@Eugeniusz_Zua: ale z tymi eventami dla singli gdzie sa same kobiety to akurat prawda, tylko chodzi o takie np wyjazdy na 3 dni dla singli co kosztuja 10 koła w krynicy itp. potem na miejscu sie okazuje ze jest 3 facetow i 15 kobiet, ktory facet da 10 koła za coś takiego?
"Polska nie zgodzi się na jakiekolwiek działania instytucji europejskich, które zmierzałyby do rozlokowywania w Polsce nielegalnych migrantów i liczę, że w swoich działaniach uwzględni Pani ten fakt" napisał prezydent Karol Nawrocki w liście skierowanym do szefowej KE Ursuli von der Leyen.
sprytna odpowiedz bo PiS sam nasprowadzal migrantow tylko ze "legalnych" xD a unia jak nam cos wrzuci to tez beda legalni, wiec Nawrocki nie sklamal, migrantow przyjmie, a elektorat mysli ze broni Polski xD
@Mirek224: takie gadanie mnie zawsze wkurza. kiedys sam myslalem ze to prawda, bo sluchalem babskich rad. efekt? 0 kobiet. teraz mam zone bo przestalem sluchac babskich rad, tylko posluchalem facetow
dlaczego zawsze jest ból d--y o ten wzrost, tutaj dziewczyna normalnie napisała szczerze, wzrost to cecha taka sama jak nie wiem kolor oczu czy włosów jak faceci wolą blondynki to spoko ale jak dziewczyna chce wyższego faceta od siebie to afera xd
@Grze728: dlatego ze wzrost jest oceniany jednoznacznie a kolor wlosow czy oczu nie. nie ma kobiet ktore wola nizszych (chyba ze dewiacje), za to poza niewielka preferencja do
bardzo prosze wszystkich co pisza ze "nie jedza i nie chudna" o podzielenie sie swoim sekretem. w wielu miejscach na swiecie ludzie gloduja i chcieliby znac sposoby by nie jesc i nie chudnac
wlasnie ciekawy jest ten temat. Slyszalem o tych, co "metabolizm zwolnil", ale jakim cudem oni przestaja chudnac, skad sie bierze ta energia? Pytam powaznie.
@mateos11 no ja tez sie chetnie dowiem skad ta energia sie bierze? inna sprawa ze nie kazdy spali 100% kalorii z kazdego jedzenia, to tez bylo badane wiekszosc ludzi wydala czesc kalorii z niestrawionym pozywieniem, to sie oczywiscie moze zmieniac. ALE jak dostarczasz mniej kalorii niz organizm
wgl ludzie zrobili z odchudzania jakieś mega osiągnięcie. Każdy kto zgubi wiecej niż 10kg od razu w podcastach sie udziela xD co za cyrk
@boguslaw_licencyjny: ale ja to obserwuje wsrod znajomych. sam jestem silowniowym swirem troche i jak chcialem schudnac to przez 3 miesiace liczylem kalorie i zjechalem 7 kg nie tracac sily (choc progresu na plus nie bylo). dla zony schudniecie 2kg zajelo 5 miesiecy i to: zwiekszenie aktywnosci, obciecie slodyczy,
Jak facet wygląda super (ma dobrą muskulaturę) w wieku 41 lat to właściwie na to nikt nie zwraca uwagi. Gdy tak wygląda polka, oczywiście samotna, widać że z dobra genetyką wyjściową to już jest spotkanie z najwyższym, jakaś mistyfikacja i absolutny wyczyn na skalę zdobycia Mount Everest i cucki już się zlatują do wielbienia takiej Małgorzaty sportowej xD o co chodzi w tym że taki Mariusz miałby 100 lajków pod takim postem
kawę z mlekiem, ciasteczka w pracy, olej na patelni i sok malinowy w wodzie też liczyła, czy zapomniała? ( ͡°͜ʖ͡°) Jak ktoś liczy kalorie, a nie chudnie, to zazwyczaj nie liczy ich poprawnie.
@Kolarzino: doskonale to wiem, i wielokrotnie o tym rozmawialismy, takze nie wiem czy mnie oklamuje (znajac zycie pewnie tak...).
znam fizyke i wiem ze sprawa jest prosta calories in = calories
@Kolarzino: ale tez ciekawy jestem w druga strone, bo jesli zacznie nawyki sprzed diety to moim zdaniem waga powinna na plus 10kg poleciec a nie plus 2kg. przed wzieciem sie za siebie standardowo jedlismy - wieksze porcje obiadow, wiecej zamawialismy, sport maks raz w tygodniu (w jej wypadku, ja chodzilem 2 razy tyg na silownie maks), jakies delicje ciasteczka raz na 2-3 dni, chipsy do filmu raz w tygodniu minimum....
1100-1200 kalorii i codziennie ćwiczę, w tym treningi siłowe, a mimo tego waga stoi w miejscu
@janeeyrie: no to widocznie takie masz zapotrzebowanie kaloryczne, wrzuc sylwetke, rozpiske z fitatu, albo rozpiske treningowa, bo cos nie wierze ze robisz codziennie martwy ciag 90kg (2xBW) i do tego jeszcze godzina roznych cwiczen i jedziesz na 1100kcal
Ponad 3 lata ciężkiej pracy, a oto jej efekty. -55kg. Początek 1 czerwca 2022, ale po drodze niezliczona ilość wzlotów i upadków. W tym przytycie z powrotem 16kg. Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Nie mam żadnych wymówek, chorej tarczycy, problemów z hormonami itd. Po prostu żarłam jak prosiak, miałam napady kompulsywnego objadania się i zerową samoocenę. NIGDY nie byłam szczupła, już od dzieciaka miałam nadwagę a potem otyłość. Jak to
@petugh: Gratuję, Ja w trakcie pobytu i szpitalnym żarciu schudłem 30kg w ciągu dwóch tygodni. Teraz nie mogę przytyć chociaż 10kg a się staram.
To fizycznie niemożliwe. Zakładając nawet 3000 spalania dziennie- co raczej niemożliwe przy leżeniu w lozko- to w 2 tygodnie spalasz 42000 kalorii. 1 kg tłuszczu to ok 7700 kalorii- więc jeśli nic nie jadłeś to spalasz 4kg max. Do tego może dojść max 4kg
@Arssen 1k przy takich zarobkach to jak nic. Więcej by na dziecko wydawał jakby się nie rozstał. Czy jego była żona dużo zarabia? Trudno mi uwierzyć w tak niska kwote
Zauważyliście że nierówne obowiązki względem płci męskiej są sankcjonowane prawnie: alimenty, pobór, późniejsza emerytura, noszenie więcej kg w pracy.... za to nierówne obowiązki względem kobiet praktycznie nigdy nie są sankcjonowane prawnie, a jedynie społecznie: praca w domu, sprzątanie, gotowanie, zajmowanie się dzieckiem, czy w ogóle obowiązek przyrostu naturalnego.
Natomiast obowiązki społeczne są skutecznie likwidowane przez kulturę, natomiast te prawne - nie.
@gharman: czyli, kobiete przez dlugi czas dalo sie zmuszac do nierownych obowiazkow tylko tym "co inni pomysla", facetow trzeba prawnie przymuszac zeby sie godzili na nierownosc,
źródło: image
Pobierzpotem na miejscu sie okazuje ze jest 3 facetow i 15 kobiet,
ktory facet da 10 koła za coś takiego?
byly o tym wykopy jakis czas temu