Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yami

yami

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24400
  • Znaleziska 10338
  • Mikroblog 14062
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 39

1244

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 15:47:12
  • 755
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
yami
yami 24.06.2026, 18:02:43 via Wykop
  • 0
Kiedy uważasz, że dojdziemy w AI do poziomu AGI (Artificial General Intelligence)?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yami
yami 24.06.2026, 18:04:32 via Wykop
  • 0
Jakie widzi Pan przełomy w ostatnim okresie w zakresie AI ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 07.06.2026, 19:18:17 via Wykop
  • 0
@maria_kiribati: dragon ball
  • Odpowiedz

178

Skandal w UK. Tragiczna śmierć studenta polskiego pochodzenia.White lives matter

Pokaż treści 18+

Skandal w UK. Tragiczna śmierć studenta polskiego pochodzenia.White lives matter

#anglia #southampton #wydarzenia #wiadomości #informacje Potężny wstrząs społeczny i polityczny w Wielkiej Brytanii. Publikacja nagrania z policyjnych kamer nasobnych wywołała gwałtowne zamieszki na ulicach Southampton i regularną bitwę protestujących z mundurowymi. Film ujawnił przerażające kulisy

yami
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 06:07:42
  • 19
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    anglia
  • #
    blacklivesmatter
  • #
    whitelivesmatter
mirko_anonim
mirko_anonim
21.05.2026, 04:32:46
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 21.05.2026, 12:11:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 14:48:40
  • 955
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 19.05.2026, 19:49:43 via Wykop
  • 0
@o__0: ale idzie za kraty, czy w zawieszeniu wyrok?
  • Odpowiedz

442

Nowy exploit omija BitLockera bez hasła. Katastrofa dla Windows 11

Nowy exploit omija BitLockera bez hasła. Katastrofa dla Windows 11

YellowKey może stać się jedną z najgłośniejszych luk bezpieczeństwa związanych z Windows 11 w ostatnich latach. Umożliwia otwarcie dysków zabezpieczonych BitLockerem przy użyciu zwykłego pendrivea i kilku plików zapisanych w ukrytym katalogu systemowym.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 14.05.2026, 10:57:36
  • 94
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
yami
yami 15.05.2026, 14:55:51 via Wykop
  • 0
@dziki-wienczyslaw: teraz AI wynajduje ataki.
yami
yami 15.05.2026, 14:56:26 via Wykop
  • 0
@kwanty: tak dokładnie,
Robie na co dzien w security IT.
AI generuje ataki.
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 951
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 14.05.2026, 11:39:38 via Wykop
  • 0
@chanoja: a drogo takie domy?
Powinny byc za polowe ceny przynajmniej jak normalne..
  • Odpowiedz

2281

Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU

Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU

Cześć Od jakiegoś czasu rozwijamy własne sterowniki SMART HOME montowane w rozdzielnicy projekt nazywa się SMARTBOB. Jestem jedną osoba techniczną w naszej firmie, w sumie jest nasz 3 :). Projekt jest w 100% mój od każdego rezystor po to jak to produkować i złożyć. Zaczęło się trochę hobbystycznie

SmartBobAutomatyka
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 08:18:28
  • 569
  • #
    smarthome
  • #
    homeassistant
  • #
    inteligentnydom
  • #
    polakpotrafi
  • #
    ciekawostki
  • #
    truestory
yami
yami 12.05.2026, 04:47:26 via Wykop
  • 1
"Nie skupiamy się też na modułach dopuszkowych WiFi / ZigBee.One są super do małych mieszkań czy prostych modernizacji, ale przy większych inwestycjach często robi się problem z niezawodnością, serwisem i późniejszą rozbudową"

Jakbys mogl to wyjasnic.
Sam mam dom pietrowy, jestem programistą i stwierdziłem, że nie potrzebuje iść w gwiazde i sprzet tego typu w rozdzielnicy, ale, że właśnie wystarczy mi sprzęt gdzie niegdzie dopuszkowy po zigbee.

Tam urządzenia działają w sieci mesh przenosząc dalej
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yami
yami 12.05.2026, 04:54:18 via Wykop
  • -1
@ksiak: "żarówki.Ale zepnij to np z żaluzjami by lampa się zaświeciła gdy jest dzień, ktoś chodzi po budynku a żaluzje są całkowicie zamknięte ze względu na mocne nasłonecznienie i masz obraz "

Mozna to osiagnac w home assistant na prostym systemie, bez gwiazdy, zigbee i inne wystarcza..

Pozdrawiam,
Programista.
yami
yami 12.05.2026, 14:56:42 via Wykop
  • 4
@jack_: "Do tego każda głupia żarówka jest repeaterem, generalnie każde urządzenie 230V."

Dokładnie tak jest.
Dalej nie widzę sensu tej gwiazdy.
bulba1605
bulba1605
bulba1605
12.05.2026, 04:19:00
  • 1039
Muszę przyznać, że robi to wrażenie (ʘ‿ʘ)

#podroze #podrozujzwykopem #chiny
bulba1605 - Muszę przyznać, że robi to wrażenie (ʘ‿ʘ)

#podroze #podrozujzwykopem #ch...

źródło: 1189

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 12.05.2026, 14:54:20 via Wykop
  • 0
@bulba1605: mają rozmach sku.....ny
  • Odpowiedz
sztokula
sztokula
02.05.2026, 16:15:56
  • 1339
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/

Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
sztokula - Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stw...

źródło: 1000051053

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 02.05.2026, 21:21:07 via Wykop
  • 0
@sztokula: zgadzam się, żałosne z jego strony.
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
01.05.2026, 14:07:28
  • 378
"God please let this happen because it would be so fu#king funny" xD
#heheszki #rosja #ukraina #wojna
piaskun87 - "God please let this happen because it would be so fu#king funny" xD
#heh...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 02.05.2026, 06:57:01 via Wykop
  • 0
@piaskun87: a to kto, rosjanka?
  • Odpowiedz
Frasiu
Frasiu
Frasiu
22.04.2026, 07:35:11
  • 1634
Typowa pozycja kogoś, kto rozwiązuje problemy innych

#heheszki
Frasiu - Typowa pozycja kogoś, kto rozwiązuje problemy innych 

#heheszki

źródło: IMG_1144

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 22.04.2026, 16:38:15 via Wykop
  • 0
@Frasiu: łap 999 plusa
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
19.04.2026, 18:47:56
  • 266
Wszystko jest git. Firma ma płynność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Wszystko jest git. Firma ma płynność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 20.04.2026, 08:29:25 via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: to jakis zart jest
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
19.04.2026, 09:26:40
  • 477
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 20.04.2026, 08:24:41 via Wykop
  • 0
@TTedbundYY: zrobili w koncu program, gdzie facet poznał tanzanke..
  • Odpowiedz

1120

Zrobiłem mapę z prawdziwymi cenami nieruchomości i wadami okolicy

Zrobiłem mapę z prawdziwymi cenami nieruchomości i wadami okolicy

Zamiast wierzyć w cichą i spokojną okolicę, sprawdź dane. Połączyłem rejestry cen (RCN), bazę topograficzną i pozwolenia na budowę. W jednym miejscu zobaczysz cenę metra, liczbę okolicznych kurników oraz czy zamiast łąki za oknem nie powstaną zaraz bloki. Wszystko na jednej mapie.

pawewap
z
metroskop.pl
dodany: 12.04.2026, 16:24:18
  • 248
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budujzwykopem
  • #
    chwalesie
  • #
    programowanie
  • #
    ciekawostki
yami
yami 13.04.2026, 17:30:43 via Wykop
  • 0
Nie udało się wczytać szczegółów
Błąd ładowania

:x
Przy wejsciu w szczegoly danej transakcji
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tommmekk
tommmekk
01.04.2026, 07:52:02
  • 1695
Witam wszystkich
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez samochód, który cofał. Kierowca nie zauważył mnie, przejechał mi po protezie a dokładnie po sztucznej stopie ( z całego nieszczęścia, szczęście, że to trafiło na protezę) ale i tak wykrzywiło mi kolano. Kierowca wyszedł z samochodu udzielił pomocy zadzwonił po pogotowie a potem pogotowie wezwało policję..
Po rozpoznaniu lekarza oraz zdjęcia RTG w szpitalu mam naderwane więzadła w kolanie..
Jestem w domu
tommmekk - Witam wszystkich 
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez...

źródło: 1000009332

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 01.04.2026, 19:35:15 via Wykop
  • 0
@tommmekk: "który cofał" konfitura jednak dobrze działa na tym yt..
  • Odpowiedz
ZdzislawMarchwicki
ZdzislawMarchwicki
30.03.2026, 20:49:49
  • 405
Czy to prawda, że każdy amerykański żołnierz który umrze za #izrael otrzymuj po śmierci 72 hamburgery w niebie?
#iran #wojna
ZdzislawMarchwicki - Czy to prawda, że każdy amerykański żołnierz który umrze za #izr...

źródło: 1000003803

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 31.03.2026, 20:06:50 via Wykop
  • 0
@ZdzislawMarchwicki: prawda, jestem tym Hamburgerem.
  • Odpowiedz

1899

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Kuba Wojewódzki podaje się za autorytet, a w rzeczywistości manipuluje i kłamie. Zapraszamy na komentarz Krzysztof Stanowskiego, który obnaża obłudę i podwójne standardy "króla TVN". Różne formy kreatyny ten sam cel. Z kodem ZERO 10% taniej https

Nie_jestem_robotem_69
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 07:57:02
  • 431
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    wojewodzki
  • #
    masakracja
  • #
    celebryci
  • #
    internet
yami
yami 31.03.2026, 19:53:49 via Wykop
  • 0
@findi: mi kędziora nie żal

689

Mężczyźni stanowią 74,8% krwiodawców w Polsce

Mężczyźni stanowią 74,8% krwiodawców w Polsce

Mężczyźni stanowią większość krwiodawców w Polsce. W 2024 r. 74,8% krwiodawców stanowili mężczyźni, a 25,2% kobiety. Dane GUS pokazują też, że w głównej grupie wiekowej 25-44 lata mężczyzn-dawców było znacznie więcej niż kobiet.

Nigarun
z
stat.gov.pl
dodany: 27.03.2026, 00:33:32
  • 276
  • #
    zdrowie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    krwiodawstwo
  • #
    ciekawostki
yami
yami 27.03.2026, 18:46:02 via Wykop
  • -1
@Michasz1991: dokladnie, +1
Znam temat bo krew oddaje i widzialem chudą dziewczyne, która nie mogła oddac ze względu na wage..
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
21.03.2026, 06:51:41
  • 2060
Polacy wydali 320 mln zł na OnlyF*ns.

To więcej niż uzbierali na #wosp
#dziendobry
PIAN--A_A--KTYWNA - Polacy wydali 320 mln zł na OnlyF*ns.

To więcej niż uzbierali na...

źródło: artpic44404-1200

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yami
yami 21.03.2026, 16:47:25 via Wykop
  • 0
@PIAN--A_A--KTYWNA: ale w rok na wosp?
A only fans all time ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Typowo Polskie

  • Witam Mireczki :) #tylkomirko
  • Koniec
  • http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CDcQFjAB&url=http%3A%2F%2Fforum.gazeta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.12.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 08.05.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking