Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dyniel

dyniel

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31831
  • Znaleziska 2365
  • Mikroblog 29466
  • Obserwujący 55
  • Obserwowane 67
kyloe
kyloe
14 godz. i 51 min temu
  • 18
Co tam dzisiaj robaczki?

#perfumy
kyloe - Co tam dzisiaj robaczki? 

#perfumy

źródło: IMG_6175

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 13 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@kyloe: Król był wczoraj, dziś Zara Leather Jardin
  • Odpowiedz
dyniel
dyniel 24.06.2026, 09:31:40
  • 4
Sprzedam Dior Sauvage Elixir 60ml
Tester z korkiem, batch 6C01. Więcej zdjęć na priv
450pln + wysyłka InPost lub własny kod InPost/DPD
#perfumy
dyniel - Sprzedam Dior Sauvage Elixir 60ml
Tester z korkiem, batch 6C01. Więcej zdjęć...

źródło: 73571

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel
Autor
24.06.2026, 09:47:21 via Android
  • 12
@Czypsy:
dyniel - @Czypsy:

źródło: 73608

Pobierz
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
23.06.2026, 10:54:03
  • 1
Kto ma najlepsze c---i na wykopie? #wgw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 23.06.2026, 16:15:19 via Android
  • 2
@CCH5OH:
dyniel - @CCH5OH:

źródło: 73559

Pobierz
  • Odpowiedz
dzbannik
dzbannik
20.06.2026, 11:10:23
  • 0
Witam szanownych perfumiage, dawno mnie nie było na tagu

Przymierzam się do sprzedaży sporej części smrodów i potrzebuję pomocy przy wycenie

Wycofany Myths, pozostało 86-87ml, kiedyś nowy latał po 6 stówek

#perfumy
dzbannik - Witam szanownych perfumiage, dawno mnie nie było na tagu

Przymierzam się ...

źródło: IMG_0105

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 20.06.2026, 11:15:37 via Wykop
  • 0
@dzbannik: ostrożnie z tym, to obecnie chyba najdroższy amałż (oprócz Crystal&Gold)
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
19.06.2026, 02:10:40
  • 0
#perfumy ma ktoś na zbyciu sauvage elixir? Chętnie kupię
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 19.06.2026, 11:34:09 via Android
  • 0
@FeniFikerr: nie wiem jak status od rana ale mam 20ml za 110 pln + wysyłka/własny kod
  • Odpowiedz
OzzyOsbourne
OzzyOsbourne
OzzyOsbourne
11.06.2026, 14:43:37
  • 0
Kupię coś fajnego na lato. Flakony i ubytków flakony. Pokażcie stragany swoje!
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 11.06.2026, 15:24:30 via Wykop
  • 0
@OzzyOsbourne: zapraszam
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
10.06.2026, 15:37:32
  • 2
Nawet Ładne te opakowania miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaka strona internetowa.

#perfumy
5only - Nawet Ładne te opakowania miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaka strona internetowa. 
...

źródło: Screenshot_20260610_173550_Facebook

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 10.06.2026, 17:31:03 via Wykop
  • 6
@5only: kwota z d--y. Jak to wyliczyly? Te p-----y są g---o warte a nie półtora miliona. To są śmieci, odpady, potencjalnie szkodliwe g---o
  • Odpowiedz
dyniel
dyniel 10.06.2026, 19:41:21 via Wykop
  • 1
@kolejne_juz_konto: literówka.
Nie tylko AI pisze takie bzdury, "dziennikarze" na onecie czy wp też taki szajs potrafią wyskrobać. Szukanie sensacji. Poza tym ludzie, którzy kupują podróby za 119pln nigdy by nie kupili ori za 600 czy 1000
  • Odpowiedz
thority
thority
10.06.2026, 16:43:21
  • 3
Jak się powstrzymujecie przed kupowaniem nowych flakonów co miesiąc?
Co robicie, by zahamować swoją manię zakupową?
#perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 10.06.2026, 17:29:50 via Wykop
  • 2
@thority: nawet nie próbuję się powstrzymywać
  • Odpowiedz
dybson84
dybson84
09.06.2026, 07:50:20
  • 3
#perfumy pokażcie swoje stragany,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 09.06.2026, 09:03:12 via Wykop
  • 0
@dybson84: Zapraszam
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
29.05.2026, 08:43:59
  • 3
#perfumy

Kurde człowiek się zaczął interesować perfumami, szuka zapachu na każdą porę roku, porę dnia i okazje. A i tak wychodzi, że kobietom podobają się klasyczne „blue fragrances” BDC parfum albo Armani Code Parfum walić cały rok, a nie tam jakieś słodziaki czy inne zapachy oudu XD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 29.05.2026, 08:48:17 via Wykop
  • 5
@hydrant123: zapach młodego k-------a zawsze wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
28.05.2026, 20:15:46
  • 0
#perfumy

Czy ktoś może ma flakon Laurent Mazzone Scandinavian Crime i potwierdzi mi, że nowy nie powinien być w 100% pełny soku? Wygląd jakby brakowało z 10ml wizualne co najmniej. Dziwnie to wygląda i się nie spotkałem z czymś takim w sumie nigdy.

@Ostatni_Piwniczanin może ty pamiętasz
KjatanSveisson - #perfumy 

Czy ktoś może ma flakon Laurent Mazzone Scandinavian Crim...

źródło: 1000007650

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 28.05.2026, 21:57:04 via Wykop
  • 2
Dziwnie to wygląda i się nie spotkałem z czymś takim w sumie nigdy.


@KjatanSveisson: Kenzo Air wygląda, jakby było lane w 2/3
  • Odpowiedz
perf1ct
perf1ct
perf1ct
26.05.2026, 15:39:38
  • 0
Potrzebne kolejne odlewki (3 lub 5ml max) do testów do kolekcji:

- dior sauvage EDP
- versace eros EDT i EDP
- Dior Homme Cologne 2022
- Vulcan Feu French Avenue
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 26.05.2026, 15:46:05 via Wykop
  • 0
@perf1ct: jak Ci Sosydż EDP podejdzie to zapraszam po większe dekanty (20,30,50) w dobrej cenie
  • Odpowiedz
Funshyy
Funshyy
Funshyy
25.05.2026, 10:37:10
  • 1
#perfumy
Mith na ten moment najlepszy atomizer z jakim miałem do czynienia, poprzednio na fotelu lidera miałem Mancere, choć Dior i Alexandria też świetne. Co ma według Was najlepszy atomizer?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 25.05.2026, 10:46:44 via Wykop
  • 2
@Funshyy: Gany ma fajny psik
  • Odpowiedz
balbezaur
balbezaur
20.05.2026, 05:48:47
  • 0
#perfumy #rozbiorka szukam kogoś kto posiada Dior Eau Savage.
Jeśli nikt nie posiada to szukam chętnych na rozbiórkę 1000ml za jakieś 2,2zl/ml
Bardzo bym nie chciał takiego olbrzyma rozbierać
#perfumoweswiry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 20.05.2026, 08:51:48 via Wykop
  • 0
@balbezaur: nie wiem, czy nie mam taniej https://rentry.co/dyniel dwie pozycje na liście
  • Odpowiedz
MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
19.05.2026, 16:51:59
  • 0
#perfumy
Poszukuję 2/3 odlewek perfum na wieczór lub specjalną okazję. Ma ktoś coś ciekawego do zaoferowania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 19.05.2026, 16:56:49 via Wykop
  • 1
@MojHonorToWiernosc: może zapach młodego k-------a? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sosydż EDP w bardzo dobrej cenie albo bardziej wysublimowany Elixir.
Zostało mi jeszcze trochę ml:
Sauvage Elixir (6B01):
  • Odpowiedz
dyniel
dyniel 15.05.2026, 10:34:37
  • 9
Przypominam o dostępnych dekantach w niespotykanie niskiej cenie, ceny z wliczonym szkłem:

Sauvage Elixir (6B01):
20ml 110pln
30ml 160pln
50ml 250pln
dyniel - Przypominam o dostępnych dekantach w niespotykanie niskiej cenie, ceny z wli...

źródło: PXL_20260421_154624551

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brere
brere
18.05.2026, 15:59:49 via Wykop
  • 1
@dyniel: Siema szef, jest jeszcze sosydż elixir 50ml?
  • Odpowiedz
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
11.05.2026, 19:39:33
  • 1
Potrzebuje jakiegoś arabskiego księcia z listą, z dużą ilością arabów, bo kumpel dał mi zadanie skompletować mu "arabski zestaw ruchacza" XD
Jest tu taki perfumowy miras?

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel 11.05.2026, 19:46:26 via Wykop
  • 1
@chlopak_twojej_matki: @why_nott
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

DDD

  • ...
  • https://www.adresstrony.pl
  • adres@email.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.02.2016

    Komentator
  • VIP
    od 07.07.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.12.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking