ale się wczoraj n-------m, ale co potańczyłem to moje, a przy okazji czesław mozil nam śpiewał i grał

jak tam idzie naszemu inwalidzie?
#f1 #wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 niezależnie od ostatecznego wyniku #83 znów wyjaśnia fabryczne pokraki i to jest piękne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według mnie Kubica po prostu klątwą jednorękiego wyssał całe szczęście z Russella w ostatnich wyścigach i zabrał dla siebie. Zobaczycie, Russellowi coś się znowu przytrafi w wyścigu dzisiaj, a Kubica jakiś cudem wyląduje na podium w tej taczce po BoPie.
#lemans #wec #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lemans #f1 a tera se porównajcie ten radosny komentarz do tryhardów b00dników p----------h o k---a tysięcznych sekundy co to nikogo nie interesuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Pozdrawiam cieplutko z wczorajszych kwalifikacji ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam nadzieję na ciekawą walkę w dzisiejszym wyścigu i oczywiście objechanie Gekona przez kogokolwiek ( ͡ ͜ʖ ͡)
rzezol - #f1 Pozdrawiam cieplutko z wczorajszych kwalifikacji ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam nadzieję...

źródło: IMG_7365

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach