Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) [Półprzewodniki] — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 ICHR +10.04% | Ichor Holdings
📈 INTC +9.68% | Intel
📈 FORM +9.52% | FormFactor | P/E: 176.2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) [Data Center] — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 WDC +10.98% | Western Digital | P/E: 47.4
📈 VSH +7.67% | Vishay Intertechnology | P/E: 6512.0
📈 UMC +7.12% | United Microelectronics (UMC) | P/E: 37.6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ujdzie: hehe akurat nie w tym przypadku. Rozumiem wrażenie bo Cryo Chamber wydaje masę rzeczy, jeżeli chodziło Ci o wytwórnie, ale akurat Simon Heath (szef wytwórni) czyli ten pan tutaj jako projekt Atrium Carceri bardzo dba o jakość i tam wszystko tworzą żywi ludzie.
Zresztą na bandcampie z tego co kojarzę podchodzą rygorystycznie do AI i jest zakaz udostępniania takiej "muzyki" bo to platforma nastawiona na zarobek dla realnych artystów.
  • Odpowiedz
WCALE ale to wcale nie ma żadnej koncentracji bogactwa wśród bogaczy xd a powiedzenie "bogaci stają się coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi" to mit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

USA:

Forbes 400 (w 1982 roku, przy pierwszej liście): Łączny majątek 400 najbogatszych Amerykanów wynosił 92 miliardy dolarów. Do wejścia na listę wystarczyło „skromne” 75 milionów dolarów. Pod koniec dekady (1989) ich majątek urósł do około
51431e5c08c95238 - WCALE ale to wcale nie ma żadnej koncentracji bogactwa wśród bogac...

źródło: HLCpxz0W4AAGacD

Pobierz
51431e5c08c95238 - WCALE ale to wcale nie ma żadnej koncentracji bogactwa wśród bogac...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irańczycy twierdzą że Izrael ma 60 dni na wycofanie się z Libanu czyli nigdy! xD

Minister spraw zagranicznych Iranu Araqchi poinformował libańskich dyplomatów, że całkowite wycofanie sił izraelskich w ciągu 60 dni jest nienegocjowalne, a każde jego naruszenie unieważnia memorandum. Rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych Baghaei powiedział, że wojny nie można uznać za zakończoną, dopóki siły izraelskie pozostają na terytorium Libanu.


- Al-Akhbar.


https://x.com/Osint613/status/2067508638017572975
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

USA - nierozsądny atak na Iran się nie udał, więc podpisujemy porozumienie, które jest lekko upokarzające i mało korzystne, ale za to pozwala wyjść z konfliktu zanim będzie za późno.
Rosja - nierozsądny atak na Ukrainę się nie udał, ale kacap nie przyjmuje porażki do wiadomości i nie zniesie upokorzenia, tylko przeciąga i eskaluje wojnę, której nie da się wygrać, doprowadzając swój kraj i swoją armię do ruiny, z każdym rokiem posiadając
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Dyskusyjne, jednak zwinęli się spod Kijowa, a potem spod Chersonia jak za bardzo rosły ryzyka. I to oni narzucili powolną wojnę na wyniszczenie, na "pół gwizdka".
@wjtk123:
  • Odpowiedz
USA USA USA

Ograniczenie wkładu USA w siły reagowania kryzysowego NATO weszło w życie ze skutkiem natychmiastowym - poinformował sekretarz generalny Sojuszu Mark Rutte. W ubiegłym miesiącu USA poinformowały państwa członkowskie o decyzji zmniejszenia puli amerykańskich sił i zdolności wojskowych przypisanych do dyspozycji NATO na wypadek sytuacji kryzysowej.


#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #usa #wojna
deziom - USA USA USA
Ograniczenie wkładu USA w siły reagowania kryzysowego NATO weszł...

źródło: 1000140970

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moim skromnym zdaniem hameryczka po takim dniu p----------y konwenanse i jebnęła atomówką w Małą Tokmaczkę
co może być gorszego dla putlera? że chiny się obrażą? że sankcje powiększą?
kurde - jedna atomówka, koniec wojny, a sankcje zejdą za 5 lat - i tak taniej niż ciągnąć to guano
a to, że złamie atomowe status quo? kacapstan upada - co ich tam obchodzi, że w takim wypadku ruszy nowy wyścig zbrojeń z atomówkami
niegwynebleid - moim skromnym zdaniem hameryczka po takim dniu p----------y konwenans...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-18 092222

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jast: no ale gdzie rzym a gdzie krym - nie da się szybko zrobić atomówki - patrz na iran - to są ogromne koszty, czas i bardzo specjalistyczne maszyny do wzbogacania materiałów promieniotwórczych.
a iran ma przynajmniej balistykę do przenoszenia. i nie chodzi o zaawansowane drony
  • Odpowiedz