Wpis z mikrobloga

Siema mireczki w piątek dostałem telefon z firmy ze zostaje przyjęty jako Junior React Dev ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jaram się niemiłosiernie bo swojego pierwszego Hello Worlda napisałem w czerwcu 2022 a znalezienie pracy zajęło mi około 3msc. Jakby więcej osób było zainteresowanych jaka drogę przeszedłem to mogę sklecić jakiś dłuższy wpis, także jak coś to zostawcie plusika. #programowanie #programista15k #javascript #chwalesie #korposwiat #programista #react
  • 100
  • Odpowiedz
  • 6
@Volantie: Samemu pisałem i wysyłałem CV. W sumie wysłałem około 80-90 aplikacji około 80% może nawet więcej odrzucone na etapie CV. Przed decydująca oferta miałem dwie rozmowy w innych firmach które „oblałem”
  • Odpowiedz
@dudustd: z czego się uczyłeś? Jakieś rady odnośnie nauki? Trzeba kuć na blachę czy wiedzieć co jest od czego i później z neta brać na wzór byleby potrafić żeby działało?
  • Odpowiedz
  • 1490
@Wierzbek: Widzę, ze jakieś zainteresowanie jest wiec wieczorem lub jutro napisze dłuższy wpis gdzie opisze jak wyglądała nauka i jak wyglądały rozmowy. Plusnij wpis to zawołam
  • Odpowiedz
  • 8
@gharman: We wpisie opisze wszystko co i jak, Ogolnie główny projekt który wpisałem sobie do CV to strona internetowa z własnym API, typowy CRUD gdzie dodajesz komentarze, sortujesz artykuły, dajesz plusy bądź minusy itp.
Poboczne mini projekty to kółko i krzyżyk 3x3, Quiz i Karta pokemon z wyszukiwarka używając ogólnodostępnego pokemonAPI.
  • Odpowiedz
@dudustd: a to super. ja sam teraz robie taki projekt hobbystycznie, chetnie bym zobaczyl jakbys chociaz na priv mogl pokazac taki projekt - chcialbym zobaczyc jaki to jest poziom przy ktorym jest szansa na prace juz
  • Odpowiedz
  • 1
@gharman: na priv mogę podać co będziesz chciał, publicznie napewno tego nie zrobię bo to jednak wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także jak coś to się odezwij
  • Odpowiedz
@gharman: Jak wyszukasz na YT "react reddit clone" to będziesz miał to samo, do wyboru do koloru. Tak samo z pokemonami itp., przeruchane mocno projekty, inspirację znajdziesz wszędzie.
  • Odpowiedz