Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ondraszek
ondraszek

ondraszek

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15155
  • Znaleziska 2342
  • Mikroblog 12813
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 67
r5678
r5678
14 godz. i 42 min temu
  • 2
#lublin
Nie no, będzie problem z tymi temperaturami, jutro goręcej pojutrze goręcej a wt i śr również po 33.
jak teraz o 18:30 mam 30 i jeszcze nie mogę okien otworzyć bo na zewnątrz 33.
a nocą też się mniej schłodzi.
przy 17 maks co mogę uzyskać to 23.5, a ma być nawet i 24 nocami teraz.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 14 godz. i 1 min temu via Android
  • 0
@r5678 @MgrMarecki no mi prognoza yr mówi że 24 będzie o północy ;)
  • Odpowiedz
idzpanwuj
idzpanwuj
21 godz. i 18 min temu
  • 126
#pogoda nie no w chacie za gorąco, trzeba iść do sklepu posiedzieć przy lodówkach
idzpanwuj - #pogoda nie no w chacie za gorąco, trzeba iść do sklepu posiedzieć przy l...

źródło: IMG_2905

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 16 godz. i 46 min temu via Android
  • 3
@Kantarek @aleksc @arinkao Lidl tak d------a, że faktycznie bluzę można z ciuchów na chwilę pożyczyć a potem odłożyć :D
  • Odpowiedz
GrubyGiecik
GrubyGiecik
25.06.2026, 15:12:00
  • 0
Pytanie za milion punktów, bo już mi ręce opadają. S-Max TitS 2.0 TDCI, 2012 rok, manual po przekładce (ponad 3 lata temu).

Sytuacja wygląda tak:

Samochód miał drgania kierownicy podczas jazdy, miałem wrażenie ze zależnie od tego jak się coś coś ustawi w zawieszeniu. Drgania nasilały się przy hamowaniu, dodatkowo drgał pedał hamulca.

Wymienione:
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 25.06.2026, 15:36:39 via Android
  • 0
@GrubyGiecik a łożyska górne amortyzatora?
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek 25.06.2026, 15:48:54 via Android
  • 0
@GrubyGiecik opony? Wyważenie z testem drogowym
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek przedwczoraj, 07:07:13 via Android
  • 0
@GrubyGiecik mi tylna tuleja jak była już przy końcu życia to samochód pływał jak p------y, jakbym amorów nie miał i przy hamowaniu stawiało go na ukos, c--j wie co.
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek 21.06.2026, 17:49:40
  • 1
#lublin
Siema,
Faktury z PGE, te papierowe jakąś obsuwę mają? Dostaliście się już rozliczenie za pół roku?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek
Autor
21.06.2026, 18:03:34 via Android
  • 1
@mannoroth tak czułem, burdello bum bum, jeszcze odsetki karne nalicza :D
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek 15.06.2026, 19:15:19
  • 0
#ford #fordfocus #peugeot #tdci #hdi #diesel #citroen #motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody #warsztatwstodole
Siemacie
Jaki rozrząd do 1.6 TDCi HDi?
Co teraz na topie? Razem z pompą wody będę wymieniał.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek
Autor
16.06.2026, 12:32:21 via Android
  • 1
@trzaichlac69 @wujek_srednia_rada no to będzie dayco ;)
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek
Autor
16.06.2026, 14:59:30 via Android
  • 0
@trzaichlac69 o, jasne ze nie, dzięki że zwróciłeś na to uwagę
ondraszek - @trzaichlac69 o, jasne ze nie, dzięki że zwróciłeś na to uwagę

źródło: temp_file8799425178426514403

Pobierz
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek
Autor
16.06.2026, 15:25:42 via Android
  • 0
@trzaichlac69 są jakieś erling czy inne podobne, zaraz obadam, dzięki.
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek
Autor
21.06.2026, 11:49:23 via Android
  • 0
@trzaichlac69 https://allegro.pl/oferta/elring-569-350-uszczelnienie-pompa-wodna-18387184598
Takie coś? Nie mogę nigdzie, aparts czy inne podobne o materiale tj uszczelki, jedynie komentarz z allegro że przyszła pordzewiała więc może sugerować metal ;)
  • Odpowiedz
GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
20.06.2026, 20:03:17
  • 15
Mój Lublin taki piękny ❤️ Nasz radny Konrad Wcisło (KO), syn posłanki Marty Wcisło (KO), parkuje na miejscach dla niepełnosprawnych na kartę niepełnosprawności swojego taty. Miejsca parkingowe dla VIPów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin #lubelskie
GrzegorzFlorydaOficjalnie - Mój Lublin taki piękny ❤️ Nasz radny Konrad Wcisło (KO), ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 20.06.2026, 20:15:14 via Android
  • 1
@GrzegorzFlorydaOficjalnie ej, on tylko na chwilę
  • Odpowiedz

506

Pędził quadem po Lublinie. Teraz grozi mu deportacja. Jest nagranie

Pędził quadem po Lublinie. Teraz grozi mu deportacja. Jest nagranie

Hehehe, dziś ciężki dzień dla zwolenników migracji ;). Szalony pościg w centrum Lublina. Sobotnim wieczorem nagle z zawrotną prędkością po chodniku przejechał quad, a za nim policja. Gruzin.

Vahanara888
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 19.06.2026, 11:10:26
  • 63
  • #
    gruzja
  • #
    imigranci
  • #
    lublin
ondraszek
ondraszek
ondraszek 19.06.2026, 12:54:27 via Android
  • 12
Gruzin? Jak wszyscy ruscy i ukraińcy którzy popełniają jakiej przestępstwa ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lawsonik
Lawsonik
15.06.2026, 17:52:42
  • 0
#mecz kukureja kukuryku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 15.06.2026, 17:54:35 via Android
  • 0
@Lawsonik stroik bożonarodzeniowy
  • Odpowiedz
czehoo
czehoo
15.06.2026, 02:35:05
  • 343
Szwecja wzięła trenera z premier league i w parę miesięcy zrobili postęp a Polska z Urbanem to obraz nędzy i rozpaczy bez żadnych perspektyw

#mecz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 15.06.2026, 04:46:34 via Android
  • 0
@majzter i polskie realia musi znać
  • Odpowiedz

356

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

Najnowsze wyniki kontroli NIK w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie wykazała, że Zintegrowany System Informatyczny nie został uruchomiony (po 3 latach od odboru) a aplikacja nie działała.

JohnyArkad
z
nik.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 10:20:16
  • 23
  • #
    uczelnie
  • #
    programista15k
  • #
    najwyzszaizbakontroli
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
ondraszek
ondraszek
ondraszek 13.06.2026, 07:01:32 via Android
  • 5
Jak system sterowania ruchem drogowym z 2015 roku chyba ;) 60 mln? ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

623

Zmarł pieszy potrącony przez Volkswagena. Zatrzymano pijanego obywatela Ukrainy

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce dziś po południu w Lublinie. Na miejscu cały czas pracują policjanci, prokurator, biegli oraz technicy. Droga jest zablokowana.

gooral2k
z
lublin112.pl
dodany: 12.06.2026, 14:47:21
  • 98
  • #
    lublin
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
ondraszek
ondraszek
ondraszek 12.06.2026, 17:37:46 via Android
  • 18
Jobany zatrzymał się z 300 metrów od tego przejścia ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalxd21
michalxd21
09.06.2026, 16:30:07
  • 1
Twórzcie stronki w internecie w oparciu o bukmacherkę, może kiedyś będziecie dawać wykłady na uczelniach XD

#mecz #umcs #studia #studbaza #idiokracja
michalxd21 - Twórzcie stronki w internecie w oparciu o bukmacherkę, może kiedyś będzi...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 10.06.2026, 04:45:28 via Android
  • 0
@michalxd21 łoj wiesz, musieli kogoś znaleźć komu cokolwiek wyszło po tych studiach by dać przykład innym i przyciągnąć nowych ;)
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
09.06.2026, 04:38:47
  • 2
O cie uju złoty xD Wiecie, że Janowska nie będzie wyremontowana w całości? Odcinek od wiaduktu do skrętu w prawo na przejazd (wzdłuż nasypu kolejowego) nie będzie remontowany, bo uwaga... teren nalezy do PKP xD

#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 09.06.2026, 04:51:38 via Android
  • 0
@Pituch @DrJudym jeśli faktycznie teren jest PKP to na milion procent nie będzie remontu, miasto nie może go wykonać na terenie którym nie włada;)
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek 09.06.2026, 17:55:18 via Android
  • 0
@Pituch @Pituch @DrJudym @mannoroth
Ja tam widzę napis "planowany" więc to jest słowo klucz dla urzędników.
Hrubieszów i pewien były poseł Palikota, były menago lubelskiego starego miasta szarpał się 1.5 roku z PKP by pod Hrubieszowem mogli zrobić remont 500 metrów drogi powiatowej ;)
  • Odpowiedz
KasKro
KasKro
09.06.2026, 01:14:40
  • 1550
KasKro

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 09.06.2026, 04:54:18 via Android
  • 0
@KasKro jak on taki to nie wiadomo czy nie miał grzechu p------------a kolegów i czy przed śmiercią się wyspowiadał i zadośćuczynił.
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
01.06.2026, 17:44:03
  • 1
gdzie w #lublin jest taki mały drewniany kościołek rzymsko katolicki ?
grand_khavatari - gdzie w #lublin jest taki mały drewniany kościołek rzymsko katolick...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 01.06.2026, 18:33:18 via Android
  • 0
@cedric i paczkomat Boży
  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
30.05.2026, 19:05:37
  • 694
Przypominam, że PSG zaczęło zdobywać Ligę Mistrzów po odejściu tego pana, który przeszedł do Realu właśnie po to żeby zdobyć Ligę Mistrzów xD #mecz
michal-panicz - Przypominam, że PSG zaczęło zdobywać Ligę Mistrzów po odejściu tego p...

źródło: 496

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 31.05.2026, 03:43:43 via Android
  • 0
@Cztero0404 no wcale kuhwa nie, ja żem go nie chciał ale dziadek się uparł i o, kwas jak sam s-------n z nim tylko
  • Odpowiedz
horrendous
horrendous
30.05.2026, 14:17:37
  • 1
Hej Mirki zna ktoś może jakiegoś fizjoterapeutę, który zna się na kinezyterapi i ogólnie obeznany jest głównie z stopami.
#lublin #kinezyterapia #kinezjologia #fizjoterapia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 30.05.2026, 15:49:53 via Android
  • 0
@horrendous o, dołączam sie ;) też potrzebuje ;)
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
30.05.2026, 09:27:45
  • 84
#gry #kiedystobylo
Pamiętacie gdy byliście dziećmi i kompletnie niestotne dla waszego mózgu były takie rzeczy jak:
- podkładka na myszkę wielkości podkładki pod browara
- komputer postawiony tak, że co 5 sek. obijałeś go klapkiem
- przedłużacz na walniety centralnie pod girami, cudem nigdy nie poraził cię prądem
- krzesło obrotowe z bazaru za 30 zł, które groziło fikołkiem w tył i złamaniem karku przy niewłaściwym ruchu
haloczymnieslychac - #gry #kiedystobylo
Pamiętacie gdy byliście dziećmi i kompletnie ...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 30.05.2026, 14:16:53 via Android
  • 0
@haloczymnieslychac przedłużacz pod nogami, potem lisztwa z przełącznikiem, każdego kto siadał zagrać trzeba było instruować żeby paluchem stopy albo piętą nie odłączył prądu bo dysk mi jebnie!
To samo z tym kompem nisko na tej półce o który wadziło się ciągle kolanem
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
30.05.2026, 07:50:55
  • 1601
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek 30.05.2026, 10:12:29 via Android
  • 0
@k0n0p to mnie przekonywał, o tym żeby więcej robić, mieć więcej przemiału oraz z nabywaniem doświadczenia będę więcej zarabiał ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking