwierdzania wieku za pośrednictwem Yoti, partnera Sony. Największy tego typu operator na świecie uważa użytkowników Graphene za podejrzanych. Twórcy systemu protestują.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 15:17:26
  • 3
  • #
    technologia
  • #
    android
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    grapheneos
ArtoWski
ArtoWski 08.06.2026, 18:14:42 via Wykop
  • 6
Sami twórcy graphene dementują to i twierdzą, że to sianie paniki. Zakop za clickbait
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 07.06.2026, 17:28:30 via Wykop
  • 10
ArtoWski

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 07.06.2026, 14:33:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 02.06.2026, 10:33:11 via Wykop
  • 1
@Wojciech_Skupien: Ludzie co nie chcą dzieci, to zachodzą po jednym zbyt późnym wyjęciu, a jak chcesz dzieci, to latami zalewasz forme i nic. Natura to suka xD
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
01.06.2026, 08:31:48
  • 167
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wie...

źródło: 1000056804

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 01.06.2026, 10:32:24 via Wykop
  • 1
@janusz-lece: Kupiłem to raz u chińczyka osiedlowego w Polsce - normalnie naklejka import była, więc w Tajlandii może też się uda. Jesli chodzi o doświadczenia z niegazowanego redbulla - średnie XD
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
30.05.2026, 22:55:07
  • 134
Czołem mircy, znów mam odpały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wgw
Naczelna_Hedonistka - Czołem mircy, znów mam odpały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wgw

źródło: 1000033531

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 31.05.2026, 10:28:11 via Wykop
  • 0
@Naczelna_Hedonistka: Ale sie bawisz. Pieroga daj na pw :p
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
30.05.2026, 15:03:58
  • 16
Jakiś chłop mnie zaczepił dzisiaj w sklepie i pytał czy palę p-------y, nie że chciał szluga, tylko taką ankietę prowadził podobno xdd

#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 30.05.2026, 17:15:53 via Wykop
  • 1
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: nie e p-------y tylko te podgrzewacze do tytoniu śmierdzące. Jeszcze ci będą pierdzielic, jakie to nieszkodliwe i lepiej wywal epapierosa. Lobby tytoniowe robi w tym kraju co mu się żywnie podoba
  • Odpowiedz
ArtoWski
ArtoWski 30.05.2026, 23:04:47 via Wykop
  • 1
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: w dużych miastach masz lokale, w których podpisali sobie umowy z tym lobby pierdzielonym i ludzie normalnie przy stolikach jarają to g---o, co śmierdzi popcornem z domieszką domestosa
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
30.05.2026, 10:59:31
  • 643
#polskiedrogi no jak xD
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawodowy kierowca taxi - co mogło pójść nie tak?

https://streamable.com/pfb8c5
wscieklykabanos - #polskiedrogi no jak xD 
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawo...

źródło: no ja pierdole xd

Pobierz
wscieklykabanos - #polskiedrogi no jak xD 
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawo...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 30.05.2026, 16:47:54 via Wykop
  • 2
@wscieklykabanos: taksówkarze to obecnie chyba najbardziej niebezpieczna grupa kierowców
  • Odpowiedz

474

Czy będziemy zdrowsi od SCT? Oczywiście, że nie!

Czy będziemy zdrowsi od SCT? Oczywiście, że nie!

Kraków, który jako pierwsze polskie miasto wprowadził szeroką strefę, stał się jednocześnie pierwszym, w którym mieszkańcy w referendum odwołali prezydenta odpowiedzialnego za jej uchwalenie. To dobry moment, by zadać pytanie wprost: czy SCT naprawdę czynią nas zdrowszymi?

badtek
z
pressmania.pl
dodany: 28.05.2026, 09:38:41
  • 127
  • #
    zdrowie
  • #
    krakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    nauka
  • #
    ekologia
ArtoWski
ArtoWski 29.05.2026, 08:55:23 via Wykop
  • 2
@editores: I moda na wycinanie katalizatorów, żeby uzyskać 5 koni mechanicznych więcej. Najlepiej w dieslu, gdzie bez tej znienawidzonej przez januszy ekologii aż w oczy szczypie. Pewnie montują z powrotem na chwilę przed badaniem i elo. Policja powinna mieć przenośne analizatory spalin
Rambo8_w_TV
Rambo8_w_TV
27.05.2026, 06:49:41
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 27.05.2026, 11:16:19 via Wykop
  • 8
@krystekw2:

jedno p--o raz na rok przestępny to już alkoholizm


nikt tak nie mówi xDD
ArtoWski - @krystekw2:    
 jedno p--o raz na rok przestępny to już alkoholizm

nikt ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ArtoWski
ArtoWski 27.05.2026, 11:25:20 via Wykop
  • 8
@GreenKetchup: On twierdzi, że jak ktoś pije p--o bezalko to już jest źle i trzeba udać się na terapie (najlepiej u niego) XD
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtoWski
ArtoWski 27.05.2026, 11:01:07 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: Trzeba zobaczyć jak jest w piśmie świętym napisane i tak robić!!!!11jeden
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Jan Paweł2

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking