Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kasia Szymaniak próbowała bronić piesków, które zaatakowały 8-letnią dziewczynkę, ale przy okazji sama potwierdziła, że zagryzienia przez psy są naprawdę dużym problemem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Czasem warto jednak pomyśleć... ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Wołam @WielkiNos bo cały post to istna
Nutaharion - Kasia Szymaniak próbowała bronić piesków, które zaatakowały 8-letnią dzi...

źródło: pato psy

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Być może trochę bardziej niż bym się spodziewał podobam się pewnej nastolatce, ładna, zgrabna wszystko ma tam gdzie trzeba i biologicznie to jak najbardziej ma sens i tak zastanawia mnie dlaczego miałbym taką dziewczynę odłożyć dla jakiejś 25 plus potencjalnie przechodzonej zużytej baby.
Przecież to jest po prostu tragedia miałem to nieszczęście być obiektem westchnień tego typu... pań mniej bardziej przechodzonych i to o co chodzi facetowi to jest ta fascynacja dziewczyną
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@aa-aa:

i tak zastanawia mnie dlaczego miałbym taką dziewczynę odłożyć dla jakiejś 25 plus potencjalnie przechodzonej zużytej baby.


Ponieważ ta dziewczyna nie istnieje więc siłą rzeczy nie możesz wybierać czy chcesz z nią być czy nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SoplicaTadeusz:
O proszę widzę Tadziu że tu też zaglądasz, z czasem człowiek uczy się żeby nie brać odpowiedzialności za cudze wybory a im szybciej się tego nauczysz tym lepiej
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Przypominam wszystkim, że cechy charakteru są ważne wtedy i tylko wtedy kiedy spełniasz wymagania co do wyglądu. Z tego powodu często pojawia się słowo "lojalny" bo topka facetów ma takie opcje, że bez problemu może obracać inne. Piotrek 5/10 będzie lojalny ale głównie dlatego, żę żadna inna go nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Sprzęt przyciąga debili co nie znaczy że każdy kto tego używa to debil.
Tu na tej rolce pani kupiła i rozpakowała i wylizała najnowszego srajfona PRO(!) ale nie dla siebie jak inne debilki.
Ponoć dla córki za skończenie przedszkola. Czy ta baba rozumie co to EXIF, DNS, HTTPS, SSL? BCC, UDW. Jak zbudowana jest domena internetowa? Nie ma opcji. Znawczyni rzeczy. Ważne że drogie a zapowiadają się gigantyczne podwyżki, to może inwestorka
cyganztorunia - Sprzęt przyciąga debili co nie znaczy że każdy kto tego używa to debi...

źródło: iphonek

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polski_Polak_Z_Polski_PL: oni wszyscy są lewakami, bo tak mówi korporacja która ich zatrudnia. A dla plebsu stają się w danym momencie prawakiem, lewakiem, centrystą, k---a specem od kobiet, ..., wstaw dowolne, kwestia tematu i narracji. Sami, nie mają żadnych przekonań, morale, ani wartości w życiu. To tylko taki wykreowany robot do kontroli umysłów wpatrzonych w pudło zwane telewizorem.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i miasta top5 przez ultra drogie mieszkania zniechęcają i uniemożliwiają młodych Polaków do zakładania rodzin i posiadania dzieci

mamy wiele powiatów nie perspektywicznych gdzie praca to za minimalną i brak wybory
- kilka dużych miast z miarę ok rynkiem pracy ale koszmarnym rynkiem mieszkaniowym, gdzie 75-85m mieszkanie odpowiednie dla rodziny 2+2 kosztuje ponad 1mln złoty.

Trzeba czekać aż zacznie spadać liczba polaków i może będzie lepiej koło 2045, gdy ubędzie z 3,5-4mln ludzi
Lukardio - No i miasta top5 przez ultra drogie mieszkania zniechęcają i uniemożliwiaj...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 170
@Wilczak:

9/10 przypadków to pewnie koleżanki namawiają je, że to dobry pomysł. Sabotują się nawzajem, żeby pozbyć się konkurencji. Tak samo, jak doradzają innym kobietom, żeby ścięły włosy na krótko i przekonują je, że wyglądają pięknie. Albo piszą otyłej dziewczynie, że jest piękna.

Osobiście nie wierzę, że robią to świadomie. Myślę, że to raczej działa na poziomie podświadomości (biologi/natury) i nawet nie zastanawiają się nad tym.
  • Odpowiedz
@Black_Rabbit_of_Inle: Tak, wina polaków ze polka da d--y pierwszemu lepszemu ciemniakowi zza granicy.
Tak może napisać tylko ktoś kto nigdy za granicą nie był.
Gdzie te twoje zacofanie? W czym się objawia?zaraz stuknie 25 lat w unii, przed Unią też granice nie były zamknięte jak w Korei. Po co powtarzasz ta propagandę o jakimś rzekomym zacofaniu?
Polki siedzą w uk z podpisami AJ ONLI DEJT BLEK MAN już kilkanaście, kilkadziesiąt
  • Odpowiedz