Znów wracam z tematem rekuperacji. Często wałkuję tutaj ten temat ale znów zaczęłam oglądać fil y na YT i czytać komentarze że to zbędny wydatek. Już byłem ukierunkowany, że na jesieni robię ale teraz znów się waham. Do wyboru mam nawiewniki w oknach za grosze (dziurawienie nowych okien) lub rekuperacja za 30 tys., która masa ludzi w komentarzach nazywa bajerem dla miastowych co
Musk Inc. Buduje Nową Cywilizację.

- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #









Tuż za Hiker Town, zaczął się chyba suchszy odcinek podróży . Cześć gdzie się idzie wzdłuż akweduktu udało się zrobić w nocy co przypłaciłem migrena jak już pisałem . Kolejnego dnia zbliżyłem się do Tehachapi. Miejscowość ta chyba słynie z wiatraków . Idąc 2 dni przez te
źródło: image_picker_B14B2485-CC13-4C6B-A30C-6E92DF5397D0-59200-00000566DE6CB922
Pobierz