Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skalpel123456
Skalpel123456

Skalpel123456

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1581
  • Znaleziska 271
  • Mikroblog 1310
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 64
krucjan
krucjan
24.05.2026, 12:02:42
  • 2
Jadę do #lodz na 17 letnich oponach 🥸
#szczecin
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 24.05.2026, 13:48:11 via Wykop
  • 0
@krucjan: Spadającym drzewom to i tak bez różnicy
  • Odpowiedz
verq922
verq922
08.05.2026, 16:03:14
  • 0
Głupie pytanie, ale nie miałem jeszcze takiej sytuacji:
Gdzie mogę zgłosić zdechłe zwierzę leżące przy ulicy w mieście?
#szczecin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 08.05.2026, 18:08:37 via Wykop
  • 2
@verq922: Na Rapackiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
21.04.2026, 10:46:38
  • 24
Prowadzę małą rodzinną pizzerię, zachorował nam dostawca. Nie mamy jakoś dużo zamówień, ale te kilka, kikanaście dziennie jest. Pogadałem z kolegą, jego syn mógły mi pomóć, akurat na skuterze jeździ, miejscowość 2 ulice na krzyż 0 ruchu więc luz. Zaproponowałem mu 120 pln, a na pewno dałbym 150 na koniec (praca jakoś od 10 do 18, z czego 90% to siedzisz na zapleczu w firmie na telefonie - nie ma wifi ale
duszanzkapitana_dupy - Prowadzę małą rodzinną pizzerię, zachorował nam dostawca. Nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 21.04.2026, 20:11:00 via Wykop
  • 3
ja pomagałem ZA DARMO w takich momentach jak byłem w jego wieku i człowiek się cieszył że robota jest


@duszan_z_kapitana_d--y: Ooo, to kolega widzę na dobrego pracodawce trafił. Ja w gimnazjum, żeby mieć robotę to musiałem swojemu pracodawcy 100 zł tygodniowo płacić, ale to był 1999, bezrobocie ogromne i człowiek się cieszył że robota jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
10.04.2026, 16:43:08
  • 86
Wrzuccie najlepsze nicki użytkowników!
#wykopefekt #wykop
CiastozTruskawkami - Wrzuccie najlepsze nicki użytkowników!
#wykopefekt #wykop

źródło: obraz

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 10.04.2026, 22:50:09 via Wykop
  • 1
@Ciasto_z_Truskawkami: @Skalpel
  • Odpowiedz

6

Ptotest urzędników ZUS w Wadowicach: "BEZ NAS NIE MA NIC"

Ptotest urzędników ZUS w Wadowicach: "BEZ NAS NIE MA NIC"

Wyszli przed siedzibę z transparentami w dłoniach. To wydarzenie jest w tych murach bezprecedensowe do tej pory nikt z urzędników nie protestował w tym miejscu. Aż do dziś. Na kwadrans. Godna praca, godna płaca, 180 zł = kpina, netto = 100 zł głosił jeden z napisów. Drugi: Bez nas nie ma nic

wadowice24
z
wadowice24.pl
dodany: 02.04.2026, 10:15:05
  • 12
  • #
    zus
  • #
    protesty
  • #
    placa
  • #
    praca
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 02.04.2026, 13:15:09 via Wykop
  • 4
@hrumque: Oni tylko wykonują rozkazy (polecenia służbowe).
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 02.04.2026, 13:24:06 via Wykop
  • 4
"Pracujemy na najwyższych obrotach, a nasza praca jest wyceniana coraz niżej – mówili nam uczestnicy protestu."
Pracują nieefektywnie, a ich praca jest po prostu coraz mniej warta, bo już dawno powinna zostać zautomatyzowana, tym władza się powinna zająć, redukcją etatów w budżetówce i automatyzacją procesów zamiast podwyżkami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1117

Adwokat od "trumien na kółkach" nie chce iść do więzienia

Adwokat od "trumien na kółkach" nie chce iść do więzienia

Wyrok chce odsiedzieć w trybie dozoru elektronicznego

Endrula83
z
tvn24.pl
dodany: 02.04.2026, 12:49:42
  • 120
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    adwokat
  • #
    prawnik
  • #
    prawo
  • #
    informacje
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 02.04.2026, 13:04:18 via Wykop
  • 6
Nie chce to nie, przecież nie zmuszą go do tego...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

649

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki czują się przezroczyste. "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

groceries
z
newsweek.pl
dodany: 01.04.2026, 11:38:14
  • 410
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    podryw
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 01.04.2026, 13:30:38 via Wykop
  • 49
Stary artykuł, w którym ktoś tylko odświeżył datę. Dziennikarstwo XXI wieku psia jego mać.
"oraz toczącą się od ponad roku wojnę za wschodnią granicą."
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 01.04.2026, 17:06:51 via Wykop
  • 2
@jegertilbake: Co?

4

Pyszne.pl dostarczy gadżety ze sklepów erotycznych. Wszystko, co się zmieści do

Pyszne.pl dostarczy gadżety ze sklepów erotycznych. Wszystko, co się zmieści do

Kurierzy Pyszne.pl będą dostarczać produkty z Pink Shop - sklepów z asortymentem dla dorosłych. Wszystko, co się zmieści do plecaka...

kasiek73
z
horecatrends.pl
dodany: 31.03.2026, 17:59:03
  • 5
  • #
    pysznepl
  • #
    erotyka
  • #
    erotyczne
  • #
    prostata
  • #
    masazer
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 31.03.2026, 18:03:13 via Wykop
  • 0
@FrozenShade: tego jednego slowa zabraklo w powiadomieniu z tagu :D

1

Szukam odcinków kiepskich

Siema szukam odcinków Świata według Kiepskich mam na pendrive 320 ale nie mam odcinków Magister jego mać, Hiperferdex, Wniebowzięci i Zamianka na których mi mocno zależy ma ktoś linki do nich? ale nie takie że tam wycinają napisy końcowe mają być w całości to tyle ode mnie Do miłego zobaczenia

Redek2137
z
wykop.pl
dodany: 27.03.2026, 13:27:10
  • 11
  • #
    kiepscy
  • #
    swiatwedlugkiepskich
  • #
    seriale
  • #
    polsat
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 27.03.2026, 14:25:16 via Wykop
  • -1
https://github.com/Humberd/kiepscy-downloader/blob/master/links.txt
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 27.03.2026, 15:14:14 via Wykop
  • 0
@spajker: owww, szkoda, myślałem, że nadal działa :(

3

12 lat za zabójstwo sąsiada. Sąd: Wyższa kara byłaby ukrytym dożywociem

Pokaż treści 18+

12 lat za zabójstwo sąsiada. Sąd: Wyższa kara byłaby ukrytym dożywociem

Sąd w Lublinie skazał Jana H. na 12 lat więzienia za zabójstwo Witolda P. 78-latka z Liszny (woj. lubelskie, gm. Sławatycze). Wyrok jest niższy od żądań prokuratury.

kvoka
z
slowopodlasia.pl
dodany: 27.03.2026, 09:56:37
  • 6
  • #
    patologiazewsi
  • #
    kryminalne
  • #
    lubelskie
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 27.03.2026, 10:35:40 via Wykop
  • 4
@Danuel: A może byś chociaż to przeczytał przed skomentowaniem? Skazany ma 61 lat, 78 lat miała jego ofiarą.
Turin89
Turin89
18.03.2026, 13:44:45
  • 93
Zdjęcia tak wykadrowane, by nie było widać, że tam przyszło 30 osób. I watpię, by chociaż 5 z nich było studentami tego uniwerku.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Zdjęcia tak wykadrowane, by nie było widać, że tam przyszło 30 osób. I watp...

źródło: 1000003743

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 18.03.2026, 14:48:54 via Wykop
  • 0
@Turin89: Brawo! Tobiasz Bocheński polskim Charlie Kirkiem!
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
18.03.2026, 08:55:57
  • 12
Mokry sen zakutych łbów XD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
donatien-de-sade - Mokry sen zakutych łbów XD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka

źródło: IMG_7058

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 18.03.2026, 14:46:54 via Wykop
  • 2
@donatien-de-sade: populacja Koreańczyków z północy zmniejszyła się następnego dnia po wyborach o 0,07%
  • Odpowiedz

3

Czy hejtujecie dzwoniących telemarketerów?

Czy hejtujecie dzwoniących telemarketerów?

W branży obsługi klienta ruszyła ważna kampania Nie odbieram hejtu, która nagłaśnia problem agresji wobec konsultantów i telemarketerów. Czy wyzwiska pod ich adresem stały się społecznym przyzwoleniem? A może to skutek irytujących telefonów? Co sądzicie o hejcie na telemarketerów?

bancerzk
z
wykop.pl
dodany: 26.01.2026, 09:08:38
  • 14
  • #
    telemarketer
  • #
    callcenter
  • #
    biznes
  • #
    handel
  • #
    hejt
  • #
    internet
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 26.01.2026, 09:26:20 via Wykop
  • 32
Niech przestaną dzwonić i hejt magicznie zniknie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pyszniarz
pyszniarz
19.01.2026, 15:30:53
  • 0
Są jakieś kody dla nowych w wolt?
#pysznepl #wolt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 19.01.2026, 16:29:13 via Wykop
  • 1
@pyszniarz: Są, jak wpiszesz ten ze screenshota, to obaj dostaniemy po 0,00 zl ¯\(ツ)/¯
Skalpel123456 - @pyszniarz: Są, jak wpiszesz ten ze screenshota, to obaj dostaniemy p...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.12.2025, 07:22:05
  • 129
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 19.12.2025, 11:29:00 via Wykop
  • 3
@splinter96: niech mu ktoś da sznurek, żeby sobie powiesił klucz na szyi, bo inaczej może go zgubić.
  • Odpowiedz
Pan_krecik
Pan_krecik
Pan_krecik
21.11.2025, 07:08:43
  • 36
MASAKRA
Co się stało z tym portalem...
( ಠ_ಠ)

Kompletny ściek.
Same partyjne trolle ...gorzej niż
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 21.11.2025, 11:09:42 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 21.11.2025, 12:26:53 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 21.11.2025, 14:50:35 via Wykop
  • 1
wyciągnął kilka obrazków z mojej 14 letniej obecności na tym portalu.


@Pan_krecik: Srogi z ciebie dzban. Na 25 dodanych przez ciebie wpisów na Mirko z pierwszej strony twoich wpisów 24(!) są w tematach politycznych.

Nikt ciebie nie chce palić na stosie, co najwyżej wytykają ciebie palcami i patykami odpychają byle dalej od siebie.

A rzygać to ci się pewnie chce od tego całego gówna, które ci z gęby wypada.
  • Odpowiedz
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 21.11.2025, 16:33:37 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 21.11.2025, 16:53:53 via Wykop
  • 0
@Pan_krecik:

rozumiem że utożsamiasz się z tym


Tepym polackim
  • Odpowiedz
nocnystrusz479
nocnystrusz479
nocnystrusz479
09.10.2025, 21:15:22
  • 2
#szczecin siemanko, czy chce się ktoś poznać stąd lub z okolic?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 10.10.2025, 00:00:50 via Wykop
  • 1
to w szczecinie wycinają nerki

@kocha_to_poczeka: @WeunianyTrampek O kurczę! Ja myślałem, że to tylko plotki!
  • Odpowiedz
rnggod
rnggod
rnggod
03.10.2025, 09:37:18
  • 1
#szczecin szykujcie się na otwarcie nowej marki od innowatora marki piri-ramil kebab
rnggod - #szczecin szykujcie się na otwarcie nowej marki od innowatora marki piri-ram...

źródło: 1000006618

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skalpel123456
Skalpel123456
Skalpel123456 03.10.2025, 09:57:56 via Wykop
  • 3
mam to w p-----e


@Megasuper: Dziękujemy Pani za ten wartościowy komentarz #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.12.2018

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 18.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking