Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
daunowix
daunowix

daunowix

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6847
  • Znaleziska 1676
  • Mikroblog 5171
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6

17

Microsoft nie pyta o zgodę. Automatycznie zaktualizuje Windowsa 11 u wszystkich

Microsoft nie pyta o zgodę. Automatycznie zaktualizuje Windowsa 11 u wszystkich

Microsoft rozpoczął automatyczne wdrażanie kolejnej wersji Windowsa 11, a użytkownicy nie będą mieli możliwości odłożeni

PiotrPiter
z
instalki.pl
dodany: 18 godz. i 1 min temu
  • 17
  • #
    windows11
daunowix
daunowix
daunowix 10 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Izanagi013: w teorii fajnie, ale te aktualizacje czasami robią niezły r--------l i lepiej się wstrzymywać z nimi chwilę żeby mieć pewność że akurat nie wypuścili znowu jakiegoś gowna które rozwali system

540

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Czyli dlaczego w latach 80 w USA był dobrobyt a teraz jest lipa

cristo4o
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 15:01:18
  • 124
  • #
    podatki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
daunowix
daunowix
daunowix 24.06.2026, 19:21:24 via Wykop
  • 7
@4mja: I k---a jaki mental niewolnika, chłopa pańszczyźnianego wiernego psa xD
daunowix
daunowix
daunowix 24.06.2026, 20:00:36 via Wykop
  • 0
@4mja: Jasiu, jutro jeszcze do szkoły, pamiętaj tylko kredki zabrać
daunowix
daunowix
daunowix przedwczoraj, 07:10:40 via Wykop
  • -1
@4mja: widzę że znasz mnie lepiej niż samego siebie :D póki co to ty jesteś tutaj jedynym, który opowiada o samym sobie nieweryfikowalne cuda jak dzieciak w sezonie wakacyjnym na mirko, jasiu. Za stary jestem na takie p---------e jak uprawiasz, skąd to zakompleksienie u Ciebie? Z biedy?
Kempes
Kempes
22.06.2026, 19:30:28
  • 564
#polityka #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy

Co to się odjaniepawli... Xd
Kempes - #polityka #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy 

Co to się...

źródło: 1000079932

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 23.06.2026, 05:35:55 via Wykop
  • 5
@CCH5OH: ta rzeżączkowaka dupodajka skłamała zanim jeszcze przeszła do rzeczy, ona jest wybitnie niedorobiona xD
  • Odpowiedz

528

Dzietność w Indiach pierwszy raz spadła poniżej progu reprodukcji

Dzietność w Indiach pierwszy raz spadła poniżej progu reprodukcji

Współczynnik dzietności w Indiach, najludniejszym państwie świata, po raz pierwszy w historii pomiarów spadł z 5,2 do 1,9, czyli poniżej kluczowego progu zastępowalności pokoleń - wynika z krajowego badania demograficznego SRS.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 13.06.2026, 16:54:09
  • 188
  • #
    indie
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    demografia
  • #
    ciekawostki
  • #
    spoleczenstwo
daunowix
daunowix
daunowix 15.06.2026, 05:37:56 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: korea polodniowa odbiła juz na plus od kiedy związki zawodowe wywalczyły benefity dla nowych rodziców i wprowadzono ichnie 500 plus. My walczymy z Tajwanem teraz i Ukrainą.
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
12.06.2026, 12:47:51
  • 418
#mecz
polskipolakz_polski - #mecz

źródło: 721517379_1290080756619578_2902262544539737788_n

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 14:35:19 via Wykop
  • 1
@Harven: nie no różne są, czarne na przykład czasami, a te nie są czarne tylko ładne
  • Odpowiedz
Vertesio
Vertesio
12.06.2026, 05:01:42
  • 206
Kiedy przechodzisz wiedźmina po raz 11 i zapomnisz wyłączyć samouczka

#mecz #mundial
Vertesio - Kiedy przechodzisz wiedźmina po raz 11 i zapomnisz wyłączyć samouczka

#me...

źródło: RDT_20260612_0653436221632291989075552

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 07:19:37 via Wykop
  • 0
@Pulpetito: ale tam i tak nikt nie wie o co chodzi, a to jest proste
  • Odpowiedz
daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 10:13:25 via Wykop
  • 0
@bukimi: przecież tych głupot nawet pewnie człowiek nie pisze tylko jakiś upośledzony czatbot
  • Odpowiedz

490

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Polacy mogą od dziś korzystać z darmowego i wbudowanego VPN-a w przeglądarce Firefox

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 11.06.2026, 11:15:35
  • 159
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 07:20:06 via Wykop
  • 3
@NaczelnyWoody: przecież już to wklejali polacy xD
Szybki_bill99
Szybki_bill99
12.06.2026, 02:24:44
  • 67
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 06:40:22 via Wykop
  • 0
@CarlChryniszzswics: widziałeś? to wrzuć
  • Odpowiedz

256

Half-Life na telefonie Nokia N95 z 2007 w 30 FPS

Half-Life na telefonie Nokia N95 z 2007 w 30 FPS

Dante Leoncini z Argentyny uruchomił oryginalnego Half-Life na telefonie Nokia N95 z Symbianem S60 roku dowodząc równości telefonów z 2007 roku z PC z 1998.

potspodpach
z
tomshardware.com
dodany: 11.06.2026, 20:25:59
  • 52
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    gry
  • #
    hacking
daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 05:57:13 via Wykop
  • 11
@Pabick: no patrz, a quake 3 na tym jakoś grało się w 2009
daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 05:53:00
  • 0
Są tam ludzie na trybunach na tych miszczostwach w ogóle, czy nie p------o ich aż tak, żeby tam jechać i płacić za bilety? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

29

Wersja beta systemu macOS 27 uniemożliwia uruchomienie systemu Asahi Linux

Wersja beta systemu macOS 27 uniemożliwia uruchomienie systemu Asahi Linux

Asahi Linux ostrzega swoich użytkowników przed testowaniem nowej wersji beta systemu macOS 27 Golden Gate, wydanej w tym tygodniu przez firmę Apple. W wersji beta systemu macOS 27 partycja Asahi Linux nie jest już widoczna, co uniemożliwia uruchomienie systemu Linux na procesorze Apple Silicon.

ochucki
z
phoronix.com
dodany: 09.06.2026, 17:59:38
  • 28
  • #
    linux
  • #
    macos
  • #
    apple
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    opensource
daunowix
daunowix
daunowix 12.06.2026, 05:50:57 via Wykop
  • 2
kto oprucz pryszczy w piwnicy korzysta z linuksa


@popularny_polityk: nie wiem, może z 10 milionów pryszczy co kupiło steam decka i drobne setki milionów innych pryszczy

551

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

Miała być europejska niezależność, a jest dalsze wiązanie z Microsoftem. Libre krytykuje Euro-Office za stawianie na Office Open XML, formatu rozwijanego przez Microsoft i głęboko zakorzenionego w środowiskach korporacyjnych, zamiast ODF, które zapew pełną wolność od konkretnych dostawców,

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 12:29:02
  • 93
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    europa
daunowix
daunowix
daunowix 11.06.2026, 12:10:48 via Wykop
  • -1
@nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi: przecież to jest prywatna firma i nie ma nic wspólnego z UE. Nie wiem czemu wszystkim się wydaje przy każdym newsie, że ten Euro Office to jakaś europejska inicjatywa, to jest normalny komercyjny produkt z taką nazwą po prostu.
A nie, jednak wiem dlaczego zawsze jest ten sam kretyński kwik. Bo główna wykopu to psychiatryk.
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
05.06.2026, 14:03:46
  • 76
#gielda przez tydzień byłem bogaty, wcale nie byłem szczęśliwszy więc teraz jak bieda przyszła też nie będę się martwił
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 05.06.2026, 17:29:26 via Wykop
  • 1
@Wincyjpracydoobra: myślałem że dzisiaj sobota, a jest 400 dolarów mniej niż było wczoraj , nie tak miało być
  • Odpowiedz

679

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

W 2025 r. centra danych zużyły 448 TWh energii, to więcej niż Arabia Saudyjska. Raport podkreśla, że skupianie się wyłącznie na emisjach CO2 jest błędem - chłodzenie serwerów i produkcja energii generuje ogromny ślad wodny i gruntowy.

matixrr
z
time.com
dodany: 04.06.2026, 22:19:34
  • 254
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    swiat
daunowix
daunowix
daunowix 05.06.2026, 09:36:17 via Wykop
  • 11
@kanis-sapiens: w promieniu 50km od Bełchatowa nie ma też wody w studniach.

564

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

Pokaż treści 18+

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych poseł Józefaciuk poruszył problem fundamentalny, o którym po prawej stronie sceny politycznej (ale też i na lewicy) wciąż mówi się zbyt cicho: dramat kryzysu psychicznego i fali samobójstw wśród polskich mężczyzn.

jefim37
z
wpolsce24.tv
dodany: 04.06.2026, 10:53:34
  • 98
  • #
    polityka
  • #
    jozefaciuk
  • #
    depresja
  • #
    zdrowiepsychiczne
daunowix
daunowix
daunowix 04.06.2026, 21:09:25 via Wykop
  • -6
@dziki-wienczyslaw: specjalnie po to, zeby łatwo identyfikować upośledzonych kretynów. normalnemu człowiekowi one wadzą, a debil or razu się nimi triggeruje.
daunowix
daunowix
daunowix 05.06.2026, 07:18:19 via Wykop
  • 2
@dziki-wienczyslaw: a teraz poszukaj czegoś o związku niskiej samooceny i ukrytego homoseksualizm z nadmiernym interesowaniem się wyglądem zewnętrznym innych mężczyzn xD Gwarantuję, że znajdziesz tego od c---a.
jalop
jalop
04.06.2026, 10:55:02
  • 12
943 + 1 = 944

Tytuł: Człowiek w poszukiwaniu sensu
Autor: Viktor E. Frankl
Gatunek: biografia, autobiografia, pamiętnik
Ocena: ★★★★★
jalop - 943 + 1 = 944

Tytuł: Człowiek w poszukiwaniu sensu
Autor: Viktor E. Frankl
G...

źródło: 809224-352x500

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 04.06.2026, 12:50:56 via Wykop
  • 2
@moll: na lc ludzie są w większości upośledzeni
  • Odpowiedz
daunowix
daunowix
daunowix 04.06.2026, 21:05:41 via Wykop
  • 1
@moll: oni tam się podniecają polskim fantasy, co więcej można dodać
  • Odpowiedz

416

Wyrzucają Google z europarlamentu. UE stawia na własną wyszukiwarkę

Wyrzucają Google z europarlamentu. UE stawia na własną wyszukiwarkę

Od 4 czerwca europosłowie i pracownicy PE wyszukują domyślnie przez Qwant, nie Google. Decyzja wpisuje się w strategię suwerenności cyfrowej UE. Qwant nie śledzi użytkowników ani nie zbiera danych do reklam. To samo robi już Niemcy, migrując urzędy na Linuksa.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 03.06.2026, 13:15:12
  • 78
  • #
    technologia
  • #
    prywatnosc
  • #
    internet
  • #
    europa
  • #
    bezpieczenstwo
daunowix
daunowix
daunowix 04.06.2026, 12:53:22 via Wykop
  • 13
@klapektarasa: qwant ma już razem z ecosia własny indeks, chociaż dopiero po francusku. ja tam używam qwant od lat, przynajmniej wyszukuje informacje, a nie wciska mi reklamowane produkty
daunowix
daunowix
daunowix 04.06.2026, 12:54:56 via Wykop
  • -1
@kayo: w części, ale w coraz mniejszej części. a typ powyżej niech się nie zesra
Davvs
Davvs
Davvs
04.06.2026, 11:38:26
  • 189
Ta "inwestycja" ma zwrot jak ludzie na tagu #gielda

#bekazpisu #przekop #inwestycje
Davvs - Ta "inwestycja" ma zwrot jak ludzie na tagu #gielda 

#bekazpisu #przekop #in...

źródło: 1000010508

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix 04.06.2026, 12:49:23 via Wykop
  • 1
@Davvs: ej nie obrażaj nas, aż tak źle nie jest z nami
  • Odpowiedz
daunowix
daunowix
daunowix 02.06.2026, 17:56:07
  • 1
#gielda dobrze to robię?
daunowix - #gielda dobrze to robię?

źródło: 1000018181

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix
Autor
03.06.2026, 12:29:06 via Wykop
  • 0
@vinmcqueen: beeeee beeeeeee
  • Odpowiedz

572

Kolejny szmal wleci w dziurę bez dna

Polskie górnictwo z problemami. Rząd szykuje wsparcie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: 28.05.2026, 06:24:45
  • 48
  • #
    gornictwo
  • #
    pieniadze
  • #
    kopalnia
  • #
    energetyka
daunowix
daunowix
daunowix 29.05.2026, 05:59:06 via Wykop
  • 0
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: prądu nie robi się z węgla kamiennego że Śląska tylko z brunatnego z Bełchatowa
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

daunowix

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking