#polska #warszawa #rasizm #imigranci
Ja tam rasista nie jestem, ale dlaczego zawsze jak idę rano przez centrum Wawa w godzinach w których większość ludzi chodzi do pracy to praktycznie nie ma czarnych ludzi, a gdy wracam o 16 to jest ich pełno ? Nie wiem, choć się domyślam…
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj stoję i czekam na autobus paląc fajkę. Stoje sobie obok przystanku, co by ludziom nie dymić i idzie jakiś ciemny typ po drugiej stronie ulicy. Nie wiem skąd on był, bo nie był to żaden arab, ani meksykaniec, raczej taki typ jak z jakiejś tunezji czy maroka

I idzie sobie spokojnie w klapeczkach uśmiechnięty i zadowolony, w ręce trzyma 0,7 jacka danielsa, bo widać było charakterystyczną butelkę. No wygryw, człowiek sukcesu. Myśle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klimbert: przespałeś ostatnie 10 lat albo miałeś kontakt z imigrantami tylko na Uber eats. Chińczycy podbijają matrymonialnie Rosję i Afrykę, bo u nich brakuje milionów kobiet ze względu na politykę jednego dziecka i selektywną aborcję.

W Polsce fakt, że Europejczycy mają nadal pierwszeństwo, ale tak czy inaczej kobiet w Polsce brakuje i hinduski student też się przyczynia do wzrostu popytu na kobiety przy ograniczonej podaży. Jest to jeden z powodów
  • Odpowiedz

@sprynek: żul z ulicy potrafiący obliczyć resztę dla mnie z pieniędzy które mu dałem na wino lepiej poświadcza swoje kwalifikacje niż hindus próbujący udawać że GPA z uniwersytetu srania do Gangesu cokolwiek znaczy xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polska #demografia #lewackalogika #neuropa #bekazlewactwa #imigranci

Tak się kończy wasz brak potomstwa kochani. Zdjęcie sprzed kilku minut, warszawskie osiedle - pan Glovo zaparkował seicento na poboczu i rozłożył dywanik na trawniku. Szykujcie się na takie obrazy na każdym rogu przez wasz egoizm. Europa umiera na naszych oczach. Pan Jankowski miał rację RUCHAJCIE SIEEEEE
hydrant123 - #polska #demografia #lewackalogika #neuropa #bekazlewactwa #imigranci 

...

źródło: att.Uncfhc3ztKbEF8FddRwJyIR8s4Ouj-1DxFFx2J_YpLM

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imigranci we Francji przekraczają kolejne granice. Marginalizują francuzów za ich poglądy polityczne. Niedawno została opublikowana piosenka, w której motywem przewodnim jest zabijanie faszystów, a według "rapera" faszystami są politycy RN (partia Marine Le Pen) jak i osoby głosujące na nich. Odbiera im nawet miano francuza śpiewając:

On est bien plus français que ceux qui votent RN -
Jesteśmy bardziej francuzcy niż ci głosukący na RN

Nawołują do marginalizowania wyborców RN i wykluczania
sosiwoczostkowe - Imigranci we Francji przekraczają kolejne granice. Marginalizują fr...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach