243 - Robinsonada Ultra Kujawsko-Pomorska!
Dojechałam!
Udało się dojechać mimo upału ᕦ(òóˇ)ᕤ
Początek nie był łatwy, tuż przed Nieszawa przedziurawiła mi się dętka, ale dzięki miłemu starszemu panu, (który jechał po trasie Wisła 1200) udało się szybko wymienić na nową ????
Dalej jechałam trochę ze
- Scyzorro83
- AlteredState
- MoonlightSh
- cult_of_luna
- Nie_znany
- +289 innych




































Bazowanie w Hrensko ma swoje plusy i minusy. Plusem jest wygodna baza wypadowa, macie możliwość zostawienia samochód pod pensjonatem i od razu wyjście na szlaki. Albo skorzystanie z częstych autobusów wgłąb Parku Narodowego. Co ciekawe z pokaźnymi przyczepkami rowerowymi.
Minusem oczywiście jest spore nawarstwienie się turystów w środku dnia, gdy wszyscy do miasteczka zjeżdżają, co