@splinter96: W ogóle dlaczego taka informacja, że ktoś korzystał ze wsparcia psychologa/psychiatry jest publiczna? Później ludzie boją się pójść do specjalisty, bo powiedzą żeś wariat.
Na przestaje mnie zadziwiać, że w polskich realiach mamy tak wysoki współczynnik dzietności, powyżej 1.0. W kraju gdzie część prawicy najchętniej robiłaby kobietom procesy za poronienie i stygmatyzowała ich dzieci, gdyby te okazały się homoseksualistami. Restrykcyjna polityka aborcyjna, marne zarobki, horendalne ceny nieruchomości, niepewność geopolityczna, rząd sypiący kasę emerytom i starzejące się społeczeństwo. Do tego dochodzi powrót PiS’u do władzy w 2027 i speedrun Białorusi. I mimo tego wszystkiego KAŻDA PARA ma
@K-S-: Może dlatego że to koalicja zrzeszająca ludzi o różnych podglądach na niektóre kwestie? Platforma przecież popiera aborcje. A w innych sprawach no cóż, postulowanie większych zmian oznacza przegrane wybory, bo PiS tak rozleniwił ludzi¯\(ツ)/¯
@szalaput: No nie wiem, może gdyby kobiety miały zagwarantowaną możliwość usunięcia ciąży w przypadku nieuleczalnej choroby płodu, to chętniej by w nią zachodziły?
@NieMamZdaniaAle: Chłopie lewaki nigdy u nas nie rządziły xD Platforma to centrum, Lewica odrobinkę bardziej na lewo, ale żeby nazywać te partie lewackimi to kekw.
No i git, kolejny dowód że elektorat koalicji to nie sekta. Miszalski się nie sprawdzał, więc out. Podobnie było z Kidawą która miała 2% poparcia. Tymczasem po prawej stronie mocy ludzie zagłosują nawet na taboret, jeżeli będzie namaszczony przez słońce narodu ( ͡°͜ʖ͡°) #referendum #kidawa #polityka
@Lotarientroll: @Nikczemnik Ale jaki fikoł? Ludzie nie są zadowoleni z prezydenta, więc go odwołali, gdzie problem? Dla was to chyba nie do pomyślenia jest, żeby przyznać się do błędu, tak jak w przypadku Batyra.
Śmiesznie patrzy się na to, jak konfiarze już zacierają ręce na swoje rządy w Krakowie. Przecież w każdym większym mieście, ludzie prędzej wybiorą psa na prezydenta, niż kogoś z konfy xD
Przecież w każdym większym mieście, ludzie prędzej wybiorą psa na prezydenta, niż kogoś z konfy xD
@Wraczek: W Bełchatowie im się udało, ale to tylko dlatego że mieszkańcy tego fanatycznie prawackiego dołka stwierdzili w końcu że pisowcy są dla nich za mało radykalni xD
5 lat zakazu wjazdu do RP za wjechanie autem pod morskie oko xDDD, od razu na krzesło elektryczne go posadźcie. No ale przynajmniej konfedebrauniarze dymający na minimalnej będą zadowoleni, bo drugi ma gorzej. #ukraina #polityka #morskieoko
@hung: @PrawdziwyMongolzMongolii @rzaden_problem Skąd w was tyle jadu? Mowię po prostu, że kara jest nieadekwatna do czynu, tylko tyle. A wy już z pianą na pysku, że ojezu d--y mu jeszcze nadstaw, ha tfu.
#tenis
źródło: 1000029482
PobierzPóźniej ludzie boją się pójść do specjalisty, bo powiedzą żeś wariat.