Reklama na Wykop.pl

Wykop.pl - największy polski portal społecznościowy, skupiający aktywnych, kreujących trendy użytkowników, zainteresowanych wydarzeniami na świecie, technologią i nauką. Odwiedzają nas liderzy opinii i czołowe postaci branży internetowej. Tematy popularne na Wykopie trafiają do wszystkich polskich mediów, a sam portal jest bardzo ważnym elementem każdego mediaplanu.

Wykop.pl w liczbach

 • Ponad 100 mln odsłon miesięcznie
  (wg Google Analytics, luty 2024)
 • Ponad 800 tys. zarejestrowanych użytkowników
 • Ponad 80 tys. wpisów i komentarzy dziennie
 • 8,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie
  (wg Google Analytics, luty 2024)
 • Ponad 1000 dodawanych linków dziennie
 • Top 5 serwisów społecznościowych w Polsce
  (wg Megapanel PBI/Gemius)

Nasza oferta

Wykop sponsorowany

Nasz autorski format natywny, który omija AdBlocka, dzięki czemu dociera do grupy odbiorców nieosiągalnej w kampaniach display. Reklama emitowana jest na liście Znalezisk na Stronie głównej i Wykopalisku. Jej format jest analogiczny do postów użytkowników, co gwarantuje wysoki poziom widzialności i zaangażowania odbiorcy.

Kampanie produktowe

Tutaj nasze możliwości są niemal nieograniczone! Specjalizujemy się w głośnych i cieszących się uznaniem akcjach niestandardowych, w których oprócz obsługi reklamowej, oferujemy również pełne wsparcie IT.

Kampania banerowa

Reklama targetowana kontekstowo przez kategorie tematyczne, zarówno generyczne, jak i świadomie stworzone przez użytkownika. Zapewnia idealnie wybraną grupę docelową komunikatu. W ofercie mamy wszystkie standardowe formaty display IAB, oraz screening z możliwością animacji i embed video.

Wykop Poleca

Usługa dla portali regularnie generujących nowe treści, promująca artykuły i zapewniająca tysiące przekierowań na strony klientów. Jedyny w swoim rodzaju sposób promocji najbardziej wartościowych treści, już od kilku groszy za przekierowanie.

Wykop Market

Wykop Market to usługa dla klientów o mniejszych potrzebach zasięgowych. Zakupu reklamy możesz dokonać samodzielnie poprzez panel zamówienia. Za 250 zł brutto dziennie Twoja kreacja pojawi się na głównej stronie serwisu, omijając AdBlocka. Sprawdź sam jakie to proste.