Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

550

30 kwietnia 1993 CERN ogłosił, że World Wide Web będzie udostępniona bezpłatnie

30 kwietnia 1993 CERN ogłosił, że World Wide Web będzie udostępniona bezpłatnie

30 kwietnia 1993 CERN ogłosił, że World Wide Web będzie udostępniona bezpłatnie dla każdego. Dzięki połączeniu z Internetem, na całym świecie zaczęły powstawać serwery WWW, tworząc ogólnoświatowe standardy nazewnictwa domen internetowych.

real_scoria
real_scoria
z
home.web.cern.ch
dodany: 30.04.2026, 21:34:49
  • #
    internet
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    www
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    webdev
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Nikt jeszcze nie wrzucił? Pierwsza strona
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
z info.cern.ch
  • 15
oglądanie internetu - kiedyś to było
Hodofca
z youtu.be
  • 1

Komentarze (87)

najlepsze

Sangreal
Sangreal
01.05.2026, 09:29:08 via Wykop
  • 228
Taki potencjał. Tyle możliwości. A gdzie wylądowaliśmy?
Sangreal - Taki potencjał. Tyle możliwości. A gdzie wylądowaliśmy?

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
01.05.2026, 10:17:55 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eU2MO
eU2MO
eU2MO
01.05.2026, 10:29:55 via Wykop
  • 18
to kobiety d--a świeca wcinternetach i nic nie wnoszą w dziedzictwo kulturowe.


@armiakrolewska: Wnoszą, wnoszą. Muzy malarzy, rzeźbiarzy i innych artystów to głównie kobiety.
  • Odpowiedz
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
01.05.2026, 04:17:38 via Wykop
  • 111
od-bana-do-bana

źródło: informatyk-4vg45ywv304t3qy6q3

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

winsxspl
winsxspl
01.05.2026, 10:17:14 via Wykop
  • 59
@od-bana-do-bana: Hardware Monitor? hmmm...
winsxspl - @od-bana-do-bana: Hardware Monitor? hmmm...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
EmJakMarian
EmJakMarian
01.05.2026, 10:19:13 via Wykop
  • 37
@winsxspl: ona do tej klawiatury przyłożyła linijkę?
  • Odpowiedz
60groszyzawpis
60groszyzawpis
01.05.2026, 09:30:06 via Wykop
  • 70
Wolny internet się skończył w momencie jak korporacje położyły na nim łapska.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dktr
dktr
01.05.2026, 10:26:37 via Wykop
  • 11
@bartosz325: Powodzenia w "robieniu internetu" w pasmach ISM. A LoRa to się fajnie nadaje do telemetrii a nie przesyłania większych ilości danych (względy prawne, szerokości kanałów). Kiedyś kupiłem kilka modułów SX1278 i se polutowałem nadajniki temperatury i opomiarowałem kilka jezior w okolicy - działa doskonale bez problemu da się osiągnąć te 6-7 km. Nawet na meshcore czy tam meshtastic kanały są za wąskie - a przede wszystkim brak FDD, w
  • Odpowiedz
Bakx
Bakx
Bakx
01.05.2026, 10:42:14 via iOS
  • 5
@60groszyzawpis: warto obejrzeć serial silicon valley i ich projekt nowy internet
  • Odpowiedz
LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
30.04.2026, 21:45:02 via Wykop
  • 55
Pamiętam, jak nas straszyli na uczelni, że za każdy pobrany kB będziemy płacić :D
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TestingScrin
TestingScrin
TestingScrin
01.05.2026, 07:25:00 via Wykop
  • 49
@LudzieToDebile: w sumie płacimy, ale providerom do internetu i już ryczałtem (nie od razu tak było, przełom był wprowadzenie SDI i łącz szeroko pasmowych)
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
01.05.2026, 10:01:56 via Wykop
  • 52
w roaming nadal tak płacisz.


@PiszeCzasen:
ch1va5 - >w roaming nadal tak płacisz.

@PiszeCzasen:

źródło: 1000015089

Pobierz
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
01.05.2026, 10:29:52 via Wykop
  • 47
A pamiętacie jak mówiono, że przyczyną głupoty ogółu jest brak dostępu do wiedzy?

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Klosiak
Klosiak
Klosiak
01.05.2026, 10:04:23 via Wykop
  • 46
To był jeden z kamieni milowych ludzkości, a nie jakieś tam p--------y. Piękny wynalazek...trochę smutne co z tym zrobiliśmy jako ludzkość ale i tak jedno z większych wydarzeń, które miało ogromny wpływ na moje życie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CenturionWodka
CenturionWodka
CenturionWodka
01.05.2026, 11:35:45 via Wypiek
  • 0
@uciuuu teraz kazdy debil tez mose i ksiazki pisac. Argument z d--y.
  • Odpowiedz
uciuuu
uciuuu
uciuuu
01.05.2026, 12:36:07 via Wykop
  • 0
@CenturionWodka: nie, nie może. Jest różnica napisać kilka zdań, a kilka tysięcy zdań, które muszą mieć sens. W internecie pisanie nic nie kosztuje, napisanie książki to wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. O czym ty mówisz w ogóle, co ty porównujesz? Wy już żadnej wyobraźni nie macie?
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
01.05.2026, 07:58:48 via Wykop
  • 33
1 maja 2030. Z WWW korzystają już tylko korpopracownicy, rządowi donosiciele i reklamodawcy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LubieSzaszylkiZLublina
LubieSzaszylkiZLublina
01.05.2026, 10:24:21 via Android
  • 19
@kastrator2 i boty. Dużo botów.
  • Odpowiedz
Dereg
Dereg
Dereg
01.05.2026, 09:30:17 via Wykop
  • 21
Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem Google na komórce przez WAP (strasznie długo się ładował). A później na sprawdzianie z historii, gdzie kazdy osbrany, ja mowę, że odpalę Wikipedię (pierwsza opera mini) i każdy się pukał wtedy w czoło.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rhqq
rhqq
01.05.2026, 09:49:13 via Wypiek
  • 14
@Dereg opera mini to było coś. używałem na 3510i na sprawdzianach z epok, lektur, bo gość używał gotowców więc brałem klucze do rozprawek :⁠-⁠D
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
01.05.2026, 10:24:08 via Wykop
  • 26
@Dereg: to nie sam dostęp był problemem, problemem były ceny dostępu. Dopóki nie było pakietów internetowych to takie wejście na wikipedię potrafiło zeżreć nawet kilkanaście złotych z konta.
winsxspl - @Dereg: to nie sam dostęp był problemem, problemem były ceny dostępu. Dopó...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
czytam_tylko_naglowki
czytam_tylko_naglowki
czytam_tylko_naglowki
01.05.2026, 11:44:05 via Android
  • 12
Widzę że ewoluowało socjale i połowa to julki gole w kapciach zero merytoryki i słaby kontent ale się klika.AI i wszędzie g---o szambo w artykułach.Wolalbym płatny dostęp do netu zweryfikowanego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czarnaswierzba
Czarnaswierzba
Czarnaswierzba
01.05.2026, 19:37:49 via Wykop
  • -1
@czytam_tylko_naglowki: może coś trochę się polepszy. Jak Niemcy wprowadzą w internecie brak anonimozacji i podpis będzie z imienia i nazwiska. Ale bardziej mogło pomóc aby sprawdzić że piszę się z człowiekiem a nie botem. Jak na x czy Facebook
  • Odpowiedz
Kalwi
Kalwi
01.05.2026, 11:36:47 via iOS
  • 7
Pamiętam jak straszono że terroryści będą mieli dostęp do instrukcji jak skonstruować b---ę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pro-Xts
Pro-Xts
01.05.2026, 21:57:44 via Wykop
  • 0
@Kalwi: bo bedo czytać anarchist cookbook
  • Odpowiedz
-_-_
-_-_
-_-_
02.05.2026, 07:52:42 via Wykop
  • 0
@Pro-Xts: joly roger cookbook
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2407
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2003
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
2055
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1782
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1772
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #komputery
  • #pytanie
  • #informatyka
  • #technologia
  • #ciekawostki
  • #kiciochpyta
  • #youtube
  • #swiatlowod
  • #internetmobilny
  • #polska
  • #orange
  • #heheszki
  • #router
  • #socialmedia
  • #siecikomputerowe

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia