Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
foneswein
foneswein

foneswein

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6201
  • Znaleziska 404
  • Mikroblog 5797
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 53
Larsberg
Larsberg
06.06.2026, 15:21:43
  • 4
Frame Generation jest w pytę!

Mam RTX 3070 8GB która z racji małej ilość VRAM już powinna być trupem. Oficjalnie nie wspiera generowanie klatek. Na szczęście istnieje taki program jak Optiscaler który pozwala odpalić tą zakazaną przez producenta karty technologię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i mam ponad 100 fps w Gothic Remake na ustawieniać Bardzo Wysokich i skalowaniu DLSS Performacne (obraz nadal jest wystarczająco
Larsberg - Frame Generation jest w pytę!

Mam RTX 3070 8GB która z racji małej ilość ...

źródło: Zrzut ekranu (6317)

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 06.06.2026, 15:40:12 via Wykop
  • 0
https://store.steampowered.com/app/993090/Lossless_Scaling/
  • Odpowiedz
GoT0Sleep
GoT0Sleep
05.06.2026, 20:29:30
  • 4
Nie no leci zwrot. Walka przypomina grę turową, grafika jest całkiem ładna, ale to tylko zasługa unreala, a nie Alkimii, optymalizacja leży, postacie potrafią się spawnować przed graczem, Bezi porusza się jak upośledzony, brak różnych animacji, a szczytem jest to, że gdy pada deszcz to krople rozbijają się 10 cm od ramienia postaci, bo jebneli po prostu kwadratową siatkę na postacie i elo, pora na CSa

Jakby dali to za darmo w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 05.06.2026, 20:43:33 via Wykop
  • 0
Clair Obscure postawiła wysoko poprzeczkę dla tych wszystkich dev szczurów "nasza gra jest cienka bo my tylko małe studio jesteśmy
:(
dej pieniążki"
  • Odpowiedz
Vadzior
Vadzior
03.04.2026, 08:39:53
  • 1
Znowu chyba coś pokombinowali z wyszukiwaniem ofert na #olx Wpisuje interesującą mnie frazę, sortuje po najnowszych i pierwsze wyniki na stronie są ok, ale teraz strona jest większa i od połowy to jakieś losowe oferty... Też tak macie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 04.04.2026, 13:08:22 via Wykop
  • 0
Ale coś s--------i
Trzeba się przekoywać jak na aliexpress
Chyba zarząd powiedzial, że trzeba zwiększyć czas jaki użytkownik spędza w serwisie i niech się męczą
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
03.04.2026, 16:13:30
  • 245
Odkryłem dzisiaj nowe fajne określenie na Trumpa przez Amerykanów: Mango Mussolini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#usa #trump #iran #wojna #heheszki #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 03.04.2026, 17:09:42 via Wykop
  • 1
Na reddicie pisali, że w Chinach nazywają go Budowniczym Narodu czy jakoś tak. Tylko nie narodu Amerykańskiego, a Chińskiego, przez to jak szkodzi USA w wyścigu mocarstw. Ale Towarzysz Trump też się podobno przyjęło
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
03.04.2026, 10:51:30
  • 23
dawno nie jadłem czegoś równie dziwnego

grubość na oko 1 mm, w ustach się rozpada, w smaku intensywne i ma wyraźny posmak rybny chociaż z rybą nie ma nic wspólnego oprócz tego że też pływa w morzu
Teuvo - dawno nie jadłem czegoś równie dziwnego

grubość na oko 1 mm, w ustach się ro...

źródło: 1000024224

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 03.04.2026, 12:36:13 via Wykop
  • 0
Mi tam bardzo smakowało. Ale kwotowo średnio to wychodzi za kilka listków o wadze piórka
  • Odpowiedz
timeofthe
timeofthe
20.02.2026, 22:09:49
  • 1
Jak coś na Honora 200 jest już MagicOS 10 (Android 16).

#android #honor #huawei
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 14.03.2026, 19:01:57 via Wykop
  • 0
@timeofthe: dobry ten telefon? Soft to jakiś szpiegujący Chińczyk?
  • Odpowiedz
foneswein
foneswein
foneswein 05.03.2026, 16:53:16
  • 0
Testował ktoś, czy można zgnieść te butelki do automatu np w Lidlu i dopóki kod kreskowy jest prosty, to opakowanie przyjmie?
#kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
05.03.2026, 16:57:45 via Android
  • 2
@foneswein: Nie przyjmie
  • Odpowiedz

531

Globalny gigant przenosi procesy z Krakowa do Indii. Zagrożonych nawet 200 miejs

Globalny gigant przenosi procesy z Krakowa do Indii. Zagrożonych nawet 200 miejs

Złe wiadomości ze stolicy Małopolski. Globalny koncern Electrolux rozpoczął szeroko zakrojoną restrukturyzację swojego krakowskiego Globalnego Centrum Usług Finansowych. Firma potwierdza, że część procesów finansowych i księgowych zostanie przeniesiona do partnera outsourcingowego w Indiach. Decyzja

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 02.03.2026, 12:20:56
  • 207
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    korposwiat
foneswein
foneswein
foneswein 02.03.2026, 19:52:41 via Wykop
  • 8
Oburzony odpowiedział, że wszyscy pracownicy widzieli co się dzieje i wtedy nikt nic nie mówił, a dopiero teraz gdy są problemy to zgłaszamy wątpliwości.


bezczelny xd
Patryk4
Patryk4
Patryk4
26.12.2022, 23:32:21
  • 0
Czy ma ktoś listę ksiąg wieczystych z geoportalu, aby uzyskać jej numer po adresie? Województwo łodzkie, miasto powiatowe. Potrzebuję sprawdzić tylko jeden adres. Wiem, że niektórzy jak można było pobrać z geoportalu to pobierali te dane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#geoportal #nieruchomosci #mieszkania #ksiegiwieczyste
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 02.03.2026, 14:39:00 via Wykop
  • 0
Dla mirków mogę zostawić tylko informacje, że dziś kupiłem dostęp za 20zł i po chwili na mailu miałem numer księgi.
Więcej bym na paliwo stracił jeżdżąc z dziadkami do urzędu, którzy mają bajzel w papierach i zgubili numer
  • Odpowiedz
foneswein
foneswein
foneswein 28.02.2026, 06:50:00
  • 0
foneswein

źródło: 10386

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masternodeBTC
masternodeBTC
24.02.2026, 09:42:32
  • 598
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 271
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 26.02.2026, 20:28:05 via Wykop
  • 1
a jaki masz model drukarki? Sam modelujesz czy sciagasz modele z jakieś bazy? Jesli z bazy to czy dostęp jest płatny?


@gaga-jaga: są dobre bazy darmowych modeli jak thingiverse czy makerworld
  • Odpowiedz
tomaszs
tomaszs
24.02.2026, 16:07:22
  • 21
Boris Cherny, tworca Claude Code w Anthropic, powiedzial na podkascie Lenny'ego ze "kodowanie jest w zasadzie rozwiazane."

Obejrzalem caly 1.5h wywiad i rozlozlem go na czesci.

Jego teza: 100% jego kodu pisze Claude Code. Od listopada nie edytowal ani jednej linijki recznie. Wysyla 10-30 PR-ow dziennie.

Ale
tomaszs - Boris Cherny, tworca Claude Code w Anthropic, powiedzial na podkascie Lenny...

źródło: 1000039331

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 24.02.2026, 19:33:25 via Wykop
  • 0
To uruchomią 10 agentów do code review i pisania testów.
Nie ma takiej kasy, której nie wpakują, by zastąpić człowieka
  • Odpowiedz
RZM_4
RZM_4
11.03.2025, 09:46:23
  • 8
Z różnych powodów kończę rozwój programu #ekwpobieraczek i przestaje udostępniać plik źródłowe oraz exe programu.
RZM_4 - Z różnych powodów kończę rozwój programu  #ekwpobieraczek i przestaje udostęp...

źródło: temp_file2681703799030814274

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 24.02.2026, 04:21:48 via Wykop
  • 0
@RZM_4: dzięki za link chomika. Huthub tego programu jeszcze stoi?
Wg. mnie fajnie jakbyś tutaj napisał lub na gh, sumy kontrolne Twoich oryginalnych plików. Cholera wie co ktoś powrzuca podszywając się pod Twoją pracę.

Chyba że jakiś cichy cynk, że ten Pudzian na chomiku to Twoje konto xd
  • Odpowiedz

1596

Butelkomaty zabrały plastik. Gminy podnoszą stawki za odpady

Butelkomaty zabrały plastik. Gminy podnoszą stawki za odpady

Butelki i puszki trafiają do automatów zamiast do żółtych worków, więc firmy śmieciowe tracą najcenniejszy surowiec. Gminy ostrzegają przed kolejnymi podwyżkami w kraju.

Pan_od_Internetu
z
forsal.pl
dodany: 21.02.2026, 12:57:40
  • 282
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    smieci
foneswein
foneswein
foneswein 21.02.2026, 15:49:58 via Wykop
  • 27
Dziś płaciłem właśnie
Poprzedni rok 410zł/os/rok. Teraz już 540zł

A, i Orange wysłało pismo, że inflacja za tamten rok ogłoszona przez GUS to 3,6%, więc o tyle też podnoszą opłaty xd
Teraz idźcie do szefa Janusza o podwyżkę minimum 3,6%, bo INFLACJA
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

939

Garść statystyk i wykresów z nowych użytkowników wykopu za lata 2009-2026

Garść statystyk i wykresów z nowych użytkowników wykopu za lata 2009-2026

Cześć mireczki! Przygotowałem dla was garść danych i wykresów odnośnie tego w jakich liczbach pojawiały się nowe konta na wykopie. Słowem wstępu. Dane zostały zebrane z profilu @wykop i jego obserwujących. Zachęcam do lektury oraz sprawdzenia wykresów samemu!

mir_anonim
z
wykop.pl
dodany: 21.01.2026, 11:02:48
  • 96
  • #
    wykopgate20
  • #
    wykop
foneswein
foneswein
foneswein 21.01.2026, 17:29:51 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

438

UOKiK stawia zarzuty Benefit Systems za wprowadzanie błąd klientów

UOKiK stawia zarzuty Benefit Systems za wprowadzanie błąd klientów

Klienci klubów Zdrofit, Fabryka Formy, Fitness Academy, My Fitness Place, FitFabric, Step One, Total Fitness, Saturn Fitness oraz Interfit Club są oszukiwani odnośnie czasu trwania ich karnetów. Utrudnia się im rozwiązanie umowy. Polecam przeczytać całość na stronie UOKiK w linku że znaleziska

Energiizer
z
uokik.gov.pl
dodany: 21.01.2026, 07:52:43
  • 65
  • #
    mikrokoksy
  • #
    silownia
  • #
    benefitsystems
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    uokik
foneswein
foneswein
foneswein 21.01.2026, 17:16:45 via Wykop
  • -2
Ja znam przykład, że aby mieć tańszy karnet zobowiązujesz się do subskrypcji na 12 lub 24 miesiące. Jak chcesz zerwać przed czasem, to każą płacić karę równowartości wszystkich miesięcy z których rezygnujesz. Dobrze, że podałem inne dane do rejestracji. Zamykam kartę i nara
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S_T_A_L_K_E_R_
S_T_A_L_K_E_R_
10.01.2026, 18:22:53
  • 4
Najlepszy Asassin(tak rpgowy)
#gry #assassinscreed
STALKER_ - Najlepszy Asassin(tak rpgowy) 
#gry #assassinscreed

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foneswein
foneswein
foneswein 10.01.2026, 20:12:25 via Wykop
  • 3
Valhalla była nudna
Origin był cacy. Rzeczywiste uczucie zwiedzania czegoś autentycznego było w nim mocne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.10.2021

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.04.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking