Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko123
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Caban1908

Caban1908

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41151
  • Znaleziska 5861
  • Mikroblog 35290
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 124
Caban1908
Caban1908 wczoraj, 14:10:35
  • 0
#kolofortuny haha typiara zamiast powiedzieć "zakuć kogoś w dyby" to powiedziała "zakuć kogoś w dube" #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eksagnem
Eksagnem
przedwczoraj, 07:15:52
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 przedwczoraj, 09:11:10 via Wypiek
  • 2
@Eksagnem domena inna niż .pl, jakiś niszowy kraj znaleźć żeby nie udostępnili danych właściciela i hosting również w jakimś mikro kraju gdzie mają w------e na zgłoszenia i żyjesz jak król
  • Odpowiedz
123_
123_
24.06.2026, 08:28:18
  • 71
Ośle, jak coś ci się nie podoba, to możesz w---------ć z mojego bagna

#sebcel
123_ - Ośle, jak coś ci się nie podoba, to możesz w---------ć z mojego bagna

#sebcel

źródło: bagno

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 przedwczoraj, 01:36:30 via Wypiek
  • 1
@123_ XDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
23.06.2026, 22:15:00
  • 7
#kiszak polecam komentarze tego gościa, tacy widzowie mu zostali jak nie ma afer
Mistrzwstrzemiezliwosci - #kiszak polecam komentarze tego gościa, tacy widzowie mu zo...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 23.06.2026, 22:40:40 via Wykop
  • 9
@ninja5001:

robienie hitlessa menela podczas wywiadu?

xDDDDD
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 23.06.2026, 15:05:27
  • 2
Wordziel.pl #340 5/7
🟩⬜⬜⬜⬜
🟩⬜🟨🟨⬜
🟩⬜⬜🟨🟨
⬜🟨🟨⬜⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 23.06.2026, 14:48:24
  • 2
NO NIEŹLE, WYKOP SIE ZESRAŁ I TAGÓW NIE IDZIE PRZEGLĄDAĆ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908
Autor
23.06.2026, 14:49:18 via Wykop
  • 0
Caban1908

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908
Autor
23.06.2026, 14:49:38 via Wykop
  • 0
@Caban1908:
Caban1908 - @Caban1908:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 22.06.2026, 00:52:13
  • 30
#sebcel I KTO JEST TERAZ DEBEŚCIAK?!
Caban1908 - #sebcel  I KTO JEST TERAZ DEBEŚCIAK?!

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908
Autor
22.06.2026, 01:14:57 via Wykop
  • 18
@_______________________: czy tobie czasem bambusie sufit na łeb się nie spadł?
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 21.06.2026, 21:41:47
  • 2
Wordziel.pl #338 5/7
⬜⬜🟨⬜⬜
⬜🟩⬜🟨⬜
⬜🟩🟨⬜⬜
🟨🟩🟨🟨⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
21.06.2026, 10:17:17
  • 215
Paliwo OFF na Krymie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na kwik onuc, jak to specjalna operacja idzie zgodnie z planem, "Wołyń pamiętamy", coś o banderowcach itd. Cokolwiek czym da się przykryć, że kacapia jest na prostej drodze do upadku. Sekcja komentarzy jest dla was, kacapstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/AryoSomeGumul/status/2068616335437758507

#wojna #rosja #ukraina
banzi - Paliwo OFF na Krymie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na kwik onuc, jak to specjalna operac...

źródło: Screenshot From 2026-06-21 12-14-18

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 21.06.2026, 12:27:06 via Wykop
  • 1
@banzi: tylko wojskowym i urzędnikom? Czyli nawet prywatnym firmom nie wydają xD
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
19.06.2026, 18:27:49
  • 494
Przypomniało mi się, że mój lekarz rodzinny przyjmujący w gabinecie na wsi zamieszkałej przez 619 osób, był w radzie powiatu, sprawdziłem jego oświadczenie majątkowe, "z działalności gabinetu lekarskiego dochód 947 410PLN " Za lata 2021. O s--------n XDD

Edit: Sprawdziłem sprawozdanie z 2022:
"Z działalności Prywatnego Gabinetu Leczniczego: 1 222 112 PLN, dodatkowo z zatrudnienia 200k PLN, emerytura 100k i dieta 30k"

Przypominam, gość jest lekarzem na wiosce a ile babki mu przynoszą w kopertach,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 20.06.2026, 15:52:28 via Wykop
  • 1
wysłałem im na priv


@mandanda: a czemu nie publicznie, w komentarzu, skoro oświadczenie majątkowe jest publiczne, do wglądu dla wszystkich?
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.06.2026, 23:49:10
  • 10
No nie jest to słowo, którego bym się tu spodziewał

Wordziel.pl #337 4/7
⬜⬜⬜⬜⬜
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩🟨⬜🟩
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 20.06.2026, 02:02:55 via Wypiek
  • 4
@PiersKurczaka ja za to poznałem synonim słowa, którego używa się na co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bezoka
bezoka
19.06.2026, 23:37:10
  • 113
zaraz bedzie mozna sprzedac smieciucha
#gielda
bezoka - zaraz bedzie mozna sprzedac smieciucha
#gielda

źródło: gielda

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 20.06.2026, 01:30:17 via Wykop
  • 47
@bezoka: patrzta go, kto przylozł i kto narysowoł
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1394
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.06.2026, 22:58:33 via Wykop
  • 2
wina po jej stronie, więc chce bez orzekania. Ale chyba się zgodzę bo nie mam ochoty włóczyć się po sądach


@alkoJezus: Nie chcę być niemiły, ale wychoduj j---a.
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
19.06.2026, 20:48:30
  • 1
#testopedia
#testoviron

Czy ma ktoś pełny zrzut twórczości Klejnota Nilu?

testokrol zdechło, a hostowałbym takie archiwum kultury
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.06.2026, 21:44:19 via Wykop
  • 1
@Leniek: https://www.testopedia.pl/ -> https://www.testopedia.pl/archiwum/
Masz, poczęstuj się

  • Odpowiedz
exclaim4759
exclaim4759
19.06.2026, 15:54:16
  • 44
Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmiany na portfelu pod tagiem #tygodniowybitcoiniarz.

Wpłata 29/∞

#oswiadczenie #bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #inwestowanie #gielda
exclaim4759 - Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmian...

źródło: image_picker_EA0005A8-22C2-480C-AC48-112A7409CD06-14297-000001BE20A17A93

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.06.2026, 16:24:59 via Wypiek
  • 0
@wirtualnykonstruktor tylko bajtkojn z tego co widzę
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
18.06.2026, 21:13:09
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 18.06.2026, 22:44:36 via Wypiek
  • 5
@Markowowski obrał ziemniaki
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 17.06.2026, 00:06:47
  • 3
#przegryw na stopklatce leciał film: Gangi Nowego Jorku. Jakby ktoś w przyszłości miał możliwość go oglądać to gorąco polecam. Ten film pierwszy raz w życiu widziałem gdzieś 20 lat temu, i do tej pory scenografia, muzyka, fabuła i gra aktorów jest zajebista i wciąga
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908
Autor
17.06.2026, 00:36:23 via Android
  • 0
@Don_Spierdonello: Daniel Day Lewis?
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908
Autor
17.06.2026, 08:52:02 via Android
  • 1
@stevenhunter: xD
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
16.06.2026, 17:38:21
  • 8
#przegryw cholerni oszuści. Miał być sos do frytek a jest to zwykły majonez pod etykietą sosu do frytek. Nie nabierajcie się. #oszukujo #scam
Anonim5 - #przegryw cholerni oszuści. Miał być sos do frytek a jest to zwykły majonez...

źródło: temp_file1297857470287787593

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 16.06.2026, 17:41:32 via Wypiek
  • 1
@Anonim5 frytki z majozenem OP
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 16.06.2026, 13:15:41
  • 4
#gielda ale się synektik spompowal, z 275 na 315 w niecałe dwa tygodnie. Oczywiście zwlekałem z zakupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Sigger Nlayer

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking