Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

509

Zbudowałem tracker cen GPU w Europie bo mam dość przepłacania - 48 dni danych

Zbudowałem tracker cen GPU w Europie bo mam dość przepłacania - 48 dni danych

Siema Mireczki! Fiński dev z Wiednia. 48 dni scrapowania cen GPU w Europie: ASUS TUF RTX 5090 OC - 14.700 PLN w Holandii, 17.500 PLN we Francji. Różnica 2.800 PLN za tę samą kartę. Niemcy najtańsze w 80/142 porównaniach. Właśnie dodałem PLN. Nie mam polskich sklepów jeszcze - X-kom? Morele?

iluvdata
iluvdata
iluvdata
z
pricesquirrel.com
dodany: 29.04.2026, 20:44:30
  • #
    komputery
  • #
    gpu
  • #
    pcmasterrace
  • #
    nvidia
  • #
    amd
  • #
    cebuladeals
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (103)

najlepsze

osetnik
osetnik
29.04.2026, 21:21:08 via Wykop
  • 81
Nie wiem po co mi to, nie kupuję karty, ale niech będzie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iluvdata
iluvdata
iluvdata
Autor
29.04.2026, 21:28:16 via Wykop
  • 14
Nie wiem po co mi to, nie kupuję karty, ale niech będzie.


@osetnik: Haha, może się przyda jak jednak zdecydujesz się na upgrade 😄 albo żeby pokazać znajomym ile przepłacają
  • Odpowiedz
nairamk
nairamk
nairamk
30.04.2026, 18:33:22 via Wykop
  • 13
@iluvdata:

Zdradzisz co Ci przyświecało przy wyborze takich języków translacji strony ?
nairamk - @iluvdata: 

Zdradzisz co Ci przyświecało przy wyborze takich języków trans...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
QuickCharger
QuickCharger
30.04.2026, 08:19:19 via Wykop
  • 64
Niemcy od zawsze mają najtańszą elektronikę. Na szczęście amazon.de jest najczęściej z dostawą do Polski.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

QuickCharger
QuickCharger
30.04.2026, 09:11:30 via Wykop
  • 3
notoryczne wysyłanie cegieł


@gvs: tak jest w amerykańskim amazonie. W Europie się nie zdarza.
  • Odpowiedz
iluvdata
iluvdata
iluvdata
Autor
30.04.2026, 11:01:41 via Wykop
  • 15
Niemcy od zawsze mają najtańszą elektronikę. Na szczęście amazon.de jest najczęściej z dostawą do Polski.


@QuickCharger: Właśnie dodałem Notebooksbilliger do trackera, jeden z największych niemieckich sklepów online 🙂 Co do dostawy do Polski, większość niemieckich sklepów nie wysyła bezpośrednio, ale Computeruniverse wysyła do Polski! Poza tym paketstacja i inne usługi pośrednie też działają całkiem nieźle.
  • Odpowiedz
wacek_1984
wacek_1984
30.04.2026, 15:28:14 via Wykop
  • 23
Słotki jeżu, ależ to drogie, jak kupowałem RX6650 XT za 1100zł to myślałem, że to rozbój, a teraz to już jest ogólnie mordobicie. Wychodzi na to, że najlepiej intela kupć...

Świetna robota!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iluvdata
iluvdata
iluvdata
Autor
02.05.2026, 15:15:53 via Wykop
  • 0
@wacek_1984: Haha "mordobicie" idealne słowo 😄 Właśnie po to jest PriceSquirrel, żeby wybrać najmniejsze mordobicie w Europie
  • Odpowiedz
yousouyou
yousouyou
30.04.2026, 18:44:55 via Wykop
  • 15
Aha :d
yousouyou - Aha :d

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mikorys
mikorys
01.05.2026, 00:32:20 via Wykop
  • 2
@yousouyou: Po wejściu w info jest właśnie link do XKOMa, co tylko ładnie pokazuje, że apka w PL jest zbędna.
mikorys - @yousouyou: Po wejściu w info jest właśnie link do XKOMa, co tylko ładnie p...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin
29.04.2026, 21:00:12 via Wykop
  • 13
Z polskich - z wiekszych: morele, xkom, komputronik, media expert

na niemcy mozna dodac caseking

Po wpisaniu "9070xt" nie wysiwetla wynikow dla "9070 xt"
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iluvdata
iluvdata
iluvdata
Autor
29.04.2026, 21:03:51 via Wykop
  • 6
Dzięki! X-kom, Morele, Komputronik i Media Expert, sprawdzę. Co do bugów: już naprawiam!
  • Odpowiedz
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
30.04.2026, 17:56:36 via Wykop
  • 5
@iluvdata: RTV EURO AGD (euro.com.pl) + PROSHOP.PL
  • Odpowiedz
iluvdata
iluvdata
iluvdata
Autor
29.04.2026, 20:48:04 via Wykop
  • 9
Strona działa w PLN, EUR, SEK, NOK, DKK. Dane aktualizowane co 6 godzin z 10 europejskich sklepów. Chętnie dodaję polskie sklepy jeśli macie sugestie! 🐿️
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pepe32
pepe32
pepe32
01.05.2026, 13:23:40 via Wykop
  • 0
@iluvdata: dodaj UK overclokers, scan zawsze można pokombinować ze zwrotem VAT
  • Odpowiedz

Dolan
Dolan
30.04.2026, 21:29:58 via Wykop
  • 8
Dzizas jak dobrze że wyrosłem już z gierek na PC XD nichuja w zyciu nie dałbym za kartę graficzną 15 koła, chyba ktoś z c---a spadł XDD
A porównywarka spoko.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Beekeeper
Beekeeper
30.04.2026, 22:08:51 via Wykop
  • 7
@Dolan: GPU nie są tylko do grania, ale też do AI. Dlatego właśnie ceny są takie wysokie, bo jest bańka. Sam bym przygarną chętnie jakieś gpu 24GB vram do mojego serwera, ale nie chce kupować na górce.
  • Odpowiedz
don-tadeo
don-tadeo
01.05.2026, 05:43:46 via Wykop
  • 4
@Dolan:

wyrosłem już z gierek na PC XD


Tja, a mnie wyrosły błony między palcami od ciągłego walenia do anime dziewczynek.
  • Odpowiedz
gvs
gvs
30.04.2026, 08:25:13 via Wykop
  • 6
Świetna robota!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iluvdata
iluvdata
iluvdata
Autor
30.04.2026, 09:10:31 via Wykop
  • 1
Świetna robota!


@gvs: dzięki! 🐿️
  • Odpowiedz
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
30.04.2026, 18:04:01 via Wykop
  • -2
@gvs: Oby to nie był koń trojański, wchodzi prosi o sklepu by pod siebie skup najlepszych GPU na bocie ustawić :).

Wpierw info dla wtajemniczonych, po czasie resztki dla mas.
  • Odpowiedz
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
30.04.2026, 19:51:37 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

winsxspl
winsxspl
30.04.2026, 18:21:26 via Wykop
  • 4
Brakuje wciąż sprzedawanych i popularnych kart z poprzednich generacji jak np. RX 7600, brakuje również B570.
Nie mają już "podatku od nowości" i mogą być przy atrakcyjnych cenach dobrym wyborem.
To trochę jak z AM4 obecnie - nadal się sprzedaje nawet jako nowe (z Ryzenami 5xxx), bo przy DDR5 starsza platforma jest po prostu tańsza.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3133
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2898
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2526
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2490
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2056
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #informatyka
  • #pcmasterrace
  • #laptopy
  • #pytanie
  • #internet
  • #windows
  • #gry
  • #technologia
  • #pc
  • #kiciochpyta
  • #eaplay
  • #it
  • #hardware
  • #elektronika
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking