Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dywanix

Dywanix

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13551
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 13519
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 28
Dywanix
Dywanix 08.06.2026, 17:44:10
  • 1
Nie wierze, że są osoby które spytają chat gpt o żarcie z państw na mecz zamiast napisać do znajomych by wzięli po prostu p--o i czipsy xD
#apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 07.06.2026, 13:28:55
  • 2
Nk co sie o------o z maxem bo sie spóźniłem xD
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anekito
Anekito
07.06.2026, 13:29:47 via Wykop
  • 1
@Dywanix: bolid mu praktycznie nie wystartował
  • Odpowiedz
BomBom
BomBom
07.06.2026, 13:30:13 via iOS
  • 0
@Dywanix: Mondeo zgasło, z dwójki ruszał
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 31.05.2026, 11:42:47
  • 0
Tylko u mnie jest r-----------a zakładka rankeds w profilu? zawsze wchodziłem i wiedziałem ile mam dni zanim ranga spadnie a teraz widze same rankingi topki graczy xD
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
27.05.2026, 07:08:00
  • 4
#gry #wiedzmin #wiedzmin3
Wziąłem zarzutkę, dajcie mi to DLC już :<
Krs90 - #gry #wiedzmin #wiedzmin3
Wziąłem zarzutkę, dajcie mi to DLC już :<

źródło: obraz_2026-05-27_090708270

Pobierz

Będzie informacja o DLC w tym tygodniu?

  • BĘDZIE 53.8% (50)
  • NIE BĘDZIE 46.2% (43)

Oddanych głosów: 93

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 27.05.2026, 09:11:13 via Wypiek
  • 2
@Krs90 e jednak jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 24.05.2026, 21:30:37
  • 2
no i c--j, czarny pan powrócił
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 24.05.2026, 21:14:33
  • 4
Żem zapomniał o wyścigu ale widze nor i rus out wiec humor gituwa i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 03.05.2026, 17:29:00
  • 0
Zawsze to piękny widok jak max przebija sie z dołu na góre stawki
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 02.05.2026, 16:27:00
  • 1
Podrzuci jakaś dobra duszyczka gdzie teraz moge obejrzeć? wszystkie ulubione hostingi spadły z rowerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
02.05.2026, 16:27:45 via Wykop
  • 3
@Dywanix: za 5 minut koniec, nie warto
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
02.05.2026, 16:28:57 via Wykop
  • 1
@Dywanix: Za złotówkę masz sweet tv na 14 dni. Jak ci się skończy to zakładasz kolejne konto i essa
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 02.04.2026, 21:21:40
  • 3
jak nie ma klątwy jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 05.03.2026, 14:20:38
  • 1216
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
05.03.2026, 14:27:17 via Wypiek
  • 806
@Dywanix nikt tak bardzo nie pluje na wyborców PiS jak politycy PiS. Change my mind.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
05.03.2026, 14:54:32 via Wykop
  • 636
@Dywanix: za dużo tekstu ING, weźcie mu to puśćcie w formie tiktoka
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 19.01.2026, 14:17:15
  • 0
Szukam jakiegoś taniego i sensownego monitora tak 300-400. Głównie Internet i gry. Może ma ktoś coś do polecenia? Patrzyłem msi mp252 ale nieco mało opinii o nim znalazłem
#komputery #pytanie #monitory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak_masz_racje
Tak_masz_racje
19.01.2026, 14:28:53 via Android
  • 0
@Dywanix: AOC 24G4XE lub bez końcówki E. Takie same monitory, ten bez końcówki E ma tylko lepszą podstawkę.
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
19.01.2026, 15:23:40 via Wykop
  • 1
taniego i sensownego monitora tak 300-400.


@Dywanix: nie rób sobie świństwa i weź od razu jaki QHD
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 16.01.2026, 12:20:38
  • 0
Wspaniałe jest to HLE, zabierz dwóch najlepszy graczy T1 by i tak dostać od nich na p---e xD
#leagueoflegends
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrsongo123
mrsongo123
mrsongo123
16.01.2026, 16:41:07 via Wykop
  • 0
@Dywanix i to w jakim pieknym stylu xD Akali boska... :D
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 10.01.2026, 22:05:04
  • 1
Pierwszego miejsca nie ma bo wszyscy sportowcy są zwycięzcami i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#galamistrzowsportu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 07.01.2026, 16:08:14
  • 0
Jakiś taki mierny tegoroczny cinematic
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 24.12.2025, 13:06:56
  • 1
Jakieś to takie nie wiem, zaczęło sie bardzo dobrze a potem posypało sie
#pluribus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
22.12.2025, 20:00:20
  • 2
Vince Zampella nie żyje #gry #titanfall #callofduty #battlefield #pcmasterrace #ea #ps5 #xbox

https://www.nbclosangeles.com/news/local/video-game-developer-vince-zampella-crash-call-of-duty/3819576/?utm_medium=share#
MisPluszowyZWadaWymowy - Vince Zampella nie żyje #gry #titanfall #callofduty #battlef...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-22 205922

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 22.12.2025, 21:04:28 via Wykop
  • 4
@MisPluszowyZWadaWymowy: ja p------e ale hitneło po tym jak próbował bf'a ostatnimi czasy z poziomu kompletnego gówna ratowac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
goferek
goferek
20.12.2025, 07:58:50
  • 791
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 20.12.2025, 13:45:04 via Wykop
  • 1
@goferek: czemu diecezja bydgoska jest w ogóle tak daleko na mapie od Bydgoszczy xD
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 12.12.2025, 17:34:53
  • 154
Przyszły mistrz świata f1 w barwach ferrari a obok Charles Leclerc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
Dywanix - Przyszły mistrz świata f1 w barwach ferrari a obok Charles Leclerc ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-12 183334

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
12.12.2025, 17:36:52 via Android
  • 30
@Dywanix Może przypomni Karolkowi jak to jest wygrywać w Ferrari. Może coś podpowie
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
12.12.2025, 17:50:27 via Wykop
  • 36
@Dywanix:
Co tam robi ten inwalida

  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix 07.12.2025, 14:34:38
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywanix
Dywanix 07.12.2025, 14:31:39
  • 3
Dawno nie czułem takiego obrzydzenia

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • siema siema kurcze witam

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking