Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krzysssss

krzysssss

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10581
  • Znaleziska 973
  • Mikroblog 9608
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 31
dzikikowal
dzikikowal
5 godz. i 23 min temu
  • 7
#321685 kupiłem 4 piwka, ktore zostaną spożyte w piątek po zmianie popołudniowej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 4 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@audiofanatyk: pewnie p--------e je dzisiaj :D
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@dzikikowal: ale powoli moge stwiedzic ze Cie znam xD nooo trzymaj do piatku
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 16 godz. i 58 min temu
  • 6
#321685 2 tygdonie #teraztrzezwosc w p---u poszly ;d 9 leszkow w promocji czekalo na mnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
Autor
16 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 2
@krzysztof-mirko: idą, narazie 3 męczę od 21.00 i ciezko to idzie, kiedys bylo lepsze tempo.
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
Autor
8 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@David_Rabbits: poszlo 8 xD ostatnie wlasnie dopijam, jest dobrze :D
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
Autor
7 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@David_Rabbits: a rano teraz nówka, ehh przerwa chyba pomogla ;D
  • Odpowiedz
malinq
malinq
8 godz. i 17 min temu
  • 2
Wrucił? #nostalgia
malinq - Wrucił? #nostalgia

źródło: image_picker_95CAA3F2-FC3F-4DB2-A047-5186160DFC9B-5997-000001BB5409DE77

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 8 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@malinq: c---a wrocilo, straszny syf
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
8 godz. i 15 min temu
  • 8
Dodałem wpis, że szukam partnerki na wesele

Wlazłem na tag na wesele i tam piszą, że daje się w kopercie 1500 złotych minimum xDD
Oi c--j, jak ja na to nie chcę iść ehh

#przegryw
Zartos_Larpiarz - Dodałem wpis, że szukam partnerki na wesele

Wlazłem na tag na wese...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 8 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: dasz 1200 tez przezyja :D
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 15 godz. i 25 min temu
  • 0
warto siedziec do 3:00? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

depresyjnydziad
depresyjnydziad
15 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@krzysssss: warto. Może w końcu to UFO dojedzie
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
17 godz. i 53 min temu
  • 6
#321685 tak sobie myśle może by tak opracować roboty do zbierania pampryczek z krzaczków a później wykupić 1000 hektarów ziemi posiać, posadzić oraz zbudować armie robotów do opryskus i do zbierania i tego tam i sprzedawać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@J3BACZ3000: ktos farme clarksona ogladal chyba
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 16 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@J3BACZ3000: no takie roboty do sadzenia, orania itp juz są, ameryka Panie, zbierać niestety chyba trzeba samemu
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 16 godz. i 56 min temu
  • 1
#mecz o ktorej go to ufo bierze?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J3BACZ3000
J3BACZ3000
16 godz. i 59 min temu
  • 13
#321685 niby człowiek się łudzi ale i tak wi że po takiej kolacji nawiedzi huopa Pani nocna zgaga ale i tak zje bo takie smaki fest są na kiełbaskie pieczonom
J3BACZ3000 - #321685 niby człowiek się łudzi ale i tak wi że po takiej kolacji nawied...

źródło: 1000013830

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 16 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@J3BACZ3000: sałatka jest, ale skad takie male kielbasky?
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
17 godz. temu
  • 1
Myślicie że Ukraina zaatakuje Białoruś? #ukraina
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 16 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 8
@Megasuper: no przeciez sie dogadali
  • Odpowiedz
Mellisuga
Mellisuga
Mellisuga
17 godz. i 7 min temu
  • 0
W tym pudełku będzie chociaż jakaś mapa czy coś? Samo pudełko i kod? Widzę że w sklepach jest za 397zl, ale chyba tylko wersja standardowa
#gta #gta6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 17 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@Mellisuga: niby nic
  • Odpowiedz
Gymasturbator
Gymasturbator
17 godz. i 7 min temu
  • 16
#mecz DAWAĆ kosmitów i można iść spać
Gymasturbator - #mecz DAWAĆ kosmitów i można iść spać

źródło: NEYMAR

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 17 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@Gymasturbator: kosmici mieli byc przy wyniku 0-0, mozna isc spac
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 17 godz. i 16 min temu
  • 0
#gtavi trailer o ktorej?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tobiasty
tobiasty
17 godz. i 28 min temu
  • 1
#gtavi Kto kupuje ten plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 17 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@tobiasty: niech konsolarze potestuja, czekam na wersje pc i celowanie jak czlowiek :D
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
19 godz. i 17 min temu
  • 6
#321685 HUOP DZISIAJ rozegrał tylko jedną partie w szachy szybkie na poziomie 300 elo.

Ja czarne, ja wygrał
HUOP (323 elo + 33 = 356) vs Zawodniczka z USA (326 elo)

#j------------e
J3BACZ3000 - #321685 HUOP DZISIAJ rozegrał tylko jedną partie w szachy szybkie na poz...

źródło: 95014277afb45c054f7a77d7656342e975a69a5ab91301edd22d95796167e8e7

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@J3BACZ3000 moze jaki turniej tagowy?
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 18 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
@J3BACZ3000: o chłopie xD
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 19 godz. i 46 min temu
  • 0
realnie to bosnia ma szanse? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
19 godz. i 45 min temu via Android
  • 0
@krzysssss obudźcie mnie bosznie
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
19 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@krzysssss: wygrali z wlochami, więc coś tam szanse mają
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
wczoraj, 12:43:54
  • 0
zacząłem sobie oglądać plecopokoje w jakości cinemacity.rip i to jest jedyna słuszna jakość horror to ma być horror
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
krzysssss
krzysssss wczoraj, 12:54:05 via Wykop
  • 0
@mmdobrychlebek: soap 2 day wpisz ;d znajdziesz tam w jakosci cinemacity
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
przedwczoraj, 17:51:44
  • 11
Ludzie kłócący się o wyższość Ronaldo czy Messiego nad drugim to to samo z------e co kibice Realu i Barcelony xD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss przedwczoraj, 17:51:58 via Wykop
  • 17
@Kozzi: ale to Ci sami :D
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
22.06.2026, 20:22:58
  • 4
#321685 1 piwko na ochłodę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 22.06.2026, 21:00:55 via Wypiek
  • 1
@dzikikowal #jutrotrzezwosc
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
22.06.2026, 19:41:05
  • 8
#przegryw #321685 Czy ktoś bez googlowania wie co to znaczy świerzop?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 22.06.2026, 19:42:05 via Wypiek
  • 3
@Milanek93 a gryka?
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
22.06.2026, 18:51:48
  • 5
#321685 huop wygrał kolejne dwie partie, dzisiaj trochę rankingu nabite ale z tymi ludźmi po 100 elo to tak się gra że to sensu brak ehhh

Ja (146 elo +46 = 192) vs Hindus (121 elo)

Ja białe

#j------------e
J3BACZ3000 - #321685 huop wygrał kolejne dwie partie, dzisiaj trochę rankingu nabite ...

źródło: board (4)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss 22.06.2026, 18:52:55 via Wykop
  • 0
@J3BACZ3000: boże drogi, nie da sie starowego elo ustawic na wyzsze? ;d
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss 22.06.2026, 18:57:08 via Wykop
  • 3
@J3BACZ3000: poziom srogi widze, ale morale chociaz urosna :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.01.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 29.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking