Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

598

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Polski system ochrony zdrowia nie złapał zadyszki - on zaczyna się załamywać. Kolejki pacjentów, czas oczekiwania na diagnostykę i leczenie są coraz dłuższe. Na niektóre świadczenia czeka dziś nawet dziesięciokrotnie więcej pacjentów niż trzy lata temu.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 30.04.2026, 15:26:42
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Ministra magiji
TruskawkaNaTorcie
z youtube.com
  • 22

Komentarze (140)

najlepsze

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
01.05.2026, 03:50:02 via Wykop
  • 273
I to jest prawdziwa afera, a Tusk pieprzy w tym czasie o zondacrypt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChciwyASasin
ChciwyASasin
01.05.2026, 04:10:41 via Wykop
  • 136
@MagicznyMariusz: Jak zwykle temat zastępczy, przy którym odppwiedzialnością przerzucają się dwie największe partie, kiedy to wina obu.
Tusk z mównicy se może p-------ć, a koniec końców "państwo" zadziałało równie skutecznie, jak przy amber goldzie.
I tak się żyje w tym kartonie obesranym.
  • Odpowiedz
DonGebels
DonGebels
01.05.2026, 06:11:26 via Wykop
  • 56
@MagicznyMariusz: Ale trzeba przyznać, że i tak długo pociągnęliśmy utrzymując dwa narody.
Swoją drogą zmienili już to, że Polak musi opłacać składki na NFZ bo inaczej dostaje rachuneczek ze szpitala, a Ukraińcy mają pełen wypas świadczeń za free?
  • Odpowiedz
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
30.04.2026, 20:29:27 via Wykop
  • 164
Takie rzeczy w dwudziestej gospodarce świata i w czasach gdy Orlen wypłaca rekordowe dywidendy i kurs rośnie? To musi być fejk
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radaroskop
radaroskop
radaroskop
01.05.2026, 03:25:32 via Wykop
  • 100
@Chris_Karczynski: KPO, SAFEy, dotacje i jeszcze kredyty po 200-300 mld rocznie w dużej mierze przepalane na kompletne głupoty - nadmiarowych pieniędzy w budżecie jak lodu a na naszym zdrowiu szukają groszowych oszczędności. Szmaciarze mają swoje własne szpitale, więc mogą mieć w dupie podstawową ochronę zdrowia.
  • Odpowiedz
radaroskop
radaroskop
radaroskop
01.05.2026, 04:01:37 via Wykop
  • 45
Przepraszam. Wczoraj zapłaciłem 5 stów za leczenie prywatnie i jak sobie pomyśle, że następne 5 stów płacę miesięcznie haraczu na składkę zdrowotną to mnie krew zalewa.
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
01.05.2026, 06:55:39 via Wykop
  • 126
Zaraz przyjdzie jeden kitel z drugim, załamie ręce, powie "a nie mówiliśmy" i odjedzie swoim Porsche żeby odebrać 100k wypłaty xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pieniek1991
Pieniek1991
01.05.2026, 07:47:33 via Wykop
  • 32
@kastrator2: uuuuuuuuuuu właśnie obraziłeś @dr_Batman
  • Odpowiedz
stuffman
stuffman
stuffman
01.05.2026, 09:42:53 via Wykop
  • 9
@kastrator2: 10 lat temu PR proponowało 3 średnie krajowe dla specjalisty, to nie, za dużo, w dupach się poprzewracało. To was rynek wyjaśnił.
  • Odpowiedz
NihilistRealmV
NihilistRealmV
01.05.2026, 06:15:08 via Wykop
  • 81
Moim zdaniem to celowe działanie, aby "psuć" NFZ pokazując w sztuczny sposób, by pokazać, że nie działa po to, by go sprywatyzować. A wtedy będziemy mieli rachunki za leczenie jak w USA, więc Polacy będą mieli dylemat: wykitować, czy sprzedać dom na operację np. wyrostka.
Kapitalizm wykracza daleko poza terminy wolnego handlu i prawa własności. Obywatel ma nie mieć własności, tylko kiltkę na wynajem, albo wielopokoleniowy kredyt, a prawdziwa własność będzie w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadMan1
MadMan1
01.05.2026, 08:04:51 via Wykop
  • 10
@NihilistRealmV: też tak myślę. Kolejny ogromny wałek leci. Dlatego CBA chcą likwidować.
  • Odpowiedz
true-true
true-true
01.05.2026, 11:11:12 via Wykop
  • 6
@NihilistRealmV: Przedsięwzięcia komunistyczne zawsze upadają przez chciwych szkodników. To nigdy nie jest ich tragiczna niewydolność, ani wpływ jaki mają na rynek. To zawsze są jakieś szkodniki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
30.04.2026, 22:14:28 via Android
  • 40
To dezinformacja i onucyzm. Jest w pytkę i japa tam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

XeNinja
XeNinja
01.05.2026, 07:41:45 via Wykop
  • 39
XeNinja

źródło: s

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

espu
espu
espu
01.05.2026, 09:25:25 via iOS
  • 27
Posłowie i ich rodziny leczą się w szpitalach MSWiA i ich problem nie dotyczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TV_personelu_niemedycznego_WUM
TV_personelu_niemedycznego_WUM
01.05.2026, 08:14:24 via Wykop
  • 26
Była taka pani ministra z PO która miała jeden prosty sposób na uzdrowienia NFZ "jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki". Coś o niej cicho co nie? Dziwne... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leczenie ukrów też szło na pełnej. Uboga Szwajcaria czy biedne USA nie mogły sobie pozwolić na taką hojność ale to nie to co IMPERIUM HUMANITARNE!!! i japa cicho bo jak nie to onuca i ruskie czołgi pod Warszawą.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bertoos
Bertoos
Bertoos
01.05.2026, 18:49:57 via Wykop
  • 7
@xavhowk: Jakie to ma znaczenie w kontekście obsługi uchodźców wojennych? To, że wrzucisz pracowników z UA do grupy uchodźców wojennych nie sprawi nagle, że balast wojenny ze wschodu zwyczajnie przestał przechylać tę podupadającą łajbę. Przed wojną z----------i u nas ludzie młodzi, chcący zarabiać a nie się kurować. Po wojnie przybyło osób chcących opieki socjalnej i pomocy, a husarskie imperium humanitarne przygotowało ofertę nieprzeciętną w skali świata, na którą nas nie
  • Odpowiedz
TV_personelu_niemedycznego_WUM
TV_personelu_niemedycznego_WUM
01.05.2026, 20:15:20 via Wykop
  • 3
głupota Polskich polityków, chcących na fali romantycznego huraoptymizmu narodu zbijać kapitał polityczny, nie patrząc na koszty


@Bertoos: Racja. Typowe polskie działanie typu "szlachta na koń wsiędzie i jakoś to będzie"
  • Odpowiedz
tomasz-diog
tomasz-diog
01.05.2026, 07:38:14 via Wykop
  • 26
Przy starzejącym sie społeczeństwie to nie ma prawa działać

Podobnie będzie z emeryturami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
02.05.2026, 01:23:09 via Wykop
  • 0
Polskiego


@tomasz-diog: Oj, trochę dramatyzujesz. Każdy dostanie. Tysiąc złotych. Więc nie będzie tak źle, w końcu 1k zł starczy na mniej więcej dostatnie życie. Mniej więcej. (( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
01.05.2026, 07:51:01 via Wykop
  • 25
Trzeba dorzucić konowałom po kolejnej bańce!
Na pewno się poprawi!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stuffman
stuffman
stuffman
01.05.2026, 09:44:05 via Wykop
  • 3
@potworzak21: @tekbbar obiecał dorzucić to dorzuci, wygląda na słowna osobę a nie internetowego napinacza;)
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
01.05.2026, 10:43:15 via Wykop
  • 3
Wskaż w którym miejscu obiecałem?

A tak na marginesie - ile by wam nie dorzucić nic się nie zmieni oprócz stanu waszych kont.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
2995
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2425
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2015
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1787
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1789
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking