Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

569

Para spacerowiczów została zaatakowana przez dwa psy i ich właściciela

Pokaż treści 18+

Para spacerowiczów została zaatakowana przez dwa psy i ich właściciela

Do zdarzenia doszło w Rusinowie. Dwa psy zerwały się ze smyczy i zaatakowały spacerującą parę i ich psa. Gdy pokrzywdzeni próbowali interweniować i chronić swojego pupila, agresję skierował wobec nich również właściciel czworonogów który uderzył kobietę w twarz

Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
z
24kurier.pl
dodany: 30.04.2026, 13:46:27
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (72)

najlepsze

m_77
m_77
30.04.2026, 16:12:15 via Wykop
  • 178
Najpierw uśpić agresywne psy, a potem właściciela.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
30.04.2026, 18:52:55 via Wykop
  • 99
@m_77: to napewno inna sytuacja, ale puszczanie psa wolno w lesie mimo zakazu tez niestety naraza innych ludzi oraz zwierzeta lesne na podobne skutki, mimo sympatii do pana panie Konfitura:/ btw. zmartwie sie kiedy okaze sie ze na wykopie panuja podwojne standardy...
KurnikoweKuriozum - @m_77: to napewno inna sytuacja, ale puszczanie psa wolno w lesie...

źródło: 4aba8b14fb54aa797f17cb4c6ebef19a04cb2a45bf19e511c5f05dfe1e8fb700

Pobierz
  • Odpowiedz
Markok
Markok
30.04.2026, 23:49:20 via Wykop
  • 28
@KurnikoweKuriozum: @konfitura_w_akcji Prosimy o odniesienie się do zarzutów, bo nie wiem czy od teraz nie zacząć rozjeżdżać chodników i pieszych na nich dla zachowania równowagi w naturze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
odomdaphne5113
odomdaphne5113
odomdaphne5113
30.04.2026, 14:10:43 via Wykop
  • 99
Dlatego kagańce są ważniejsze niż smycz. Pies zawsze może się zerwać, ale w kagańcu to co najwyżej zafunduje ci trochę siniaków a nie szwy.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qwert0
qwert0
01.05.2026, 01:07:34 via Wykop
  • 39
@misiozaur: Ale piękna analogia xd Długo zajęło ci jej wymyślenie? Nie przepaliłeś sobie jednego z kilku zwojów tam w tej łepetynie obecnych? Siekiera to narzędzie które samo z siebie nie zaatakuje nikogo, podczas gdy pies to żywa istota której nie wiadomo kiedy jakiś instynkt się załączy i zacznie atakować.
  • Odpowiedz
vVXVv
vVXVv
vVXVv
01.05.2026, 04:15:59 via Wykop
  • 22
@misiozaur: Czasami jak myślę sobie, że na co dzień pracuję z debilami, to wbijam na wykop i znajduję kogoś głupszego pod dowolnym znaleziskiem. Niesamowite.
  • Odpowiedz
Zylet
Zylet
01.05.2026, 01:33:08 via Wykop
  • 53
Psiarze to patusy, odc. 2137, nowe, nie znałem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Altar
Altar
30.04.2026, 19:16:25 via Android
  • 52
Za kilka tygodni jadę nad morze. Będzie dużo spacerowania. Gaz i 20 cm nóż już mam gotowe.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolonosko
kolonosko
01.05.2026, 04:57:44 via Android
  • 33
@Altar:
Nie zapomnij o kiju
kolonosko - @Altar: 
Nie zapomnij o kiju

źródło: 1000038051

Pobierz
  • Odpowiedz
Altar
Altar
01.05.2026, 13:34:23 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dict
dict
01.05.2026, 05:08:39 via Wykop
  • 38
Debil zagraża życiu twojemu i twojego psa.
A jak zgłosisz takiego debila, to będą Cię nazywać konfidentem.
¯\(ツ)/¯
Chora polska mentalność
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

old_s
old_s
old_s
01.05.2026, 21:06:38 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Niedawno pieski zjadły całkiem sporo pewnego grzybiarza. Więc raczej nie masz racji.
  • Odpowiedz
cloudshark
cloudshark
02.05.2026, 22:21:05 via Wykop
  • 0
@dict: Ten cały gaslighting dresów pt. "Jesteś zwykłą konfiturą i zasługujesz na wp!3rdol." mnie rozwala. Co oni sobie myślą, że odwrócą kota ogonem i nagle zabiorą wszystkim jedyną kartę do pacyfikacji ich sp13rdolenia? xD Żałośni są. Niech dalej tak podkręcają w stylu lat 90 i muzyki Roxette to zrobimy ogólnopolską kampanię "100% poparcia dla konfidentury" i się zesrają w gacie szybciej niż zdąża gila z nosa zjeść.
  • Odpowiedz
ZiemniakPolski
ZiemniakPolski
ZiemniakPolski
01.05.2026, 05:13:43 via Android
  • 33
kary dla właścicieli psów są w Polsce żałośnie niskie... dlaczego karzemy surowo kierowców za brak wyobraźni a nie potrafimy ukarać idiotów którzy mają za nic zdrowie drugiego człowieka?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
01.05.2026, 17:57:28 via Wykop
  • 0
dlaczego karzemy surowo kierowców za brak wyobraźni


@ZiemniakPolski:

ach te surowe pouczenia... tak im w piety ida, ze nastepnym razem nie postapia juz tak nierozsadnie...
  • Odpowiedz
QuickCharger
QuickCharger
01.05.2026, 04:24:11 via Wykop
  • 33
"zerwały się" taaaa. Codziennie widzę te zerwane kundle ze smyczy zwisającej z kieszeni, żeby wyglądać bardziej prawilnie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bisclavret
Bisclavret
01.05.2026, 05:20:49 via Wykop
  • 23
Kagańce obowiązkowe. Chcesz miec psa - musisz mieć duży teren, dobrze zabezpieczony. Tak samo jak chcesz mieć kozę, czy krowę.

Sam miałem psa w bloku i nigdy więcej - to był błąd i egoizm.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

motonita
motonita
motonita
01.05.2026, 05:32:29 via Wykop
  • 11
@Bisclavret: Powinien być obowiązek by pies wszędzie poza posesją właściciela miał kaganiec i smycz, oraz powinno być obowiązkowe OC na każdego psa, oraz każdy pies powinien być zaczipowany i mieć przy obroży brelok z indywidualnym numerem. Pies w kagańcu nie gryzie, więc ubezpieczyciele załatwiliby resztę.
  • Odpowiedz
Oidakak
Oidakak
Oidakak
01.05.2026, 05:50:15 via Wykop
  • 6
@Bisclavret: tez jestem za tym zeby ci s---------i psiaze nosili ksgance na mordzie,a psy do uśpienia
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
30.04.2026, 13:51:10 via Wykop
  • 21
Ciekawe jak dwa psy "zerwały się ze smyczy"..
Świr jakiś, jeszcze ich pobił
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
Autor
30.04.2026, 14:34:28 via Wykop
  • 5
@Casuel: witam wiernego followera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
01.05.2026, 18:02:33 via Wykop
  • 0
Ciekawe jak dwa psy "zerwały się ze smyczy"..


@Casuel:

moze np karabinczyk niewytrzymac jakiegos entego szarpiecia :)
  • Odpowiedz
Cactushead
Cactushead
01.05.2026, 10:58:07 via Wykop
  • 17
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cactushead - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000004468

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Yelonek
Yelonek
04.05.2026, 06:13:09 via Wykop
  • 1
@Cactushead: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yelonek - @Cactushead: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4479
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3259
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2272
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2061
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1908
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #psiarze
  • #pies
  • #zwierzaczki
  • #koty
  • #smiesznypiesek
  • #zwierzeta
  • #pokazpsa
  • #heheszki
  • #patologiazmiasta
  • #polska
  • #ciekawostki
  • #pytanie
  • #patologiazewsi
  • #pieseczkizprzypadku
  • #weterynaria

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking