• 1
@mrbarry: kupię ale tylko z autografem na desce i legitymacją partyjną w cenie. Jemu i tak się już nie przyda przynajmniej ta z KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 0
Zakup dla teściowej, ale nie ukrywam ze 6k za materac to sporo na ten moment ;/ (( ͡° ʖ̯ ͡°)


@PiersiowkaPelnaZiol: bardzo kochasz teściową, dobry chuopak z Ciebie
  • Odpowiedz
nigdy nie myślałem, że przyjdzie mi pisać taki wpis, ale sytuacja jest dramatyczna

Proszę o modlitwę za moja mamę, o siłe dla niej i mądrość dla lekarzy, już 5 zapalenie płuc w przeciągu poł roku, i teraz stan jest najcięższy, a dla nie wierzących proszę trzymać kciuki
#mirkomodlitwa #wiara #prosba #zdrowie #sluzbazdrowia #lekarz #medycyna #gorzkiezale #
Rafi66 - nigdy nie myślałem, że przyjdzie mi pisać taki wpis, ale sytuacja jest drama...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Przez ponad rok chodzę do psychiatry na NFZ. Po kilku miesiącach brania stałej dawki leków powiedział, że nie muszę już przyjeżdżać na wizyty tylko dzwonić po receptę. Powiedzcie mi czy przy wizytach prywatnie też jest szansa, że po jakimś czasie będzie można dzwonić tylko po receptę lub wizyty będą rzadziej na przykład co 3 miesiące? Wiadomo, że lekarz prywatnie chce zarobić, ale jestem ciekawy jak to u Was wygląda?

#depresja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kwasixx: możesz iść do prywatnego, ustawić leczenie i potem do PZP na NFZ kontynuować, jak będziesz się dobrze czuł i miał kopię dokumentacji na swoje leczenie (i nie będzie to leczenie klonazepamem na lekką depresję) to nie powinno być problemu z kontynuacją leczenia bez zmian u innego lekarza
  • Odpowiedz
#przegryw #zdrowie
Zważyłem się po ostrym sraniu na kiblu i po zwaleniu konia i 92,70 kg. Rzeczywiście odkąd zacząłem chodzić po śmietnikach i koszach w poszukiwaniu kaucyjnych butelek i puszek mam znacznie więcej ruchu, co daje efekty. Na początku maja było 96,55 kg. Do tego 2 posiłki dziennie śniadanie i obiad tylko.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do tego wpisu
dziś jego kontynuacja. Otóż...

Niejaka Elva, chora psychicznie osoba od razu po operacji usuwania silikonu zrobiła sobie kolejne domowe zastrzyki.
Lekarz Dr Marek Wasiluk zaoferował Elvie pomoc i przeprowadził już pierwszą operację ale Elva woli dalej okaleczać twarz.
Elva kilka dni temu po zabiegu wyglądała już nieco lepiej
4pietrowydrapaczchmur - W nawiązaniu do tego wpisu
dziś jego kontynuacja. Otóż...

Ni...

źródło: 719813502_1328628852712215_531494181441011699_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pływam jako oficer na duńskich promach. Ponieważ pracuję na tamtejszej fladze, mam pełne duńskie ubezpieczenie zdrowotne (mimo że na co dzień mieszkam w Polsce).
Opiszę jak Wam jak działa Duńska służba zdrowia.
Kiedyś tam był taki sam b----l jak u Nas (z zarobkami też) ale przeprowadzono głębokie reformy.

Większość z nas kojarzy publiczną służbę zdrowia z wielomiesięcznym czekaniem na rezonans czy operację. W Danii mają na to prosty przepis: Behandlingsgaranti, czyli ustawową gwarancję 30 dni.

Jak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: Ciekawe, ale na 100 % w kraju gdzie 4-5-6 łańcuchów musi być, a na każdym łańcuchu po 10 osób wisi to nierealne. Czym mniej lekarzy @vorky @moll @tomwick55 @first @Lolenson1888 na korytarzach szpitala tym lepiej, bo da się powiedzieć, że my szpital w X mamy doktora CZERWCA co robi nie tylko dla nas, bo na jego miejsce nikogo nie ma, więc musimy mieć te
  • Odpowiedz
w prywatnym szpitalu, który ma umowę z państwem.


@Caracas: Przepowiadam przyszłość. Większość konowałów uruchomi prywatne szpitale z stawkami x10 i zrobią wszystko żeby tylko mieć umowę.
Tu jest Polska, tu można kombinować, zakombinować, przekombinować, skombinować.
  • Odpowiedz
Dajmy kolejne miliardy na służbę zdrowia na pewno pójdzie to na sprzęt, remont szpitali i pensję tej mniej wynagradzanej części załogi, ohh wait po co skoro można dać więcej lekarzom i dyrektorom a sprzęt niepotrzebny budynek może być w ruinie.

Dopóki nie zostanie zniesiony limit miejsc na specjalizację i na studia medyczne to lekarze będą mieć #eldorado bo nawet przy ograniczeniu pensji maksymalnej prywatne placówki będą płacić dużo więcej i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach