• 0
@kruczawieza:

Wszyscy gracze jesteśmy częścią tej gry jak, gdyż to gracze Tworzą gry.

mam nadzieję że do tworzenia tej zrogowaciałej gry używałeś innego modelu ai niż do generowania tego wpisu xdddd
  • Odpowiedz
Promocja okładki wzbudziła większe zainteresowanie niż premiera gry Cyberpunk.
To się nazywa umieć w marketing potężnej marki.
#gry
#gta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agent733: Uwielbiam cyberpunka, ale co to w ogóle za porównanie xD
Kolejna część z serii GTA, która łącznie sprzedała ponad 450 mln kopii, nie mówiąc dodatkowo o RDR vs nowa gra od twórców wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na szybko - wymyśliłem sobie, że dorzucę do giereczki kartę przeznaczenia z ikonicznym orkiem Ki-Shakiem, która przyzywa legendarnego zielonoskórego uciekiniera z kopalni. Przez 60 sekund ten pomagier Drakula bezkarnie okłada okolicznych meneli, po czym czmycha szybkim chodem z rumuńskiej krainy.

https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE

Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.
Luck_89 - Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry
Beka z ludzi składających preordery na gry, zwłaszcza cyfrowe - wiecie, że tych drugich nie zabraknie? xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Zgrywajac_twardziela: to zasługa tego, że nic nie mówią, grają na tym, co działa, skoro nic nie mówią, a hype jest duży, to każde pierdnięcie daje reakcje, rozgrywają to koncertowo dobrze xd
  • Odpowiedz