Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000053948
Pobierz@filip-juzwf: ewidentna formacja nietoperza
#gielda wróciłem dzięki za pilnowanie nasdaqa
źródło: image_picker_74626F2C-26A2-4544-AE2C-8D02BABDC32A-1703-00000022DE21209B
Pobierz- 0
- 0
- 1
- 2
- 0
#gielda
A MY W CIPIORZU
A MY W CIPIORZU
Koorfa Mirki, my z kumplami siedzimy, wytężamy łeb, szukamy jakichś śmieciuchów, cieszymy się, że 7 dolców dywidendy wpadło.
No a tu mi kumpel wywala, że jakaś laska z niebieskiej platformy przeszła na emeryturę w wieku 28 lat, bo tyle zarobiła na frajerach, którym woda sodowa i s----a zalała mózg i tera niby ma moralniaki, postanowiła zmienić swoje życie.
Ja codziennie 8 h w więzieniu kołchozu, gdzie się odbijam i jeszcze przez 30
No a tu mi kumpel wywala, że jakaś laska z niebieskiej platformy przeszła na emeryturę w wieku 28 lat, bo tyle zarobiła na frajerach, którym woda sodowa i s----a zalała mózg i tera niby ma moralniaki, postanowiła zmienić swoje życie.
Ja codziennie 8 h w więzieniu kołchozu, gdzie się odbijam i jeszcze przez 30
@MakiawelicznyAltruista: w sumie ma ktos na wykopku doswiadczenia z tworzeniem ai d--y do naganiania spermiarzy? xd to jest ciekawy temat ale czasu brak xD
@MakiawelicznyAltruista: to załóż kominoarke
No i jak tam, wielcy kosmiczni wizjonerzy z tagu #gielda? Elon już spakował wasze oszczędności życia do Starshipa i odpalił silniki, czy na razie tylko pali wam kapitał na pasie startowym?
Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.
Oczywiście elita i
Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.
Oczywiście elita i
Sprzedaję Microna i wsiadam ponownie w następny piątek na promocji ;) Tym razem mnie gruby nie ograbisz z zysków.
#gielda
#gielda
- 2
Kosy:
CRVW
NBRIS
saasy
cfd
Zgody:
CRVW
NBRIS
saasy
cfd
Zgody:
źródło: 1000096576
Pobierz@davidero69: sell all
- 4
- 0
Poznałem przyczynę spadków LPP. Byłem dzisiaj odebrać paczkę, odstałem swoje w kolejce, a tutaj pani mówi, że nie można u niej odebrać, tylko za pomocą tabletu w przymierzalni. Była dosyć oschła, ciekawe czy wiedziała, że ma do czynienia z akcjonariuszem. Przy kasie była informacja, że jak nie chcesz czekać w kolejce to możesz podejść do tego tabletu, ale nie jest to obowiązkowe.
Z reasearchu znalazłem informację, że ten proceder może istnieć już
Z reasearchu znalazłem informację, że ten proceder może istnieć już
źródło: image
Pobierz- 0
@Rogalikznadzieniem: jak to
@ethize: No nie wiem z kimś pomyliłeś, ja mam jakieś 40k orzełków na wigu: szczur, asbis, mednice, creotech, synektik, scanway. Miałem kiedyś RBW i PZU ale sprzedałem w p---u i tyle. Reszta siana w euro i dolarach
@SynMichaua: nie no elegnacko wszystko zgodnie z projekcjami specialistów z funduszu vikop research investing
@SynMichaua: aktualnie to bardziej łodzio-podwodniorz
- 2
Mam nadzieję, że Micron zejdzie poniżej 600 i wyzeruje tych wszystkich co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się oczyszczeniem tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/86557041/gielda-mam-nadzieje-ze-spacex-zejdzie-ponizej-130-
#gielda
https://wykop.pl/wpis/86557041/gielda-mam-nadzieje-ze-spacex-zejdzie-ponizej-130-
#gielda
#gielda
Mam nadzieję, że SpaceX zejdzie poniżej 130 i wyzeruje tych wszystkich idiotów co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się kompromitacją cw3la (Muska)
Mam nadzieję, że SpaceX zejdzie poniżej 130 i wyzeruje tych wszystkich idiotów co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się kompromitacją cw3la (Muska)
@clrshck: tylko że spacex ma najlepsze podwaliny żeby zjechać poniżej 100, w przeciwieństwie do spółki która nie ma ujemnego p/e, a jej fPE przynajmniej można policzyć
Wy takie podjaranie Micronem a tutaj Sandisk dzisiaj +20% i od kwietnia jak gadałem z ziomkiem "o stary po 1000$ to nie wchodze, przespałem - trudno" zrobiło 100%
Trzeba bylo kupić all-in i za 3msc po prostu pisać wypowiedzenie w pracy #gielda
Trzeba bylo kupić all-in i za 3msc po prostu pisać wypowiedzenie w pracy #gielda
@thepjoter: tak se można strzelać nazwami i cyferkami w nieskonczonosc. ja se np. teraz napisze że USA Rare Earths w październiku +100% od dzisiaj
@thepjoter: no dokladnie trzeba bylo, albo nvidie 2 lata temu i zrobic 5x koniecznie all in, albo WD, albo dziesiatki innych spolek XD
albo mogles all in w spacex po debiucie i sprzedac na drugi dzien i +30% w jeden dzien kurde trzeba bylo all in
albo mogles all in w spacex po debiucie i sprzedac na drugi dzien i +30% w jeden dzien kurde trzeba bylo all in
- 6
Kosy:
- komputerowy piniondz
- kosmiczny rakieciorz
Zgody:
- pamięciorze
- szczur
- komputerowy piniondz
- kosmiczny rakieciorz
Zgody:
- pamięciorze
- szczur
@michalpiec: nie no, market cap konkuterowego piniondza to 1,3T dolcow, tyle to jednego dnia potrafilo bujnac na nasdaczim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

























Chłop zebrał 50 tys wyświetleń i 500 zapisów za to, że napisał, że wymienia dolary w banku Alior i wysyła przelewem na XTB
ULICA ALERT
#gielda