Porysowałem sobie kilka takich lini, różnie można to zinterpretować według mnie wygląda to na dalszy spadek mimo że teoretycznie zmiana trendu prawie się wczoraj potwierdziła. Co myślicie na ten temat? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zloto #gielda
filip-juzwf - Porysowałem sobie kilka takich lini, różnie można to zinterpretować wed...

źródło: 1000053948

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening kery trejd ciągle trwa na jenie) znaczy bejsis trejd też ciągle trwa, ale teraz co tu zachodzi to stepening trejd. OSTROŻNIE
Nybbax - #gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening ...

źródło: Gnorts1

Pobierz
Nybbax - #gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koorfa Mirki, my z kumplami siedzimy, wytężamy łeb, szukamy jakichś śmieciuchów, cieszymy się, że 7 dolców dywidendy wpadło.

No a tu mi kumpel wywala, że jakaś laska z niebieskiej platformy przeszła na emeryturę w wieku 28 lat, bo tyle zarobiła na frajerach, którym woda sodowa i s----a zalała mózg i tera niby ma moralniaki, postanowiła zmienić swoje życie.

Ja codziennie 8 h w więzieniu kołchozu, gdzie się odbijam i jeszcze przez 30
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i jak tam, wielcy kosmiczni wizjonerzy z tagu #gielda? Elon już spakował wasze oszczędności życia do Starshipa i odpalił silniki, czy na razie tylko pali wam kapitał na pasie startowym?

Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.

Oczywiście elita i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
NIE DOTYKAĆ TEGO DEBIUTU


@Skipi1111: ale każdy kto kupił na debiucie mógł sprzedawć wczoraj po 220, więc ta porada była nietrafna
  • Odpowiedz
Sprzedaję Microna i wsiadam ponownie w następny piątek na promocji ;) Tym razem mnie gruby nie ograbisz z zysków.

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kosy:
CRVW
NBRIS
saasy
cfd

Zgody:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@ethize: to ocena stosunku do papiru a nie jego ocena xd zawsze w crwv i nbris zle wchodzilem xD
  • Odpowiedz
#gielda

Sprzedalem mikrona 2 dni temu zeby kupic MSFT

Jak o tym powiedziec rodzinie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 4
@golomb13: Nic nie mów, tylko usuń pierwsze "o" z nicku. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Poznałem przyczynę spadków LPP. Byłem dzisiaj odebrać paczkę, odstałem swoje w kolejce, a tutaj pani mówi, że nie można u niej odebrać, tylko za pomocą tabletu w przymierzalni. Była dosyć oschła, ciekawe czy wiedziała, że ma do czynienia z akcjonariuszem. Przy kasie była informacja, że jak nie chcesz czekać w kolejce to możesz podejść do tego tabletu, ale nie jest to obowiązkowe.

Z reasearchu znalazłem informację, że ten proceder może istnieć już
ethize - Poznałem przyczynę spadków LPP. Byłem dzisiaj odebrać paczkę, odstałem swoje...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ethize: No nie wiem z kimś pomyliłeś, ja mam jakieś 40k orzełków na wigu: szczur, asbis, mednice, creotech, synektik, scanway. Miałem kiedyś RBW i PZU ale sprzedałem w p---u i tyle. Reszta siana w euro i dolarach
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że Micron zejdzie poniżej 600 i wyzeruje tych wszystkich co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się oczyszczeniem tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86557041/gielda-mam-nadzieje-ze-spacex-zejdzie-ponizej-130-

#gielda
@perfumowyswir +23
#gielda

Mam nadzieję, że SpaceX zejdzie poniżej 130 i wyzeruje tych wszystkich idiotów co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się kompromitacją cw3la (Muska)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@clrshck: tylko że spacex ma najlepsze podwaliny żeby zjechać poniżej 100, w przeciwieństwie do spółki która nie ma ujemnego p/e, a jej fPE przynajmniej można policzyć
  • Odpowiedz
Wy takie podjaranie Micronem a tutaj Sandisk dzisiaj +20% i od kwietnia jak gadałem z ziomkiem "o stary po 1000$ to nie wchodze, przespałem - trudno" zrobiło 100%

Trzeba bylo kupić all-in i za 3msc po prostu pisać wypowiedzenie w pracy #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 11
@thepjoter: tak se można strzelać nazwami i cyferkami w nieskonczonosc. ja se np. teraz napisze że USA Rare Earths w październiku +100% od dzisiaj
  • Odpowiedz
  • 1
@thepjoter: no dokladnie trzeba bylo, albo nvidie 2 lata temu i zrobic 5x koniecznie all in, albo WD, albo dziesiatki innych spolek XD

albo mogles all in w spacex po debiucie i sprzedac na drugi dzien i +30% w jeden dzien kurde trzeba bylo all in
  • Odpowiedz
Kosy:
- komputerowy piniondz
- kosmiczny rakieciorz
Zgody:
- pamięciorze
- szczur
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach