Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ulath

ulath

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16355
  • Znaleziska 2794
  • Mikroblog 13561
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 40
ulath
ulath 24.06.2026, 14:13:29
  • 2
#kryptowaluty Co to się stanęło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JeszczeNieTymRazem
JeszczeNieTymRazem
18.06.2026, 18:04:43
  • 4
Oglądam „The Vampire Diaries” tylko po to żeby poczuć się jak normictwo w czasach, gdy byłem w gimnazjum i każda dziewczyna wzdychała do dwóch głównych bohaterów.
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 18.06.2026, 18:06:02 via Wykop
  • 0
@JeszczeNieTymRazem: pamiętam ze oglądałem kilka sezonów, fajne było ;)
  • Odpowiedz

7

Polityk skazany na 24dni więzienia i 60tys zł kary

Polityk skazany na 24dni więzienia i 60tys zł kary

Polityk skazany na więzienie za jazdę po pijaku? Wow, szkoda, że nie w Polsce. Kiedy Polacy zrozumieją, że politycy to nie święte krowy i powinni być sądzeni jak zwykli ludzie? Tutaj przykład z Norwegii: 24 dni więzienia, prawie 60 tys. zł kary (150 tys. NOK) i prawo jazdy zabrane na 2 lata.

ulath
z
nrk.no
dodany: 18.06.2026, 08:23:28
  • 2
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    norwegia
sziszapangma
sziszapangma
15.06.2026, 19:34:39
  • 164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 15.06.2026, 19:37:46 via Android
  • 171
@sziszapangma: gazem na obie mordy psikac nawet się nie zastanawiać
  • Odpowiedz
ulath
ulath 11.06.2026, 12:41:05
  • 5
Jeszcze nie wróciłem a już pierwsze zaskoczenie, podpisuje umowę na prąd a umowa ma 129stron xD wtf
Czy #pge czy Wy jesteście normalni

#ulathwpolsce #prad #polska
ulath - Jeszcze nie wróciłem a już pierwsze zaskoczenie, podpisuje umowę na prąd a um...

źródło: 48838

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
11.06.2026, 13:05:24 via Wykop
  • 3
Myślisz że firma chce zatrudniać tabun prawników i płacić im za tworzenie jak najbardziej poskręcanych umów?


@tyrytyty: tak

  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
11.06.2026, 13:13:09 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: no to źle myślisz
  • Odpowiedz
ulath
ulath 07.06.2026, 15:47:01
  • 73
po 17latach w #norwegia wracam do Polski, wypowiedzenie złożone (13lat w jeden firmie, trochę smuteczek).
w lipcu wyjazd, liczę ze żona będzie mnie utrzymywać, pracować nie zamierzam xD
zapraszam na tag #ulathwpolsce
#pracbaza
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath
Autor
08.06.2026, 05:23:45 via Android
  • 0
@puciohenzap: muszę odpocząć po ciężkiej pracy. @Schwarzfahrer Żona ma robotę zdalna, to najważniejsze ;-)
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
01.06.2026, 08:31:48
  • 167
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wie...

źródło: 1000056804

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 01.06.2026, 11:20:39 via Android
  • 0
@lubie-sernik: kupujesz ćwiartkę w----y do łapy, w drugą rękę Cole z nalewka z lodem. Pod sklepem mieszasz I można iść zwiedzać, kiedyś tak robiłem właśnie w tajladni ;-)
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
30.05.2026, 09:16:31
  • 0
Co byście zrobili mając wolne około 200k gotowki?

Nie chodzi mi aby to p-------ć, albo wydać całość.

Ale moze jest cos co blokowało was zawsze bo brakowało wolnych zasobów.

1.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 30.05.2026, 11:05:11 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: polecam dłuższe wakacje jak masz możliwość, np 2 miesiące w Azji :) co ludzi poznałem i pozwiedzialem to dalej czasami wspominam :)
ew nie wiem co tam lubisz robić? jak góry to może kilimandzaro albo base camp mount everest, może jakiś nowy rower jak jeździsz. safari nurkowe na tydzień czy dwa. więcej pomysłów teraz nie mam :)
  • Odpowiedz
ulath
ulath 30.05.2026, 11:43:47 via Wykop
  • 1
@Rudz1elec: nie wiem ile masz lat, ja się bujałem po hostelach przez 2 miesiące, pod koniec było to już trochę meczące.nie mniej jednak przygoda życia :)
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
29.05.2026, 12:53:20
  • 9
Jeszcze miesiąc i wszystkie bitomaty i kantory krypto znikną z polskich ulic a polski rynek w całości przejmą amerykańskie i azjatyckie giełdy, tak to Polska, a w zasadzie Europa dała się rozegrać kolejny raz światowym hegemonom
#kryptowaluty #bitcoin
Instynkt - Jeszcze miesiąc i wszystkie bitomaty i kantory krypto znikną z polskich ul...

źródło: bitomaty

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 30.05.2026, 07:27:58 via Android
  • 0
@jegertilbake: kolega pyta co to za alternatywy ;-)
  • Odpowiedz
ulath
ulath 28.05.2026, 06:14:15
  • 1
Ma się tego cela (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Cz 457 varmint
#strzelectwo #strzelnica
ulath - Ma się tego cela (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Cz 457 varmint 
#strzelectwo #strzelnica

źródło: 44531

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath
Autor
28.05.2026, 07:28:56 via Android
  • 0
@Ranger: 10 - 6cm, 9 - 12cm
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
26.05.2026, 16:00:22
  • 1
Odświeżyłem swoje konto na MAL, wracam do oglądania anime po kilku latach przerwy. Seria od której chce zacząć teraz to Monster. Myślicie, że to dobry wybór?
#anime
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 26.05.2026, 16:02:03 via Wykop
  • 0
@kluha666: uuu mi sie ciezko to oglada, duzo odcinkow nie skonczylem od roku. widziałeś attack on titan? pluto, dorohedoro albo chainsaw man (ale to już specyficzne bardzo ;))
  • Odpowiedz
ulath
ulath 24.05.2026, 21:10:20
  • 6
#f1 k---a nie no bez jaj co to ma byc, c--j wie co sie dzieje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 17.05.2026, 10:27:49
  • 19
spokojnie sprzeda się w Polsce jako nowy, raz tylko w niedziele jeżdżony
#nurburgring #f1
ulath - spokojnie sprzeda się w Polsce jako nowy, raz tylko w niedziele jeżdżony 
#nu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 16.05.2026, 17:42:10
  • 27
Chyba już od roku nie kupuje #chipsy ani paluszków. Po prostu piekę sobie takie paluchy :-) polecam zdrowo, tanio i są pyszne :-)
#gotowanie #gotujzwykopem
ulath - Chyba już od roku nie kupuje #chipsy ani paluszków. Po prostu piekę sobie tak...

źródło: 39845

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath
Autor
16.05.2026, 18:02:59 via Android
  • 14
@fizzly @smdbabe

Ja zazwyczaj robię połowę i nie zwijam tylko kroje nożem na cienkie plastry. Polecam :-)

Składniki
60 g sera parmezan, pokrojonego na 3
  • Odpowiedz
ulath
ulath
Autor
16.05.2026, 20:30:18 via Android
  • 0
@prukfiarz: male kawałeczki, moze być mała tarka.
Ja tam lubię gotować i zajmuje to 5-10min I jest pyszne :-)
  • Odpowiedz
ulath
ulath
Autor
17.05.2026, 05:38:12 via Android
  • 0
@driveback: @Krzysztof53647 przecież nie musisz dawać tyle oleju co w przepisie, nikt tego nie sprawdza. Zapomniałem napisać że robię połowę ale na 2 osoby. Wczoraj to zjadłem jako kolację ok 500kcal jak dla mnie super :-)
@Marmite moze nie zdrowe ale zdrowsze ;-)
  • Odpowiedz
ulath
ulath
Autor
17.05.2026, 10:10:39 via Wykop
  • 0
@DopamineSnake: niestety w kraju gdzie mieszkam warzywa i owoce są drogie i ujowe... ale już niedługo w Polsce na pewno sobie ogarnę, dzięki za tipa :)
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
17.05.2026, 05:39:45
  • 70
Tofik. Chyba za wcześnie na wstawanie.
#pokazpsa
Adams88878 - Tofik. Chyba za wcześnie na wstawanie. 
#pokazpsa

źródło: 20260517_072859

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 17.05.2026, 06:08:24 via Wykop
  • 6
@Mega_Smieszek: strasznie szczekają, nie wiem czy wszystkie ale tymi co miałem kontakt
  • Odpowiedz
ulath
ulath 16.05.2026, 17:38:50
  • 1
#f1 #nls śmiesznie, niemieckie wojsko ma swój samochód? jest sponsorem czy jak?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kokus
kokus
16.05.2026, 17:39:40 via Wykop
  • 3
@ulath: Dofinansowano z środków UE.
  • Odpowiedz
ruut
ruut
16.05.2026, 17:39:48 via Wykop
  • 6
@ulath: rekrutacja, na wec na monzie tez mają stoisko i rekrutują
  • Odpowiedz

387

OrcaSlicer-BambuLab projekt zamknięty

W świecie druku 3D zawrzało po tym, jak firma Bambu Lab zmusiła polskiego programistę, Pawła Jarczaka, do zamknięcia jego projektu OrcaSlicer-BambuLab.

jeanpaul
z
forum.bambulab.com
dodany: 03.05.2026, 12:18:09
  • 132
  • #
    druk3d
  • #
    orcaslicer
  • #
    opensource
ulath
ulath 04.05.2026, 08:19:58 via Android
  • 0
@TakumiFujiwara: I jak qidi? , ja mam P1s ale niedługo będę zmieniał na większą. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z bambu. Super prosta w obsłudze i dobre wydruki, ale jestem fanem open source ;-)
Dentoray
Dentoray
Dentoray
03.05.2026, 14:34:34
  • 231
Po 2 latach bawienia się w bukmacherkę i obstawiania meczów za drobne, wyciągnąłem saldo z konta ile przelewów poszło do sts oraz superbet, oraz ile wpływów otrzymałem od tych dwóch bukmacherskich firm z powodu wygranych:

na STS oraz SuperBet wpłaciłem łącznie przez dwa lata - 18400 złotych
Przelewy przychodzące jakie uzyskałem z wygranych to 6200 złotych

Jestem na minus 12k przez 2 lata gry - i to nie grania na pałę, ale po analizach,
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 03.05.2026, 16:17:12 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
03.05.2026, 14:48:40
  • 29
Manchester United 2 - 0 Liverpool; Sesko

MIRROR: https://streamin.link/v/92174e2f

#mecz #golgif #premierleague #united #lfc
uncle_freddie - Manchester United 2 - 0 Liverpool; Sesko 

MIRROR: https://streamin.l...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 03.05.2026, 14:48:57 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: jajcami, najs
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
01.05.2026, 09:26:20
  • 7
Gill a @ulath @zazdrosny
DominiCanes - Gill a @ulath @zazdrosny

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ulath
ulath 01.05.2026, 20:22:18 via Wykop
  • 0
@DominiCanes: uuu najs, ja jadlem jaks cienki placek boczkiem i kapusta oraz wypilem 3 browarki ( bez alko ofc)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • lubie placki
  • Norwegia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.09.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz
  • Koder
    od 07.02.2025

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking